Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12
Toplam 18 mesajın 16-18 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    muratoto Avatarı

Gerçek Adı
    Murat
    Son Giriş
    03.12-2017
    Saat
    01:38
    Yaşadığı Yer
    İzmir
    Alınan Beğeniler
    8
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Arkadaşlar düz cpap kullanan varmı. Hangi marka ve modeli önerirsiniz.

Üye
    dokuzparmak ontanedir Avatarı

Gerçek Adı
    Gökhan
    Son Giriş
    16.12-2017
    Saat
    17:44
    Yaşadığı Yer
    ESKİŞEHİR
    Alınan Beğeniler
    16
    Verilen Beğeniler
    3

Arkadaşlar merhaba,

Pazar gecesi uyku laboratuvarında yattım ve cihaz için heyet raporu alacağım söylendi. Bana bu konuyla ilgili konulan tanı OSAHS (OBSTRÜKTİF SLEEP APNE-HİPOPNE SENDROMU). Ben konuyla ilgili önceden araştırma yaptığım için hangi CPAP cihazını önerdiğini sordum kendisine bana senin kullanman gereken cihaz BPAP, marka ve model tavsiyesi etik olarak söylemiyoruz dedi. Bu ikisi arasındaki farkı sormayı unuttum.

Bu iki cihaz türü hakkında farkı bilen varsa konuyla ilgili bilgi verirse sevinirim. İnternette yaptığım araştırmalarda da yeterli bilgi edinemedim.

Üye
    snelman Avatarı

Gerçek Adı
    salih turan
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    04:58
    Yaşadığı Yer
    kocaeli
    Alınan Beğeniler
    7
    Verilen Beğeniler
    2

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    arkadaşlar bende bpap cihazı kullanıyorum.piyasada 3 segment cihaz var.nasıl arabalarda tofaş ,avrupa araba ve lüks araba varsa bu makinalarda böyle birşey.Bu makinaların en lüksü philps respronics fiyatları biraz yüksektir.orta yollu bir şey derseniz resmed ,devilbis derim,öbürkülerine hiç bakmayın derim.Ben resmed tercih ettim çok param olsaydı respironics alırdım.
    makina kadar maske seçimi çok önemli cihazı alırken maskeyi denesinler,birde ısıtıcı nemlendirici kiti alırsanız sizin yararınıza..

Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12