Toplam 3 mesajın 1-3 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    necati bacak Avatarı

Son Giriş
    15.10-2017
    Saat
    12:06
    Yaşadığı Yer
    İSTANBUL
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    arkadaşlar beim dışarda kullanmam gereken bir yükseklik sorunum var yaklaşık 130 cm yükseklide biryere çıkabilmem için bir aparat yaptırmam gerekiyor binada işbitirme izmi alınmamış olmasından sorun olmayacak şekilde dik veya yatay bir yüksekliğe çıkma aparatı için görüşmem gerekiyor
    bildiğiniz veya ilgili birisi olursa irtıbat kurmak istiyorum.

telefon 0216 4936926 necati bacak.

Genel Yayın Yönetmeni
    OturanBoğa Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    08:17
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    941
    Verilen Beğeniler
    1.233

Şöyle bir şey işini görür:

2 - 130 cm yüksekliğinde bir merdiveni aşmak için bir asansör/ürün önerisi olan var mı? Bilgi için

Bu ürünler genelde aşırı pahalı yapılıyor. Ben olsam sıradan bi sanayiye gider ve iyi bir ustadan öneri alırım...
    - Arkadaşlar, lütfen sorularınızı özel mesajla iletmek yerine ilgili foruma yazarak cevap arayın. Böylece hem soru-cevaplardan herkes yararlanır hem de en doğru cevaba en hızlı şekilde erişmiş olursunuz.
    - Lütfen sorunuza cevap aldıktan, bir sorununuza çözüm bulduktan sonra dönüp gitmeyin. Siz de başkalarına yararlı olmak için bilgilerinizi, tecrübelerinizi, duygularınızı paylaşabilirsiniz. Unutmayın, siz nasıl yana yakıla cevap arıyorduysanız, başkaları da içine düştüğü açmazdan çıkmak için aynı hararetle sorularına cevap arıyor...

Üye
    kılıçpir Avatarı

Gerçek Adı
    Mehmet
    Son Giriş
    15.07-2017
    Saat
    22:01
    Yaşadığı Yer
    Zonguldak
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    arkadaşım , yakın olsan sana bir numune gösterirdim kendim yaptım,
    size yardımcı olacak bir öneri.kendimde ondan örnek aldım.
    oto tamircilerinde.genelde öksozcular kullanır.
    düzbir zeminden giriyorsun bir tranplen üzerine elektrikle calışıyor otomobilini 180 cm yukarı kaldırıyor.sizin isteğinize uygun.bir araştırın.aynı zamanda portetif.