Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    aetsihi Avatarı

Son Giriş
    22.06-2016
    Saat
    17:13
    Yaşadığı Yer
    urfa
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    "OturanBoğa: tekerleklisandalyeminderi olarak 1 ylı aşkın süredir günde 15 saatten fazla oturarak kullandığım havalı minderi öneririm: SNS-M Tekerlekli Sandalye Minderi"

Hocam malumunuz babamın boyundan aşağısı tutmuyor, yani sandaliyeye oturtuyoruz öyle kalıyor inene kadar. Bu açıdan baktığımız zaman SNS-M ve benzeri ürünler içinde hava olmasa bile şekilli plastik olduğundan yara bölgesine sıfır bası alanı oluşturmuyor olsa gerek?

Düşündüm de bizim eski işe yaramayan havalı yatağı kesip sağlam bir yapıştırıcı ile de yapıştırıp sandaliye minderi yaparsam, yatak küçüleceği için hava basıncını da alçak tutarsam basınçtan patlamayacaktır da. Nasıl olur sizce denesem mi?

Üye
    aetsihi Avatarı

Son Giriş
    22.06-2016
    Saat
    17:13
    Yaşadığı Yer
    urfa
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Yatağı aldığımızda yatakla birlikte minik bir tüp yedek yapıştırıcı çıkmıştı kutudan. Yatağı kestim onunla yapıştırdım daha yarım saat geçmesine rağmen dayanamadım pompayı taktım denedim minderi iki kat edip üstüne oturdum mubarek deve hörgücü gibi kaldırıp indiriyor

Ama yapıştırdığım yerde farkettim biraz hava ilerlemesi oldu şişti birazcık, fişi çektim orayı iyice bastırdım yapıştı tekrar şimdi iyice kurumasını bekliyorum kuruyunca olmazsa iyi bir yapıştırıcı alıp deneyeceğim.

şimdilik kurusun bakalım nasıl olacak

Genel Yayın Yönetmeni
    OturanBoğa Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    08:56
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    935
    Verilen Beğeniler
    1.229

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    çok fantazi olmuş. Deneyin bakalım ne olacak... Ama bana işe yarar şekilde modifiye etmek zor göründü. Kullanım açısından da pratik olmayacaktır.