Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    zeynoşum Avatarı

Gerçek Adı
    zeynep
    Son Giriş
    21.11-2017
    Saat
    00:20
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    merhaba, ben mesane ameliyatı oldum. doktorum bundan sonra sonda kullanmam gerektiğini söyledi. kendinden jelli sonda ssk nın karşıladığını duydum ve bunun için rapor aldım.
    sondayı almaya gittim ancak bana sondanın fiyatını ödemem gerektiğini, daha sonra sigortanın bana ödeme yapacağını söyledi. böyle birşey var mı?

lütfen yardımcı olun

Üye
    kameryagiz Avatarı

Gerçek Adı
    kameryagiz medikal
    Son Giriş
    06.01-2010
    Saat
    12:35
    Yaşadığı Yer
    istanbul / kartal
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

SGK veya Yeşil karta tabi iseniz önceden veya sonradan hiç bir ücret ödemeden heyet raporu ve reçetenize istinaden TAK Kataterlerinizi 2 aylık dönemler halinde alabilirsiniz.Eğer ulaşırsanız firmamız size elinden gelen yardımı yapacaktır.Geçmiş olsun .

Serkan ÇOYNAK
    www.Kameryagizmedikal.com
    Tel:02163874113
    Gsm:05313876311

Genel Yayın Yönetmeni
    OturanBoğa Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    11:54
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    953
    Verilen Beğeniler
    1.237

Asla ödeme yapmayın. Hiç bir bedel almadan ürün temin eden bunca medikal firma varken ne işiniz olsun o firmayla!

Hangi ildesiniz bilmiyorum ama, İstanbul'daysanız, Hi-slip Plus su kitli kendinden jelli sonda temini için: Platin Medikal / Fındıkzade / 0212 635 94 51
    - Arkadaşlar, lütfen sorularınızı özel mesajla iletmek yerine ilgili foruma yazarak cevap arayın. Böylece hem soru-cevaplardan herkes yararlanır hem de en doğru cevaba en hızlı şekilde erişmiş olursunuz.
    - Lütfen sorunuza cevap aldıktan, bir sorununuza çözüm bulduktan sonra dönüp gitmeyin. Siz de başkalarına yararlı olmak için bilgilerinizi, tecrübelerinizi, duygularınızı paylaşabilirsiniz. Unutmayın, siz nasıl yana yakıla cevap arıyorduysanız, başkaları da içine düştüğü açmazdan çıkmak için aynı hararetle sorularına cevap arıyor...

Üye
    zeynoşum Avatarı

Gerçek Adı
    zeynep
    Son Giriş
    21.11-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

benim raporumda
    tanı: nörojen mesane - temiz aralıklı katetrizasyon
    ilaçlar : 14 fr kısa tip kendinden jelli üretral katater
    hastanın hastalığı ile ilgili ilaçların 2 yıl süreyle kullanmasına ve katılım payının (%10-%20)'sinden muaf tutulması uygundur
    yazıyor sizin örnek olarak verdiğiniz rapordan farklı benim raporumda bir yanlışlıkmı var yoksa aynı anlamamı geliyor eğer yanlışsa raporumda düzeltme yaparlarmı bu konuda bilginiz varmı?

----------

bende sadece heyet raporu var reçete yok

Genel Yayın Yönetmeni
    OturanBoğa Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    11:54
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    953
    Verilen Beğeniler
    1.237

Bu rapor da iş görür, merak etmeyin. Kaldı ki, sgk anlaşmalı özel hastanelerden de -bir ürolog imzasıyla- rapor çıkartabilirsiniz. Rapor konusunda da medikal firma yardımcı olur/olmalı.

Rapordan sonra her iki ayda bir reçete yazdırılmalı. O işlem için de medikal firma her şeyi halletmeli.

İstanbul'da Platin Medikal tüm sorunlarınızı çözer: (0212) 635 07 72 & 635 94 51
    - Arkadaşlar, lütfen sorularınızı özel mesajla iletmek yerine ilgili foruma yazarak cevap arayın. Böylece hem soru-cevaplardan herkes yararlanır hem de en doğru cevaba en hızlı şekilde erişmiş olursunuz.
    - Lütfen sorunuza cevap aldıktan, bir sorununuza çözüm bulduktan sonra dönüp gitmeyin. Siz de başkalarına yararlı olmak için bilgilerinizi, tecrübelerinizi, duygularınızı paylaşabilirsiniz. Unutmayın, siz nasıl yana yakıla cevap arıyorduysanız, başkaları da içine düştüğü açmazdan çıkmak için aynı hararetle sorularına cevap arıyor...

Üye
    zeynoşum Avatarı

Gerçek Adı
    zeynep
    Son Giriş
    21.11-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

çok teşekkür ederim

Üye
    vahide Avatarı

Gerçek Adı
    vahide
    Son Giriş
    19.05-2015
    Saat
    23:52
    Yaşadığı Yer
    ankara/ mamak
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Kesinlikle medikal firmalar peşin ödeme almamalı hiç bir firma almıyor ve 2 ayda bir reçete yazdırmak onay almak gibi işlemleride kendileri hallediyorlar oturan boğa arkadaşımızın dediği gibi bunca firma varken kimmiş bu uyanık kendini çokmu zeki sanmakda bu arada raporda bir eksiklik var oda günde kaç tane kullanmanız gerektiği yazmalıydı mesela günde 4 tane ise 4*1 eyer 6 tane ise günde o zaman 6*1 temiz aralıkda 14 fr kısa tip kendinden jelli üretral katater kullanması uygundur şeklinde yazması gerekiyor....