Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Editör
    Ürün Danışma Avatarı

Gerçek Adı
    Duygu
    Son Giriş
    17.12-2014
    Saat
    11:56
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Hasta Yatağı | Yatak Yarası Önleyen Hasta Yatağı - BedAiD Sistem

BedAiD Sistem sıfır bası alanı oluşturma özelliği ile bası yarası oluşmasını önleyen, önceden oluşmuş yaraların ise tedavi sürecini hızlandıran dünyada ilk kez geliştirilen ve muadili olmayan eşsiz bir üründür.

bedaid hasta yatagi - Yatak Yarası Önleyen Hasta Yatağı - BedAiD Sistem

medya.aspx?do=wwwalisverisengellilerbiz\products\00\07\89\789 buyuk&en=200 - Yatak Yarası Önleyen Hasta Yatağı - BedAiD Sistem hemenal - Yatak Yarası Önleyen Hasta Yatağı - BedAiD Sistem

Genel Yayın Yönetmeni
    OturanBoğa Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    02:14
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    954
    Verilen Beğeniler
    1.246

Arkadaşlar, bu yatakla ilgili tamamı olumlu olan görüşlerimi şuraya yazdım: http://www.engelliler.biz/forum/enge...ml#post1279731

Üye
    mnazmi Avatarı

Son Giriş
    30.10-2013
    Saat
    12:43
    Yaşadığı Yer
    izmir
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

merhaba,

Annem için bir yatak arayışı içersindeyim. Bası yaraları oluşmaya başladı.Havalı yatak yerine bası yarasını öneleyebilecek bir yatak arıyorken sitenizde bunu gördüm. Kullanan kişiler varsa da pek yorum bulamadım. Ben İstanbul dışındayım. İzmir de oturuyorum. Bu yatağı İzmir de görebileceğim ve bilgi alabileceğim bir yer var mı? Bir de ben sitede göremedim ama kullanıcı yorumları olan bir site vb. var mı?

sağlıcakla

Editör
    Ürün Danışma Avatarı

Gerçek Adı
    Duygu
    Son Giriş
    17.12-2014
    Saat
    11:56
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Bu yatağı kullanmaya niyetlenen müşterilerimiz uzman arkadaşlarımız tarafından aranır ve kullanacak kişiyle ilgili tüm detaylar öğrenildikten sonra yatağın uygun olup olmadığı konusunda net bir karar verilir. Ardından, gerekirse yatak üzerinde kişiye özel düzenlemeler, gerekirse bazı eklemeler yapılır. Böylece olası tüm riskler büyük ölçüde giderilmiş olur.

______

Bu yatağı kullanan müşterilerilerimiz yataktan büyük bir memnuniyetle bahsetmekteler. Gerek yara-riski olan bölgede sağladığı güvenlik ve gerekse masaj sisteminin sağladığı konfor büyük beğeni kazandı.

Hepimizin bildiği üzere sıcakların başlamasıyla birlikte yara riski de artar. Yara oluşmadan önlem almak en doğru yoldur.