Sayfa 1 / 2 12 SonSon
Toplam 21 mesajın 1-15 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    Zaur Avatarı

Gerçek Adı
    Zaur
    Son Giriş
    04.11-2017
    Saat
    14:39
    Yaşadığı Yer
    Baku
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    1

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Selam, arkadaşlar bu konunu açmakdakı maksadım engelli arkadaşlarımızın engellerin aşmakda onlara yardımcı olan eşya veya cihazları bir birimize tanıtmaktır, yani en kullanışlı tekerlikli sandalye hangisidir akülü veya manual, egzersizler üçün hangi ürünler iyidir veya sizin kullandığınız hangisidir, deneyiminizde ki muhtaclığınızı azaltan vasıtalar nelerdir, inanıyorum ki bunları bir birimizle paylaşarsak engelimiz birazda azalmış olur BİLGİ PAYLAŞTIKÇA GÜZELDİR.

Arkadaşlar bana şöyle bir şey lazım

pedalpower - Egzersizler için hangi medikal ürünleri önerirsiniz?

Ama tekerlikli sandalyemi sürmek üçün değil ayaklarımı benim yerime hareket etdirsin böyleliklede kaslarım zinde kalsın, ama bu cihaz elektirikle çalışsın acaba böyle bir cihaz varmı?

pedalpower2 - Egzersizler için hangi medikal ürünleri önerirsiniz?

Genel Yayın Yönetmeni
    OturanBoğa Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    11:54
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    953
    Verilen Beğeniler
    1.237

Aşağıdaki ürün tam istediğin cihaz. Hemen hemen her medikalcide bulunur. Fiyat araştırıp almak gerek:

iacer - Egzersizler için hangi medikal ürünleri önerirsiniz?
    - Arkadaşlar, lütfen sorularınızı özel mesajla iletmek yerine ilgili foruma yazarak cevap arayın. Böylece hem soru-cevaplardan herkes yararlanır hem de en doğru cevaba en hızlı şekilde erişmiş olursunuz.
    - Lütfen sorunuza cevap aldıktan, bir sorununuza çözüm bulduktan sonra dönüp gitmeyin. Siz de başkalarına yararlı olmak için bilgilerinizi, tecrübelerinizi, duygularınızı paylaşabilirsiniz. Unutmayın, siz nasıl yana yakıla cevap arıyorduysanız, başkaları da içine düştüğü açmazdan çıkmak için aynı hararetle sorularına cevap arıyor...

Üye
    Zaur Avatarı

Gerçek Adı
    Zaur
    Son Giriş
    04.11-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Baku
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    1

Teşekkürler dostum sağolasın Allah razı olsun, peki bunun Adı nedir ELECTRA'mı ve fiyatın nasıl bula biliriz?!

AKTİF/PASİF EGERSİZ CİHAZI
    ELECTRA
    Serebral Palsi,Spina Bifida,Kas Hastalıkları gibi yaşam kalitesini tekerlekli sandalyede/karyolada geçiren hastalarımız için ayak ve el egzersiz cihazıdır.
    Teknik özellikleri:
    230 V 60 HZ GÜÇ İLE ÇALIŞMAKTADIR.
    30-40-50-60 DAKİKA ZAMAN AYARLANABİLME ÖZELLİĞİ VARDIR.
    3-6-9-12-15 DAKİKA EK ZAMAN ARALANABİLME ÖZELLİĞİ VARDIR.
    2 PEDALLI OLUP AYAK APARATI SOKETİ ÇIKARILDIĞINDA EL İLE ÇALIŞMA İMKANI SAĞLAYABİLME ÖZELLİĞİ VARDIR.
    AŞIRI YÜKTE OTOMATİK DURABİLİR ÖZELLİK VARDIR.
    DİGİTAL EKRANINDA NE KADAR ZAMAN ÇALIŞILDIĞI GÖSTERİYOR.
    TERS DÖNÜŞ (İLERİ-GERİ) HAREKETİ YAPILABİLİR.
    KONTROL PANELİNDE TÜM FONKSİYONLARI GÖSTERİLMEKTEDİR

Üye
    UTOPYA Avatarı

Gerçek Adı
    Zeki
    Son Giriş
    04.11-2017
    Saat
    21:28
    Yaşadığı Yer
    ANTALYA
    Alınan Beğeniler
    6
    Verilen Beğeniler
    0

Evet adı Electraymış... Bu yazıyı kopyaladığın sitede iletişim bilgileri yazıyor şirketin... İstersen oraya sorabilirsin... Google da aradım ama başka bir bilgiye ulaşamadım...

Genel Yayın Yönetmeni
    OturanBoğa Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    953
    Verilen Beğeniler
    1.237
    - Arkadaşlar, lütfen sorularınızı özel mesajla iletmek yerine ilgili foruma yazarak cevap arayın. Böylece hem soru-cevaplardan herkes yararlanır hem de en doğru cevaba en hızlı şekilde erişmiş olursunuz.
    - Lütfen sorunuza cevap aldıktan, bir sorununuza çözüm bulduktan sonra dönüp gitmeyin. Siz de başkalarına yararlı olmak için bilgilerinizi, tecrübelerinizi, duygularınızı paylaşabilirsiniz. Unutmayın, siz nasıl yana yakıla cevap arıyorduysanız, başkaları da içine düştüğü açmazdan çıkmak için aynı hararetle sorularına cevap arıyor...

Üye
    Zaur Avatarı

Gerçek Adı
    Zaur
    Son Giriş
    04.11-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Baku
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    1

Çook pahalıymış, 750 TL kaç dolar ediyor acaba?

Genel Yayın Yönetmeni
    OturanBoğa Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    953
    Verilen Beğeniler
    1.237

450 $ (cuma kapanı: 1 $ = 1,6690 tl)

Üye
    vahide Avatarı

Gerçek Adı
    vahide
    Son Giriş
    19.05-2015
    Saat
    23:52
    Yaşadığı Yer
    ankara/ mamak
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

mrb arkadaşlar

bence en kullanışlı sandalye manuel olanı özellikle otomobil kullanıyorsanız hafif bir manuel sandalye tercih edilmelidir ve bana göre sandalyede ne kadar çok tefarruat var ise o kadar fonksiyonunuz sınırlanıyor yani bana göre böyle ben şu anda OttoBoock kullanıyorum yaklaşık 15 kg ön tekerlekleri dolgu ve küçük olması daha rahat viraj almamı ve dar alanlarda dönmemi sağlıyor sandalyedeki kullanış her şeyden önemli bence yaklaşık 3 yıldır aynı sandalyeyi kullanıyorum ve hiç değiştirmek istemiyorum.

bence bu sandalye myranın en acayip ve gereksiz buluşlarından biridir

Üye
    Zaur Avatarı

Gerçek Adı
    Zaur
    Son Giriş
    04.11-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Baku
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    1

Alıntı Alıntı Yapılan Kişi: OturanBoğa Mesajı Gör
    450 $ (cuma kapanı: 1 $ = 1,6690 tl)
    Teşekkürler dostum Allah razı olsun.

Peki ben bu ürünü Azerbaycanda almak istesem nasıl bir çözüm önerirsiniz fikrinizi öyrenmek güzel olurdu?

Birde bu ürün direkt elektiriklemi çalışıyor yoksa şarj ederekmi karşısında kı kablonu çözemedimde?

Üye
    Zaur Avatarı

Gerçek Adı
    Zaur
    Son Giriş
    04.11-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Baku
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    1

vahide;
    bence bu sandalye myranın en acayip ve gereksiz buluşlarından biridir[/quote]

Doğrudur gün günden zayıflamamak gerekir, ama bazı hastalıklar var ki onunla manual T sandalyeni kullanmak mümkün değil örneyin ben, bu yüzdende istediyim yerlere gidemiyorum manual T sandalyemi güc yetersizliyinden kullanamıyorum buda bende stres yaratıyor, bundan dolayıda E-fix e26 akülü T sandalye almak istiyordum oda 10 bin dolarlık masraf yaptığı üçün malesef alamadım.

Senin dediyin T sandalyeni net'de bulamadım rica etsem linkin vere bilirmisin?!

Genel Yayın Yönetmeni
    OturanBoğa Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    953
    Verilen Beğeniler
    1.237

Buradan alınıp Azerbaycan'a göndermek bir seçenek olabilir, ama çok pahalı olur. Bence oralarda da vardır bu ürün...

Üye
    Zaur Avatarı

Gerçek Adı
    Zaur
    Son Giriş
    04.11-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Baku
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    1

Sence sinapsgrup'un Azerbaycanda temsilçisi varmıdır Bence oralarda da vardır bu ürün... demişsin bunu neye dayanarak söylüyorsun?

Genel Yayın Yönetmeni
    OturanBoğa Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    953
    Verilen Beğeniler
    1.237

Sinaps'ın bayii vardır demiyorum. Benzer ürün satan yerler orada da mutlaka vardır diyorum.

Üye
    Zaur Avatarı

Gerçek Adı
    Zaur
    Son Giriş
    04.11-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Baku
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    1

Dostum e-mail yazdım cevab geldi;
    Sn.Zaur Hacili

Öncelikle ilginize teşekkür ederiz.İstemiş olduğunuz aktif /pasif egzersiz cihazının fiyatı 195 Euro dur.Azerbaycan dan tedarik etme şansınız yoktur.Ama isterseniz size kargo ile gönderebiliriz.UPS veya Fedex veya sizin önerecğiniz başka bir kargo ile.

Umarız faydalı olabilmişizidir.
    Saygılarımızla
    Sinaps
    Tel:+902165452400
    Fiyatı net'deki gibi 450 dolar değilmiş ucuzmuş, peki bu kargoların hangisin önerirsin güven açısından?

Genel Yayın Yönetmeni
    OturanBoğa Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    953
    Verilen Beğeniler
    1.237

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Sanırım bu kara nakliye firmaları Azerbaycan'a mal taşıyorlar:

Merdan Kargo: 0212 528 17 04
    Damla Trans: 0212 579 13 33
    Tetra Turizm: 0212 458 49 86

Sayfa 1 / 2 12 SonSon