Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    Eğce Avatarı

Gerçek Adı
    Erdoğan
    Son Giriş
    06.11-2017
    Saat
    17:40
    Yaşadığı Yer
    Çorum / Merkez
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0
    Blog Mesajları
    1

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Arkadaşlar.

Bende tip iki şeker var. benim ölçüm yapan güvenilir bir cıhaza ihdiyacım var. varsa markası. Hasdanede damardan aynı anda hem cihaz hem laboratuvara verilen kan. sonucu degerleri laboratuvar 100 se bendeki cihaz 117 gösderiyor .
    bendeki cihaz -lever chek.ve med pulus
    . Güvenilir bir marka ismi bilen varsa yazarsa menmum olurum.....

Üye
    alifatih1958 Avatarı

Gerçek Adı
    Fatih
    Son Giriş
    08.04-2017
    Saat
    14:13
    Yaşadığı Yer
    İstanbul/B.Çekmece
    Alınan Beğeniler
    3
    Verilen Beğeniler
    0

Öncelikle geçmiş olsun kardeşim.. Ben yaklaşık 5 yıldır Bayer firmasının Ascensia Entrust marka şeker ölçüm cihazı ile çbuklarını kullanmaktayım ve hamdolsun aletten çok memnunum..Şimdi açlık ve tokluk kan şekerimi ölçtüreceğim zaman ben de bu aleti yanımda götürüyorum ve laboratuvar neticeleri ile makine neticelerini karşılaştırıyorum.. Genellikle benim alet laboratuvarın neticesinden 18-22 birim düşük gösteriyor.. Yani alette çıkan sonuç 100 ise laboratuvar neticesi 120 gibi, sizinkisinin tam tersi.. Laborant da hastahane görevlisi de kimi aletlerin daha düşük, kimi aletlerin ise laboratuvar değerlerinden daha yüksek gösterdiklerini söyledi..Demek sizinkisi yüksek benim alet de düşük gösteren cinsten.. Neticede fark 20 civarında çıkıyorsa alet güvenilir demekmiş.. Bana da bunu kendisi de şeker hastası olan bir tıp profesörü arkadaşım söylemişti..
    Size sıhhatli günler diliyorum..

Üye
    Eğce Avatarı

Gerçek Adı
    Erdoğan
    Son Giriş
    06.11-2017
    Saat
    17:40
    Yaşadığı Yer
    Çorum / Merkez
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0
    Blog Mesajları
    1

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    alifatih1958 Neticede fark 20 civarında çıkıyorsa alet güvenilir demekmiş.. Bana da bunu kendisi de şeker hastası olan bir tıp profesörü arkadaşım söylemişti- Teşekür Ederim.Kardeşim sizede geçmiş olsun sağlıklı günler dilerim. o zanman demek oluyorki elindeki cıhazın yüksek veya düşük göster diğini bilmek gerekiyorki telaşa gerek kalmasın şeker hasdaları için 20 fark önemli bir değer.psikolejik olarak insan etgileniyor.....