Sayfa 5 / 5 İlkİlk 12345
Toplam 64 mesajın 61-64 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    buyucu Avatarı

Son Giriş
    Dün
    Saat
    23:44
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    33
    Verilen Beğeniler
    13

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Valla arkadaşlar sesi alıp yazıya dökecek de ben bunu okuyacağım var olan telefonumu satıp yenisini alacagım vs vs. Benle iletişime geçmek isteyen mesajını atar olur biter ne uğraşacağım yahu. Cochlear implant tavsiye ediyor beni gören her doktor.O yüzden doktorada gitmek istemiyorum artık. 2004 senesinde alığım raporda oran 44 iken 4 sene sonra oran 65 oluvermiş.Ben böyle mutluyum
    Şunu unutmayın arkadaşlar hiç bir zaman normal insan gibi duyacağımıza inanmıyorum. Cochlear implant modası başlamış biri sağırım diyince doktor hemen veriyo aha bunu takalım diyerek.Bu siteye üye oldugumdan beri araştırmaktaydım lakin kafama yatmadığı içinde yaptırmadım yaptırmayacağım.

Üye
    shukufe Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    ankara
    Alınan Beğeniler
    113
    Verilen Beğeniler
    168

aynen bendensin buyucumsağırlık çok yasa
    şimdiki tabletler yaziya ceviriyo sesleri ama isitme cihazi icin yoluna yoluna bide ustelik bu koklear imlantin pisliklerini temizlicem diye doktor ameliyat masraflarindan tablete para kalmadi bilgine

Üye
    buyucu Avatarı

Son Giriş
    Dün
    Saat
    23:44
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    33
    Verilen Beğeniler
    13

Samsung note iki süper bişi shukufe. Sms bölümünde yazdığın kelimeyi hafızaya alıyor ilk harfi tıkladığında üç kelime seçip ekrana getiriyor istediğin kelime yoksa seçip yazmaya devam ediyorsun.Değilse yazıyorsun hafızaya kayıt ediyor. Hele resim video özelliğinden bahsetmiyorum bile. Müthiş bişey bu canavar adeta
    Sesi yazıya döken bi alet çıksa hangi birini dökecek yahu.Tren geçti desek çuf çuf mu yazacak

Üye
    muneza Avatarı

Gerçek Adı
    GÖKHAN39
    Son Giriş
    Dün
    Saat
    22:07
    Yaşadığı Yer
    Kırklareli
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    7

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    arkadaşlar sesi yazıya dönüştüren telefon clear diye bir marka telefon iş yerlerinde işitme engelliler için en uygunu clear aşağıdaki linkte adresi

Google Translateep telefonu müzik vb gibi için Streamer var 500 800 tl arası değişiyor

Sayfa 5 / 5 İlkİlk 12345