Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    KaanKaragoz Avatarı

Gerçek Adı
    Kaan Karagöz
    Son Giriş
    22.07-2014
    Saat
    19:28
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Merhabalar,

Kendi geliştirdiğim bir cihaz hakkında sizin fikirlerinizi öğrenmek istiyorum.

Cihaz temel olarak ellerini hassas kullanamayan kişilerin kullanımı için.
    Örneğin normal TV kumandası kullanamayan kişiler, bu cihaz ile kendi başlarına TV aç/kapa yapabiliyorlar, kanal değiştirebiliyorlar, TV sesi değiştirebiliyorlar. Cihaz, kişinin evindeki mevcut TV'nin ve uydu alıcının kumandasındaki tuşları öğrenebiliyor. Kişi bir kereye mahsus yapılması yeterli olan bu işlem sonrasında TV'yi KolayKumanda ile kontrol etmeye başlayabiliyor.
    TV kontrol etmenin yanısıra, KolayKumanda ile 3 adet elektrikli cihaz aç/kapa yapılabiliyor. Örneğin lamba, vantilatör, radyo, CD çalar, elektrikli ısıtıcı vb...

Tüm bu işlemler kişinin hareket kabiliyetine uygun seçilmiş özel tasarım bir switch aracılığı ile yapılabiliyor.

Detaylı bilgi almak için aşağıdaki web adresini gezebilir ve tanıtım videosunu izleyebilirsiniz.

Tanıtım Videosu

KolayKumanda | KolayKumanda

Teşekkürler

Kaan Karagöz

Genel Yayın Yönetmeni
    OturanBoğa Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    18:21
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    948
    Verilen Beğeniler
    1.237

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Çok pratik bir cihaza benziyor. El/parmak kullanımı kısıtlı olan arkadaşlarımız için bence güzel bir çözüm