Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    NUSAY Avatarı

Gerçek Adı
    nusay
    Son Giriş
    30.05-2017
    Saat
    22:50
    Yaşadığı Yer
    TEKİRDAĞ
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    arkadaşlar oğlum ağır spastik.gün geçtikçe onu yıkamak zorlaşıyor.en az üç kişiyle yıkamak zorunda kalıyoruz.kendini hiç bir şekilde tutamadığı, denge kontrolü olmadığı için bize yardımcı olamıyor.bu konuda kullandığınız ürünler hakkında (kullanış bakımından ) bilgi verirseniz memnun olurum..(banyo sandalyesi tarzında değil.oturamıyor.daha çok yatak şeklinde yada farklı bi tasarım kullanan varsa.bu konuda netten araştırma yaptım ama sağlıklı bi bilgi edinemedim)

Üye
    Anti Oksidan Avatarı

Gerçek Adı
    @vni
    Son Giriş
    04.07-2017
    Saat
    00:50
    Yaşadığı Yer
    İSTANBUL
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

Bursa Dr. Ayten Bozkaya Spastik Çocuklar Hastanesi ve Rehabilitasyon Merkezi'nin Başhekimi Uzm.Dr. Ramazan AKKUŞ ile görüşüp sorununuza çözüm bulabilirsiniz...

Tel: 0224 216 00 66

Üye
    Bacıbey Avatarı

Gerçek Adı
    Havva
    Son Giriş
    24.06-2015
    Saat
    01:19
    Yaşadığı Yer
    Samsun
    Alınan Beğeniler
    2
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Engelli Banyosu yatakta engelli veya hasta yıkama : zgr Bedenler - Engelli ve Hasta Ykama Sistemleri

İşinize yarar mı bu ürün bilemiyorum bana çok kullanışlı gibi geliyor.. Ürün bilgileri linkte var.. inceleyin lütfen..

ez bathe kit - Spastik olan çocuğum için banyo ürünleri önerisinde bulunabilir misiniz?