Toplam 3 mesajın 1-3 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    PRENSES Avatarı

Son Giriş
    02.03-2016
    Saat
    12:13
    Yaşadığı Yer
    Ankara
    Alınan Beğeniler
    3
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Şanlıurfa Bedensel Engelliler Derneği Bşk.Yrd Serdar Yıldırım bir açıklama yaparak özürlülere ücretsiz kurs vereceklerini duyurdu.

Yıldırım açıklamasında, Bizler Bedensel Engelliler Derneği olarak Sayın Valimizin olurları doğrultusunda il Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Hanefi ŞAHİN ve merkez Halk Eğitim Müdürümüz Sayın Abuzer TÜYSÜZ,ün katkı ve destekleri ile yapılan protokol neticesinde 29.nisan 2012 tarihinde yapılacak olan, engelliler kamu KPSS sınavına hazırlık kursunu bu ay içinde açmayı düşünüyoruz” dedi.

Yıldırım sözlerini şöyle sürdürdü, “Bilindiği üzere son yapılan düzenleme ile kamu memur alımları artık özürlüler KPS sınavları ile alınacaktır bu nedenle bölgemiz ve ilimiz sınavlarda çok düşük sıralamalarda yer almaktadır bu alanda ilimizin başarı oranını yükseltmek ve daha çok engelliyi işe yerleştirmek için bu kursumuz büyük önem taşımaktadırDerneğimizin en çok faaliyet alanı eğitimdir bu yıl içersinde iki Bilgisayar Eğitimi Kursu vererek 30 Engelli kardeşimize mesleki eğitim kazandırdık

Şuanda Dernek binamızda halen İngilizce sertifikalı dil kursumuz devam etmektedir
    En son olarak ta KPS hazırlık kursu düzenlenecektir hedefimiz 20 Engelli vatandaşımıza ücretsiz hazırlık kursu vermektir, bu anlamda üyelerimizin bu kısıtlı kontenjanlarımızdan faydalanmaları için hemen derneğimize müracaat etmeler kendi faydalarına olacaktır.

Yaklaşık olarak 4 ay devam edecek olan Kurs Cumartesi ve Pazar günleri yapılacak olup kursa tüm Orta Öğretim mezunlarının başvurularını bekliyoruz” dedi.

Yıldırım, “Bizim amacımız ilimizin eğitim seviyesini yükseltmek Engelli bireylerin iş olanakları sağlamak ve kamuya yerleşecek olan Engellilerin ilimizden daha çok kişinin faydalandırılması için dernek binamızı eğitim yerine cevirdik. Bu manada halk eğitime acilen isim listesi verileceğinden müracaatların hemen yapılması gerekmektedir” siyerek sözlerini sonlandırdı.

Urfagundem

Üye
    gorkem-17 Avatarı

Gerçek Adı
    O/ /â�&#65533
    Son Giriş
    09.03-2012
    Saat
    02:16
    Yaşadığı Yer
    Bursa, Turkey, Turkey
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

karabükte yada bursadda acılcakmı bu kurslar prenses hanımm bir bilginiz varmı acaba

Üye
    PRENSES Avatarı

Son Giriş
    02.03-2016
    Saat
    12:13
    Yaşadığı Yer
    Ankara
    Alınan Beğeniler
    3
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Sayın gorkem-17 Ocak ayında tüm Türkiye'de kurslar açılacak.

http://www.engelliler.biz/forum/kamu...-acilacak.html