Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    alperen Avatarı

Gerçek Adı
    Kürşad YAVUZ
    Son Giriş
    22.09-2016
    Saat
    11:48
    Yaşadığı Yer
    ankara
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Bundan 7-8 ay önce aldığım koltuk değneğim kırıldı ve aldığım ortopedi dükkanına gittim ve garantisi olup olmadığını sordum. Benimle yüzüme bile bakmadan konuşmaya başladı ve garanti olmadığını söyledi. Biraz daha konuşunca kullanımdan kullanıma fark edeceğni söyledi ve bende önceki kullandığım koltuk değneklerini göstererek hatta başıma küçük bir kaza gelmişti araba geri geri giderken beni görmedi ve hafif bir çarpma neticesinde koltuk değneğim eğilmişti yaklaşık 5 yıl önceydi. Bende düzelttim ve halen kullanmaya devam ediyorum.

Aslında her iki markada Kifidis ama kalite olrak birbirinden çok farklı, artık
    Kifidisde güvenilir bir marka olarak bakmıyorum.

Soru: Ortopedik ürünler ve garanti var mıdır?
    Bu konuda bilgisi olan yada uğraş vermiş arkadaşlar varsa yazarlarsa sevinirim.

Düşünsenize koltuk değneğiniz yada yürümeye yardımcı aracınız işe giderken-gelirken, konserde, siporda, yolculukta, özel günlerinizde ya da en mutlu günüzde kırılsa, sizi yarı yolda bıraksa, kendinizi ne kadar kötü hissedersiniz.

Tüm ortopedi dükkanları yerli ürünleri hiç önermiyorlar, satarken güvenmediklerini direk olarak söylüyorlar. Peki ya bunları alanların başlarına ne geleceğini, zaten kıt kaynakları olanlar bizlerin maddi olarak sömürüldüğünü hiç düşünmüyorlar mı?

Beni hayata bağlıyan, toplum içine çıkarıp, işe gidip gelmemi sağlayan koltuk değneğimin, elektronik cihazlar kadar değiri yok...

Üye
    alperen Avatarı

Gerçek Adı
    Kürşad YAVUZ
    Son Giriş
    22.09-2016
    Saat
    11:48
    Yaşadığı Yer
    ankara
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Koltuk deneklerinde garanti ne kadar bilen arkadaş var mı ? Teşekkürler.

Genel Yayın Yönetmeni
    OturanBoğa Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    14:53
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    935
    Verilen Beğeniler
    1.230

Kırıldığı için garanti kapsamına dahil edilemez diye düşünüyorum. Yani "kullanıcı hatası" der çıkar işin içinden bence...
    - Arkadaşlar, lütfen sorularınızı özel mesajla iletmek yerine ilgili foruma yazarak cevap arayın. Böylece hem soru-cevaplardan herkes yararlanır hem de en doğru cevaba en hızlı şekilde erişmiş olursunuz.
    - Lütfen sorunuza cevap aldıktan, bir sorununuza çözüm bulduktan sonra dönüp gitmeyin. Siz de başkalarına yararlı olmak için bilgilerinizi, tecrübelerinizi, duygularınızı paylaşabilirsiniz. Unutmayın, siz nasıl yana yakıla cevap arıyorduysanız, başkaları da içine düştüğü açmazdan çıkmak için aynı hararetle sorularına cevap arıyor...

Üye
    karakaya Avatarı

Gerçek Adı
    Musa
    Son Giriş
    02.11-2017
    Saat
    09:18
    Yaşadığı Yer
    Ankara
    Alınan Beğeniler
    11
    Verilen Beğeniler
    0
    Blog Mesajları
    5

24 ay garantili olma şartı var,diye biliyorum

Üye
    bioaktif Avatarı

Son Giriş
    06.11-2017
    Saat
    12:46
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Arkadaşlar ortopedik ürünlerin tabiki garantileri var.Ama artık Türkiyede koltuk değenekleri ucuz olsun diye ya çinden geliyor yada yerli üreticiler rekabet içinçok ince mazlme kullanıyor .Tüketiciler olarak biraz hakkınızı arasanız ozaman insanlar daha kaliteli malzemeler satmaya mecbur olurlar.Avrupada koltuk değneğinin üzerinde kaç kiloya kadar dyanacagı yazıyor bizde en ucuzu kaçpara onu soruyor sadece insanlar .

mesele bu ,,,

Üye
    Ümit Medikal Avatarı

Gerçek Adı
    Ümit
    Son Giriş
    30.04-2010
    Saat
    17:00
    Yaşadığı Yer
    sivas
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Arkadaş öncelikle böyle bir konuya değindiğiniz için teşekkür ederim ben de bir medikalci olarak bu konuya bi açıklık getirmek istedim ürünü aldınızda eksik bir yeri veya hatası varsa ürünü üretici firmadan değiştirme şansımız var değiştirebılıyoruz fakat ürünün belırlenmiş bir garanti kapsamı yok sadece eloktronik tıbbı malzemelerde garanti süreci var bu durum medıkalcinin elinde olan birşey deil bilmiyorum denedinizmi izor marka koltuk deyneği satıyorum ben çok sağlam ve hiç şikayet almadım şu ana kadar fiyetı biraz farklı ama ıkı kere almaktansa 1 kere alıp ıyısını almak tabıkı daha avantajlı
    buda benim web adresim hafta içi hergün 7-18 arası canlı destekten sorularınızı yanıtlayabılırım teşekkurler
    www.medikalortapedi.com