Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    Cemile sarıkaya Avatarı

Gerçek Adı
    Cemile Sarıkaya
    Son Giriş
    07.07-2012
    Saat
    13:15
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    SAWW ;

mrb. kardeş bendede 4,5 cm. sol ayağımda kısalık var. Ben konya' da yaşıyorum. Bende de arkadaşların dediği gibi medikallere gittim. istediğimi bulamadım. bayağı bir miktar parada harcadım, ama Konya' da kunduracılar sanayiinde bir bir ayakkabıcı yıllardır bu işle uğraşıyor. Yaklaşık bende 6 ay kadar oluyor dışarıda giymek için bot yaptırdım. Eve ise terlik. Şimdi bayağı bir rahatım. Genede tercih senin. Ha bide maliyetine gelince 125,00.-TL. bot. Terliği kendin alıyorsun. oda 25,00.-TL. Ayakkabıyı yapan kişiyle irtiba tkurmak istersende bana dönersen sana tam adres ve telefonunu temin ederim. Geçmiş osun.

Üye
    cdisci Avatarı

Gerçek Adı
    CEMİL DİŞÇİ
    Son Giriş
    16.06-2017
    Saat
    11:05
    Yaşadığı Yer
    Nigde, Turkey
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Cemile hanım mantıklı fiyatlar adresi paylaşırsanız sevinirim.ayrıca tel varsa güzel olur

Üye
    yakamoz06 Avatarı

Gerçek Adı
    yakamoz
    Son Giriş
    30.03-2017
    Saat
    11:32
    Yaşadığı Yer
    ankara
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Merhaba arkadaşlar bende ankarada oturuyorum ve bende bu ayakkabı meselesinden çok dertliyim bende 3-4 yer değiştirdim bi türlü istediğim gibi ayakkabı yapan yer bulamadım en son genç girişim diye bi yerde birazda olsun içime sinen ayakkabılar yaptırabildim ama adamlar çok pahalı en normal ayakkabıyı bile 250 - 300 den aşağı yapmıyorlar allah vijdan versin onlarda çaresizliğimizin farkındalar bende ankarada başka yaptıran ve memnun olan varsa yazarsa evinirim teşekkürler

Üye
    Fırtına Avatarı

Gerçek Adı
    nuran
    Son Giriş
    29.10-2014
    Saat
    21:07
    Yaşadığı Yer
    İstanbul / Üsküdar
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0
    Blog Mesajları
    27

merhaba hazan,
    ortopedikcilerimizden ben memnun kalmadım.. ad. vermiyeyim canım..
    bir arkadaşımız ortopedikci adresi tavsiye etmiş.. (sanırım memnun kalmış) orayla irtibat kurmayı bende düşünüyorum..

adresi yazıyorum;
    veli efendi mah. ahmet yesevi cad. dilsizoğlu pasajı, no; 5, zeytinburnu/istanbul, tel; 0212-416-33-28

Üye
    songulsevinc Avatarı

Gerçek Adı
    SONGÜL
    Son Giriş
    25.07-2017
    Saat
    15:43
    Yaşadığı Yer
    Ankara
    Alınan Beğeniler
    2
    Verilen Beğeniler
    0

Merhaba arkadaşlar,

Benimde sol ayakta kısalık problemim var. Geçen haftada bir bel rahatsızlığı geçirdim. Bu rahatsızlığımın sebebide aynı noktaya yükümü vermemden kaynaklı sanırım. 2 sene önce
    bende medicalcide bir ayakkabı yaptırdım. Ne şekil olarak beğendim nede giymek istedim. Yani istediğim gibi olmadı. Benim bir sorun olucak RUZZ arkadaşıma. Yani VEDAT Beye.
    Şimdi ben ANKARA'da oturuyorum. Ankarada 'da bu ayakkabıyı yapan yerler vardır belki ama ben bilmiyorum. Şimdi benim size sorum bu ayakkabılar o medicalcilerin yaptığı gibimi. Yoksa bizim rahat kullanabileceğimiz yönde bir ayakkabıyıda tasarlayabiliyorlarmı. Benim kısalığımda çok değil. 2.5 - 3 cm civarında. Bana bu konuda bilgi verirseniz sevinirim. Birde başka şehirlerden siparişler alabiliyorlarmı.

Üye
    cdisci Avatarı

Gerçek Adı
    CEMİL DİŞÇİ
    Son Giriş
    16.06-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Nigde, Turkey
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Songülsevinç hanım siz olmadan düzgün olmaz ben önceden yaptırdığım yere sonradan gönderdiğim ayakkabı önceki gibi olmadı ikinci cevap şu evet beğendiğiniz ayakabıya ilave takviye ile çok güzel çok rahat ayakkabılar yapıyorlar yalnız alacağınız ayakkabı kösele olsun altı mümkünse ayrıca altlarıda biraz kalın olsun

Üye
    songulsevinc Avatarı

Gerçek Adı
    SONGÜL
    Son Giriş
    25.07-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Ankara
    Alınan Beğeniler
    2
    Verilen Beğeniler
    0

Teşekkür ederim verdiğiniz bilgiler için Cemil Bey. Benim sıkıntım da kösele ayakkabılar. Onları çok rahat kullanamam. Çünkü alt kısın sert olduğu için ayaklarım rahat olmuyor.

Yumusak dokulu yani kavuççcuk tipi ayakkabılar daha iyi olmazmı bu durumlarda. Çok anladığım bir konu değil. Yardımlarınız için teşekkürler şimdiden.

Üye
    Cimcimee Avatarı

Gerçek Adı
    Merve
    Son Giriş
    15.06-2017
    Saat
    21:59
    Yaşadığı Yer
    Tokat - Merkez
    Alınan Beğeniler
    2
    Verilen Beğeniler
    0

Ben küçükken çok kullanmıştımda hatırlamıorum nasıl bişi

Üye
    hakanım Avatarı

Gerçek Adı
    why
    Son Giriş
    06.01-2016
    Saat
    11:38
    Yaşadığı Yer
    AKDENİZ
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

bende sol ayak 4 cm kısa medicalciler bayağı yordu ayklarımı.. tabanda ostemyelit vardı yürümek işkence gibi bişeydi... sonra antepte bi usta buldum ayağımın şekline göre kalıp yaptı.... tabandaki nasırı boşa düşürdü ostemyelit geçti çok şükr nasır var eskisi kadar acı vermio.... allah razı olsun ustadan emeğinin karsılığını parayla ödemek mümkün deil... üstelik medicalcilerin 3/1 fiatına yapıo 75 tl civarı tam bir allah adamı yani.... ondan çok memnunum ama işi çok yoğun olduğu için ancak 2 ay önce sipariş vermek lazım...
    normaldede ayakkabı tamiratı yapıo imalat yapmıo...

Üye
    cdisci Avatarı

Gerçek Adı
    CEMİL DİŞÇİ
    Son Giriş
    16.06-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Nigde, Turkey
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Songül hanım kösele veya japon kösele olmalı kauçuk tabanlara ilave yapılamıyor

hakan bey adres yazar mısınız martta g.antep'teyiz uğrayıp sipariş verelim

Üye
    songulsevinc Avatarı

Gerçek Adı
    SONGÜL
    Son Giriş
    25.07-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Ankara
    Alınan Beğeniler
    2
    Verilen Beğeniler
    0

Evet bende onun için sormuştum zaten. Ankaradan bir iki yerle irtibata geçicem bana uygun olan neyse yaptırıcam. Sorunumu çözermi bilmiyorum. Paylaşımlarınıza teşekürler.

Üye
    hakanım Avatarı

Gerçek Adı
    why
    Son Giriş
    06.01-2016
    Saat
    11:38
    Yaşadığı Yer
    AKDENİZ
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

hakan bey adres yazar mısınız martta g.antep'teyiz uğrayıp sipariş verelim...

inş bnde martta antepte olacağım... adres veryim ama sadece tamir yapıo imalat yok... beraber gideriz inş...

Üye
    masiva Avatarı

Gerçek Adı
    Fatma
    Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

sizi ve ihtiyaçlarınızı dinleyebilen doğru birini bulabilmişseniz medikalci olarak ortapedik bot ve cihaz oldukça rahat ve sağlıklıdır.. ben 20 yıldır kullanıyorum, istanbulun birçok yerinde yaptırdım en son Ormedde karar kıldım tavsiye edebilirim, memnunun ve rahatım.. medikalcinizin sizi ve ihtiyaçlarınızı dinlemesi ve anlaması çok önemli.

Bahçelievlerde UEFA kupasının karşısında ormed, fizik tedavi merkezinin karşısı

Üye
    şifa medikal Avatarı

Son Giriş
    04.03-2011
    Saat
    17:50
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

slm ruzz bu verdiğin adres imalatçımı yoksa normal firmamı?

Üye
    Cemile sarıkaya Avatarı

Gerçek Adı
    Cemile Sarıkaya
    Son Giriş
    07.07-2012
    Saat
    13:15
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Arkadaşlar merhaba sizlere ayakkabı tavsiyesinde bulunmuştum. Ancak bu hafta içerisinde doktora gittim. Kalça çıkığı nedeniyle 4,5 cm. farklı olarak topuk dolgusu yaptırdığımı daha önce yazmıştım. Fakat kalçamda yeni yeni başlayan rahatsızlık nedeniyle doktora gittim. Doktorun adı Op.Dr. Mehmet Arazi Konya' nın en iyi doktorlarından biridir kendisi. Yeride Konya Numune hastanesi karşısında özel muayenehanesinde muayene oldum. İşlemlerimi SGK ya bağlı özel bir hastenede yaptırdım. Doktor bana kesinlikle protez düşünmeyin dedi. Yaptırdığım ayakkabı konusunda ise ben bu ayakkabıyı doktora danışmadan yaptırmıştım.
    Doktor aynen şöyle söyledi 5 santim bacağında kısalık olan kişinin ancak 2,5 cm. telafi ederek ayakkabı yaptırması gerektiğini benimde aynı yapmam gerektiğini söyledi.
    Şimdi ayakkabımı buna göre yeniden yaptıracağım. Yoksa kalça çıkığına baskı yapıp daha kötü olurmuşuz. Sizlerle paylaşmak istedim. Ortapedik ayakkabı yapan kişinini adresini ve telefonunun temin edince sizlerle burada yazarak paylaşacağım.

Bayağı bir müddet siteye giremedim. Kusura bakamayın. Herkese Allah şifalar versin.

Arkadaşlar bir şey yazmayı unuttum. EVet ayakkabıyı ilk yaptıdığımızda ayayğa ilk etapta uyum sağlamıyor. Birkaç kez gidip şikayetlerimizi söylüyoruz. Ona göre ayakkabıya çeki düzen veriliyor.
    Ancak arkadaşın biri yazmış en çok muzdarip olduğumuz yer ayakkabının alt taban kısmı çok rahatsız ediyor. Ben bu konuyu ayakkabıcıma söyleyip altta tahta değilde köpük türü bişey koydurmayı düşünüyorum. Tabiki bu ne kadar olabilir bilmiyorum. Eğer olursa rahat edebilirsem sizlerle paylaşacağım.

Çalışıyor olmam, evli olmam sebebiyle siteye fazla girimiyorum. Eğer sizlerle yararlı birşeyler olursa bizlerle paylaşmayı ihmal etmeyiniz.

Şimdiden teşekkür ederim. Hayırlı günler.

Sayfa 2 / 5 İlkİlk 12345 SonSon