Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    ALİ YÜCE Avatarı

Gerçek Adı
    Ali Yüce
    Son Giriş
    13.03-2017
    Saat
    21:26
    Yaşadığı Yer
    KAYSERİ
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Değerli arkadaşlar,
    Belki çoğunuz biliyorsunuzdur veya duymuşsunuzdur. Bende ayaktan engelliyim ve baston kullanıyorum ve yurt dışından engellilere yönelik otomobil ithalatı yapıyorum.
    Yurt dışına çıkışlarımda da gelirken genellikle kalite ve konfor açısından Türkiye'de bulunmayan veya az bulunan başta baston ve baston lastiği gibi bir çok malzeme getirmekteyim. Bunların kalite ve fiyatları Türkiye piyasasından çok çok farklı. Örneğin baston lastikleri mevcut piyasadakilerine göre çok daha kaliteli, uzun ömürlü ve kaymayı özelliklede buz, mermer, granit, havuz ve banyo, fayans gibi ıslak ve kaygan zeminlerde çook önleyici dir. Türkiye'nin her tarafına kargo ile gönderebilmekteyiz.
    Dayanıklılığı, kalitesi bozuk satıhlarda genellikle en az 6 ay civarındadır. En azında fazla gezen birisi olarak ben 6 ay kadar kullanmaktayım. Daha fazlada kullanılabilir ama kayma riskini göze almadığımdan yaklaşık 6 ayda bir değiştirmekteyim. Fakat kaydırmamazlığını düşünürsek bu kusurunu kapatmaktadır. Fiyatıda kaydırmamazlık özelliğine göre fazla değildir. Toplu alışlarda iskontumuz mevcuttur.
    Daha detaylı bilgi bana bu siteden ulaşabileceğiniz gibi 0532 657 40 62 nolu telefondan da ulaşabilirsiniz.
    Selamlar

Yasaklı Üye
    saww Avatarı

Son Giriş
    17.09-2012
    Saat
    14:38
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

ALİ YÜCE;

Hayırlı ticaretler.
    Bende avrupa baston kullanıyorum.
    Bu lastiklerin ömrü konusunda 6 ay demişsiniz. Orası doğru. Daha kaliteli...

Ama kaymayı engelleme gibi bir şey söz konusu değildir.(Fayans gibi ıslak - kaygan zeminlerde kaymayan lastik yoktur!)
    Lütfen ticaret ahlakına uygun davranınız.
    Buradaki arkadaşları bir birey olarak uyarmam gerektiğini (insanlık gereği/vatandaşlık gereği) unutmayalım.!

Üye
    ALİ YÜCE Avatarı

Gerçek Adı
    Ali Yüce
    Son Giriş
    13.03-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    KAYSERİ
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Saww kardeş,
    Seni çok iyi anlıyorum.
    Elbetteki kaymayan baston lastiği yoktur. Sadece lastik değil her malzeme her yerde kayar. Mühim olan en az kayanıdır. Fakat benim bahsettiği lastiğin kaymamazlık özelliği en azından yerlilere göre kıyaslanamayacak kadar çoktur. Yıllardır bir çok kişiye verdik ve halen bizden alıyorlar. Elimizdede her zaman bulunmadığı için alan kişiler lastiksiz kalmamak için fazla fazla almaktadırlar. Bu arada ben bu lastiğin ticaretini yapmamaktayım. Diyebilirimki bir nevi hamallığını yapıyorum.

Yasaklı Üye
    saww Avatarı

Son Giriş
    17.09-2012
    Saat
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Ali bey,
    Ürünlerinizin fotolarını nerden bulabiliriz.
    Kanedyen de olabilir. Özellikler bastonların tutma yerleri yumuşak plastik olanınından varsa sizden alışveriş yapabilirim.

Üye
    ALİ YÜCE Avatarı

Gerçek Adı
    Ali Yüce
    Son Giriş
    13.03-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    KAYSERİ
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Saww kardeş biz bu işin ticaretini yapmadığımız için fotoğrafları yok. Lastik hariç diğer malzemeleri zaman zaman getirmekteyiz. Daha doğrusu oralarda denk geldikçe görürsek alıp getiriyoruz. Fakat baston lastiğini mümkün olduğunca sık ve bol miktarda getirmeye çalışıyoruz. Çünkü bunlar genelde her bastona uyum sağlıyor. Aslında lastiğin resmi var fakat buraya eklemeyi beceremiyorum. Eğer lastiği görmek gibi bir düşünceniz varsa ve bana bir email adresi verebilirseniz size resimleri aktarabilirim.

Yasaklı Üye
    saww Avatarı

Son Giriş
    17.09-2012
    Saat
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Her bastona uymaz kardeş.

Onların çap ölçüsü vardır...
    Neyse size hayırlı yardımlar....

Üye
    ALİ YÜCE Avatarı

Gerçek Adı
    Ali Yüce
    Son Giriş
    13.03-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    KAYSERİ
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Bu lastikler kauçuk esaslı olup esnek yapıdadır ve genelde her bastona uymaktadır. En azından ben uymayan baston görmedim.

Üye
    Erkan Metlek Avatarı

Gerçek Adı
    Erkan
    Son Giriş
    13.03-2014
    Saat
    18:55
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

kanadiyenlerin metal ucunun zamanla lastiği delip yırtılmasını geciktirmek istiyorsanız lastiğin içerisine 5 kr. yerleştirin daha uzun süre kullandığınızı göreceksiniz.

Üye
    hawk14 Avatarı

Son Giriş
    Dün
    Saat
    19:35
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    11
    Verilen Beğeniler
    2

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    havuz yada merdiven kenarlarına yapıştırılan zımparaya benzeyen kaydırmazlardan yapştırıp deneyen oldumu?

Sayfa 4 / 4 İlkİlk 1234