Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    abdullahsezis Avatarı

Son Giriş
    24.03-2011
    Saat
    14:56
    Yaşadığı Yer
    VAN
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    merhaba abim 2005 yılında araç içi trafik kazası sonrası c-5-c6 seviyesinde omirilik felçlisi olarak hayatına devam ediyor. abim için uygun ayakabı markası öğrenmek istiyorum aldıklarımızın hiç birini beğenmiyor( rahatsız ediyor diye) terliklede olmuyor omirilik hasarlı kişiler ne tür ayakkabı kullanıyor yazarsanız sevinirim

Üye
    inzibat Avatarı

Gerçek Adı
    ErdaL
    Son Giriş
    09.12-2017
    Saat
    03:06
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    5
    Verilen Beğeniler
    12

Öncelikle geçmiş olsun diyorum. Ayakkabı konusun da eğer doktorunuz özel bir ayakkabı önermedi ise ayağını sıkmayan oturunca ayağının şişmesini azaltan bileklerini de kavrayan bot degil ama ona benzer bağcıklı ayakkabı tercihimdir. Sivri ve dar tipler giyerken parmaklarımızın bükülmesinden dolayı parmak ve tırnak bozukluklarına sebep verdiği için tercih edilmiyor. Kullananlar vardır ama kendim için seçerken bunlara dikkat ediyorum. Markanın bir önemi yok. Önemli olan giyerken parmakları bükmeden rahat giyilen modelleri seçmenizi tavsiye ederim.

Üye
    nova Avatarı

Gerçek Adı
    Özgür
    Son Giriş
    Dün
    Saat
    17:56
    Yaşadığı Yer
    bodrum/mugla
    Alınan Beğeniler
    5
    Verilen Beğeniler
    8

valla herseyi giyiyorum.. nasıl rahatsız oluyor ki?? hissediyor mu?

Üye
    faruk34 Avatarı

Son Giriş
    Dün
    Saat
    22:24
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    22
    Verilen Beğeniler
    3

Ortapedik spor ayakkabı öneririm.Bir numara büyük olsunki ayakkabıyı giyerken baş parmakları bükülmesin.Ayaklar zamanla ayakkabıya alışacaktır.Ayakta durma egsersizleri yapıyorsa abiniz bileği kavrıyacak spor ayakkabıları tavsiye ederim fakat bunun giymesinde zorlanabilir.Allah c.c. şifa versin.

Üye
    kertenkelek Avatarı

Son Giriş
    20.10-2016
    Saat
    14:50
    Yaşadığı Yer
    ANKARA
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Yaklaşık sekiz senedir şu ayakkabının siyahını kullanıyorum..Çok ayakkabı aldım ama daha rahatını bulamadım. Siyah oldugu için kumaş pantolon altınada gidiyor..Bahar ve kuşın bunu giyiyorum..Giymesi çıkarması çok rahat. Ayrıca en önemlisi topuk veya parmaklarda yara yapmıyor.Birde tavsiyem 1 numara büyük alın ayakkabınızı.Kışın çift kat çorap giyerseniz sorun olmuyor.Ben ayakkabı bakarken mutlaka topuk kısmının yumuşak olmasına dikkat ediyorum..