Sayfa 1 / 2 12 SonSon
Toplam 23 mesajın 1-15 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    ozzy Avatarı

Son Giriş
    15.11-2017
    Saat
    13:07
    Yaşadığı Yer
    Bursa
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Bursalı arkadaşlar, Hi-slip sonda kullanan varsa hangi medikalden ve nasıl alıyorsunuz. Ben şu anki medikalden memnun değilim, değiştirmeyi düşünüyorum. Yardımcı olursanız sevinirim.

Genel Yayın Yönetmeni
    OturanBoğa Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    01:32
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    932
    Verilen Beğeniler
    1.222

Her şeyden önce şiikayetini Hi-slip üreticisi olan firmaya ilet bence: Müşteri Şikayet Formu.pdf
    Ve onlardan en sorunsuzca ürün temin edebileceğin bayiinin iletişim bilgilerini al: Oasis Medikal

Üye
    ozzy Avatarı

Son Giriş
    15.11-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Bursa
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Sonda'nın kendisinden bir şikayetim yok.Aksine çok memnunum.Şikayetim medikalin izlemiş olduğu yoldan.Kendilerine vekalet vermiş olmama rağmen,reçetesini kendim yazdırıyorum.Sonra o da bugün yeni çıktı,2 aylık olarak almış olduğum sondaların küpürlerini kesip reçeteye iliştirip SSK'ya kendim götürecekmişim.Sonra özel olarak hesap açtırdık.Buna rağmen yatan parayı yine gidip kendim çekiyorum.Bunlar normalmidir,herkes böyle mi yapıyor acaba.İlk zamanlar eve teslim oluyordu.

Genel Yayın Yönetmeni
    OturanBoğa Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    932
    Verilen Beğeniler
    1.222

Yok yok, senin medikalcin işi sana yıkıyor. Değiştir gitsin!
    Vekalet vereceksin. Her yazdırma döneminde karneni götüreceksin medikalciye. O hastaneden yazdıracak, ürünü sana verecek, tüm evrakları kuruma teslim edecek ve verdiğin vekalete istinaden para ne zaman yatarsa o zaman takip edip çekecek. Bu kadar basit
    Sen asla dolaşmayacaksın...

Oasis'e yaz dememin sebebi, Oasis o bayiinin böyle kötü hizmet sunduğunbu bilsin. Bilsin ve gerekirse bayiliğini elinden alsın. Ve seni doğru düzgün çalışan bir bayisine yönlendirsin.
    - Arkadaşlar, lütfen sorularınızı özel mesajla iletmek yerine ilgili foruma yazarak cevap arayın. Böylece hem soru-cevaplardan herkes yararlanır hem de en doğru cevaba en hızlı şekilde erişmiş olursunuz.
    - Lütfen sorunuza cevap aldıktan, bir sorununuza çözüm bulduktan sonra dönüp gitmeyin. Siz de başkalarına yararlı olmak için bilgilerinizi, tecrübelerinizi, duygularınızı paylaşabilirsiniz. Unutmayın, siz nasıl yana yakıla cevap arıyorduysanız, başkaları da içine düştüğü açmazdan çıkmak için aynı hararetle sorularına cevap arıyor...

Üye
    yigit_ Avatarı

Son Giriş
    18.06-2008
    Saat
    00:33
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Arkadaşlar ben mesajı yeni okuyorum bende omurilik zedesitim t12 ama kısmmı hareketım var ve medikalcılık yapıyorum....sizin cevapları okudum biz öyle birşey yapmıyrouz o medikalcı ya medikalcı degıl yada o işten anlamıyor....vekaletını verirsin...gerıye cekılırsın ... Receteye yazdırmak...
    Parasını almak vs bu medikalcının işidir eger işiniz olursa bana mesaj atabilirsiniz

Üye
    c555 Avatarı

Son Giriş
    18.10-2017
    Saat
    14:57
    Yaşadığı Yer
    bursa
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

mrb.ozzy dostum bende bursa lıyım aynı dert bendede var medikalcimi değiştırcem sen bulabıldınmı acaba...

Üye
    ozzy Avatarı

Son Giriş
    15.11-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Bursa
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

maalesef henüz son almış olduğum sondaların süresi dolmadı.Kendisine bir şans daha vericem.Zaten şu an tatildeyim bakalım ne diyecek.Eğer işi zora koşarsa tatil dönüşü ilk işim medikalci aramak .....

Üye
    c555 Avatarı

Son Giriş
    18.10-2017
    Saat
    14:57
    Yaşadığı Yer
    bursa
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

arkadaşlar bursada vekaletle sonda alabileceğim iyi bi medikal arıyorum
    benim medikalcim bütün işi bana yıkıyo sondaları almak için ve sskdan parayı almak için beni koşturmaya çalışıyo..?

Genel Yayın Yönetmeni
    OturanBoğa Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    932
    Verilen Beğeniler
    1.222

Bursa'da artık vekaleti kabul etmiyormuş sgk. artık ödemeler doğrudan sonda alan kişiye yapılıyormuş. Bu durumda firmalar vekaletle değil, borç senedi imzalatarak ürün veriyorlarmış.
    Yani sen karneni veriyorsun, onlar ürünü yazdırıyor, gerekli tüm evrakları sana hazırlıyor, sen (yani ailenden biri) de evrakları götürüp bursa sgk'na teslim ediyor ve ödemeyi bekliyorsun (belki evrakları da onlar teslim ediyor, bundan tam emin değilim).
    Bu arada medikal firmaya da o miktarda borç senedi imzalıyorsun...
    Firma sgk ödemelerini takip ediyor... sgk ne zaman sana ödeme yaparsa götürüp parayı firmaya veriyor, senedini alıyorsun.

Bunun aksi bir uygulama ile karşılaşırsan Bölge müdürünü arayıp gereğinin yapılmasını isteyebilirsin.

Fatih Aktaş
    Bölge müdürü
    0533-6303485

Bursa ilinde ik bayi bulunmaktadır.

Laboral medikal – Hi-Slip
    Tel : 0 224 221 30 50
    İlgili : Bekir bey

Hayat medikal – My-Cath
    Tel : 0 224 413 14 72
    İlgili: Ali bey
    - Arkadaşlar, lütfen sorularınızı özel mesajla iletmek yerine ilgili foruma yazarak cevap arayın. Böylece hem soru-cevaplardan herkes yararlanır hem de en doğru cevaba en hızlı şekilde erişmiş olursunuz.
    - Lütfen sorunuza cevap aldıktan, bir sorununuza çözüm bulduktan sonra dönüp gitmeyin. Siz de başkalarına yararlı olmak için bilgilerinizi, tecrübelerinizi, duygularınızı paylaşabilirsiniz. Unutmayın, siz nasıl yana yakıla cevap arıyorduysanız, başkaları da içine düştüğü açmazdan çıkmak için aynı hararetle sorularına cevap arıyor...

Üye
    ozzy Avatarı

Son Giriş
    15.11-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Bursa
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Hi-Slip sonda temin etmekte zorlanan arkadaşlar varsa eğer aşağıdaki telefon numarası ile irtibata geçip temin edebilirler

TUVA-MED
    İrtibat telefonu: 0505 3765429 (Bekir Bey)

Üye
    derinmavi Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Yeşil Bursa
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Ben de bursadayım arkadaşlar ilk önce burda bir yer diye biliyordum ki hep ordan aldım..
    ilk önce aldığım takların parasını medical firmasına ödüyordum sonra sgk gidip ben yada annem evrakları veriyordu. sonra para benim hesabıma yatıyordu ki hemen değil 1 ay yada 2 ay sonra alıyordum parasını.

Şimdi bulduğum firma o da bursa'da. hiç bir şekilde para talep etmiyorlar. gerçi daha yazdırmadım ama bu sefer yazdırağım zaman o firmadan almayı düşünüyorum.
    Ama dedikleri gibi eğer para benim hesabıma yatcaksa da bu o kadar zor bir işlem değil bence daha önceden para verip alıyordum şimdi en azından para vermicem hesabıma yatınca parayı firmaya ulaştırıcam..

MEDKA LDT.ŞTİ
    MUSTAFA CAMCI
    TEL 220 90 06

Genel Yayın Yönetmeni
    OturanBoğa Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    932
    Verilen Beğeniler
    1.222

derinmavi, hangi marka ürünü temin ediyor MEDKA medikal?

Üye
    derinmavi Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Yeşil Bursa
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Ne desem acaba benim sizin kadar pek bir bilgim yok bülent bey ama bana yolladıklarını gayet iyi beyendim kullandım kendinden jelliydi doktoruma gösterdim o da beyendi. en azından ilk kullandıklarımki gibi içine serum koymam gerekmiyor .buda bir enfeksiyon riskini de ortadan kaldırıyor.
    Pennine HEALHCARE BAYAN olanında yollamışlar saolsun.

Bi de yeni bir tane yollamışlar ben onuda çok beyendim tabi yenimi bilmiyorum benmi yeni gördüm: Pennine O'Neil İntro Uri Caht
    bu son yolladıklarının içinde poşeti var gayet kullanışlı ben bunu da çok beyendim.. Tabi ellerinde ne tip malzemler var bilemiyorum gidip görüşmedim ben pek dışarı çıkmıyorum grip açısından.. Ama sizin de dediğiniz gibi bursa sgk ile ilgili bu sorunlar.
    Ben tak yapmaya başlayalı 6 ay oldu ki hep parasını ödedim sonra sgk benim hesabıma yatırdı ben öyle aldım şimdi bulduğum firma sizin sayenizde oldu bu çok teşekkür ederim size...

Yanlış anlaşılmakta istemem kesinlikle illa herkes bu firmadan almak zorundada değil istediğim sadece herkesin rahat bir şekilde sıkıntı çekmeden kullandığı malzemeyi temin etmesi. şimdi bursalı arkadaşlara soruyorum onlar nasıl alıyorlardı taklarını yazıdırıp parasını ödeyip mi alıyoarlardı yoksa ödemiyolar firmanın hesabına mı yatıyordu????

Üye
    kameryagiz Avatarı

Gerçek Adı
    kameryagiz medikal
    Son Giriş
    06.01-2010
    Saat
    12:35
    Yaşadığı Yer
    istanbul / kartal
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

selamlar benim kartal da kameryagiz medikal diye firmam var ben size yardımcı olabilirim bursa da olmanız bir şey ifade etmez ben gerekli bütün işlemlerini yapabilirm eyer ilgilenirseniz telefonum 0216 3874123 veya cep 0530 6427982

Üye
    derinmavi Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Yeşil Bursa
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Dün hastaneye gitmiştim ve TAK larımı yazdırdım bu gün annemle evraklarımı Bursadaki MEDKA LDT.ŞTİ firmasına yolladım. Onlarda saolsun hemen bana telefonla ulaştılar isterseniz bizde yazdırabiliriz sorun değil dediler ve evraklarımı sgk ya kendilerinin götürüceklerini söylediler
    para benim hesabıma yatınca haber verisiniz gelip alırız sorun değil dediler..

Bunca sıkıntı çektikten sonra böyle sorunsuz bir şekilde TAK larımı almak çok kolay geldi.

Sayfa 1 / 2 12 SonSon