Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    hale.aksoy Avatarı

Gerçek Adı
    hale aksoy
    Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    ankara
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    merhaba arkadaşlar,

aranıza yeni katıldım. hepinize iyi günler diliyorum. engellilerin ve yaşlıların kullanabilecekleri yardımcı araç gereçler hususunda bir çalışma yapıyorum ve bu ürünleri bi çatı altında toplamak istiyorum. bu çalışma ilerde hepinizin faydasına olacağından yardımlarınızı esirgemeyeceğinizi tahmin ediyorum.

siteden ürünleri tek tek inceliyorum ama bu şekilde çok uzun süreceğe benziyor. nasıl bi yol izlemem hususunda yardımcı olursanız çok memnun olurum.

herkese selamlar ve sevgiler.

Genel Yayın Yönetmeni
    OturanBoğa Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    01:15
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    958
    Verilen Beğeniler
    1.251

Ne tür araçlardan bahsediyorsunuz?
    - Arkadaşlar, lütfen sorularınızı özel mesajla iletmek yerine ilgili foruma yazarak cevap arayın. Böylece hem soru-cevaplardan herkes yararlanır hem de en doğru cevaba en hızlı şekilde erişmiş olursunuz.
    - Lütfen sorunuza cevap aldıktan, bir sorununuza çözüm bulduktan sonra dönüp gitmeyin. Siz de başkalarına yararlı olmak için bilgilerinizi, tecrübelerinizi, duygularınızı paylaşabilirsiniz. Unutmayın, siz nasıl yana yakıla cevap arıyorduysanız, başkaları da içine düştüğü açmazdan çıkmak için aynı hararetle sorularına cevap arıyor...

Üye
    hale.aksoy Avatarı

Gerçek Adı
    hale aksoy
    Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    ankara
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Bülent bey, ilgilendiğiniz için teşekkür ederim. Kastettiğim en basit örneğiyle tekerlekli sandalyeden, özel üretim bardak veya tabaklara kadar uzanan yardımcı araç gereçler. Hertürlü engelli gruplarına hitap eden çeşitli araçları listeliyeceğiz. Bir takım gruplara ait olanlar konusunda bilgi edindim ama özellikle zihinsel engellilerde hiçbirşey bulamadım diyebelirim. Umarım yardımcı olabilirsiniz.

Genel Yayın Yönetmeni
    OturanBoğa Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    01:15
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    958
    Verilen Beğeniler
    1.251

Genel araçlarına dair şu siteyi inceleyebilirsiniz: Disability Products - Disabled World
    - Arkadaşlar, lütfen sorularınızı özel mesajla iletmek yerine ilgili foruma yazarak cevap arayın. Böylece hem soru-cevaplardan herkes yararlanır hem de en doğru cevaba en hızlı şekilde erişmiş olursunuz.
    - Lütfen sorunuza cevap aldıktan, bir sorununuza çözüm bulduktan sonra dönüp gitmeyin. Siz de başkalarına yararlı olmak için bilgilerinizi, tecrübelerinizi, duygularınızı paylaşabilirsiniz. Unutmayın, siz nasıl yana yakıla cevap arıyorduysanız, başkaları da içine düştüğü açmazdan çıkmak için aynı hararetle sorularına cevap arıyor...

Üye
    hale.aksoy Avatarı

Gerçek Adı
    hale aksoy
    Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    ankara
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

ilgilendiğiniz için teşekkürler.

Üye
    veysel yaylacı Avatarı

Gerçek Adı
    veysel yaylacı
    Son Giriş
    28.01-2016
    Saat
    20:52
    Yaşadığı Yer
    Kayseri
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

çalışmanız ile ilgili bir gelişme oldu mu?

Üye
    Ebuzer Carkanat Avatarı

Son Giriş
    26.12-2015
    Saat
    18:39
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Selam Arkadaşlar En çok işinize yarıyacak olan bir kullanım aracı veya bir gereç hayata geçirilmemiş birşey olmayan bir şey var mı bunun ustune bir proje hazırlamak istiyorum sorunlarınızı bekliyorummm