Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    akdeniz Avatarı

Son Giriş
    21.09-2011
    Saat
    20:17
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    2 yasındaki cocugumuz için kulanmakta oldıugumuz sondalar için istanbul'da güvenilir, vekalet verebilecegim kaliteli sonda satan medikal arıyurum?
    bu konuda yardımcı olursanız sevinirim

Genel Yayın Yönetmeni
    OturanBoğa Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    13:21
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    954
    Verilen Beğeniler
    1.250

Ben yıllardır Hi-silip Plus (su kitli) sondayı -en küçük bir sorun yaşamadım- şuradan alıyorum:

Platin Medikal
    Adres: Molla Şeref Mah. Emin Ali Yeşim Sok. No: 3/1 Fındıkzade İstanbul
    Tel: 0212 635 94 51
    Faks: 0212 635 89 83
    - Arkadaşlar, lütfen sorularınızı özel mesajla iletmek yerine ilgili foruma yazarak cevap arayın. Böylece hem soru-cevaplardan herkes yararlanır hem de en doğru cevaba en hızlı şekilde erişmiş olursunuz.
    - Lütfen sorunuza cevap aldıktan, bir sorununuza çözüm bulduktan sonra dönüp gitmeyin. Siz de başkalarına yararlı olmak için bilgilerinizi, tecrübelerinizi, duygularınızı paylaşabilirsiniz. Unutmayın, siz nasıl yana yakıla cevap arıyorduysanız, başkaları da içine düştüğü açmazdan çıkmak için aynı hararetle sorularına cevap arıyor...

Üye
    akdeniz Avatarı

Son Giriş
    21.09-2011
    Saat
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

su kitli?
    oturanboga ben istanbulda ikamet etmiyurum
    nasıl vekalet verecem biraz bilgi verirsen raporlar onlardamı kalacak

Genel Yayın Yönetmeni
    OturanBoğa Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    954
    Verilen Beğeniler
    1.250

Platin medikal'i arayıp Yusuf beyle görüşün. Tüm sonda ihityacınızı karşılamak için Engelliler.Biz'den Bülent bey size yönlendirdi değin. O size vekalet dahil tüm prosedürü anlatır ve 2 ayda bir tüm işlemleri hallederek size sondaları gönderir.
    - Arkadaşlar, lütfen sorularınızı özel mesajla iletmek yerine ilgili foruma yazarak cevap arayın. Böylece hem soru-cevaplardan herkes yararlanır hem de en doğru cevaba en hızlı şekilde erişmiş olursunuz.
    - Lütfen sorunuza cevap aldıktan, bir sorununuza çözüm bulduktan sonra dönüp gitmeyin. Siz de başkalarına yararlı olmak için bilgilerinizi, tecrübelerinizi, duygularınızı paylaşabilirsiniz. Unutmayın, siz nasıl yana yakıla cevap arıyorduysanız, başkaları da içine düştüğü açmazdan çıkmak için aynı hararetle sorularına cevap arıyor...

Üye
    nine60 Avatarı

Son Giriş
    18.08-2010
    Saat
    21:21
    Yaşadığı Yer
    İSTANBUL
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Reçete yazdırdıktan sonra medikalci firmadan fatura numarası alıyorum .Bu fatura numarası ve tarihi ile noterden vekalet çıkarıyorum.her reçete yazıldıktan sonra vekalet yenileniyor.reçetenin de geçerliliğini yitirmemesi için hızlı hareket etmeniz lazım.Reçete,vekalet,raporun onaylanmış fotokopisini zarfa koyup kargo ile gönderiyorum.
    Gönderdiğim evrakların ıslanma tehlikesine karşı naylon zarf poşete koyuyorum.veya kargonun kendi naylon poşetlerine de konabilir.
    Bir de mutlaka vekaletin mutlaka fotokopisini çektirin.dosyalıyıp saklayın.ne olur ne olmaz.
    Bu bilgiler doğrultusunda medikalciler ile konuşun ve sizin vereceğiniz fax numarasına vekalet örneği göndermesini sağlayın.kolay gelsin.

Üye
    akdeniz Avatarı

Son Giriş
    21.09-2011
    Saat
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

bilgileriniz için cok teşekürler
    en yakın zamanda medikalı arıyacam

Üye
    vahide Avatarı

Gerçek Adı
    vahide
    Son Giriş
    19.05-2015
    Saat
    23:52
    Yaşadığı Yer
    ankara/ mamak
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Hi-silip Plus (su kitli) bu sondaya güvenim sonsuz gerçekten iyi bir markadır ayrıca arkadaşım korkman hiç hiç bir gerekce yok artık eskisi gibi sağlık karnen ellerinde olunca vekaletde var ise kafasına göre oynayamıyor firmalar çünkü sana her reçete yazıldığında teslim aldığına dair bir yazı imzalatmak zorunda öreğin ''' 360 adat temiz aralıklı, Hi-silip Plus (su kitli) sondamı ........ firmadan teslim aldım şeklinde bir yazıya imza atmazsanız ne kadar evrak ve vekaletde ellerinde olsa ödenek alamıyorlar onun için korkmayın kendi güvendiğiniz ve kullanımı en rahat sondayı istediğiniz yerden alın bu arada sondayı alırken eldiven ve ıslak mendilerinizide hediye olarak isteyin ...

Üye
    cekirdek Avatarı

Son Giriş
    12.06-2015
    Saat
    00:07
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

İstanbul'daki medikal firmalar, cevap yazarken ellerinde hangi marka (kendinden jelli) sonda olduğunu da yazabilir mi?

Şu ana kadar ben coloplast, hi-slip ve idrocath kullandım. İdrocath arıyorum; ama artık o üretilmiyor galiba.

Ve farklı, daha önce kullanmadığım, kendinden jelli sondalara bakıyorum.

Bir çok firma var; o yüzden, böyle bir not düşerseniz, benim işim kolaylaşır, başka arkadaşların da şimdi ya da ileride işine yarar sanıyorum.

Üye
    zeynoşum Avatarı

Gerçek Adı
    zeynep
    Son Giriş
    21.11-2017
    Saat
    00:20
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

bülent bey ben medikalcimden memnun değilim ben aramadan sondaları göndermiyorlar hep benim hatırlatmam gerekiyor.değiştirmek istiyorum nasıl değiştirebilirim vekalet vermiştim

Genel Yayın Yönetmeni
    OturanBoğa Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    954
    Verilen Beğeniler
    1.250

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Yukarıda yazdığım gibi Zeynep, yıllardır sondalarımı aldığım Platin Medikal'i ararsan, tüm işlemleri sorunsuzca yapacaklardır. Eski vekaleti iptal ettirirsin noter aracılığıyyla. O firmadan geri istersen, vereceklerdir de zaten.