Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    Mediha Avatarı

Gerçek Adı
    mediha
    Son Giriş
    25.09-2017
    Saat
    14:21
    Yaşadığı Yer
    Antalya
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0
    Blog Mesajları
    14

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Sağ ayağımda zamanla eğrilme olmuş bu yüzden ayakkabı giyemiyorum bir türlü.. Ayağıma zar zor giysemde 5-10 dk sonra bakıyorum ayakkabı çıkmış..
    Yumuşak deriden bot tarzı alıp ayağımda durdurabilirim belki diye düşündüm ama maalesef ayağıma geçiremiyorum.
    Yaz aylarında neyse ama kışları mutlaka gerekiyor..

Aynı durumda olan arkadaşlar var mı veya bana önerebileceğiniz bir şey varmı?

Üye
    efekt Avatarı

Gerçek Adı
    No name
    Son Giriş
    07.11-2017
    Saat
    14:07
    Alınan Beğeniler
    3
    Verilen Beğeniler
    0

spor giymen engel değilse spor giy istersen.. bende ort.bot giyiyorum öncesinde maalesef normal kösele turu giydim ayaklar nasırlandı ve birbirine girdi parmaklar ort.botlarda sıktı yara yapıyor alttan ustten.. simdilik spor ayakkabı giyiyorum orda belde agrı yapıyor... varsa bilen bu derdin devasını da bizde alsak.. hem rahat hem agır olmayacak bi ayakkabı türü var mı? geçmiş olsun dilerim...

Üye
    Mediha Avatarı

Gerçek Adı
    mediha
    Son Giriş
    25.09-2017
    Saat
    14:21
    Yaşadığı Yer
    Antalya
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0
    Blog Mesajları
    14

Bu gün hastaneye gittim ortopedi uzmanına ayağımı gösterdim ayakkabı giyemiyorum dedim.. Bu ayağını ameliyat yapmamız lazım dedi.. kemiği kırıp sonra yere basabilir şekilde ayagını düzeltebiliriz ancak dedi.. Ve bunun hiçte kolay bir ameliyat olmadığını hemen belirtti.. Bende ameliyat olmaktansa ayakkabısız gezmeyi tercih ettim gibi şimdilik ama bakalım..

Genel Yayın Yönetmeni
    OturanBoğa Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    10:56
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    935
    Verilen Beğeniler
    1.231

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Benden daha deforme bilekler olmaz heralde. Ama (topuk felan oturmasa da) bi şekilde ayakkabı giyiyorum ve ayağmdan çıkmıyor.
    Senin durumunu tam anlayamadım Mediha. Zor olmazsa bi resim çekip koyar mısın buraya?