Toplam 3 mesajın 1-3 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    PRENSES Avatarı

Son Giriş
    02.03-2016
    Saat
    12:13
    Yaşadığı Yer
    Ankara
    Alınan Beğeniler
    2
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Türkiye'nin değişik illerinden internet üzerinden tanışan engelliler, Mardin'de bir araya geldi.

Mardinli Dilek Tuba Tekin'in organizatörlüğünde Konya, Gaziantep, Mersin, Hatay, İzmir, Amasya, Osmaniye, Diyarbakır ve Kars'tan gelen yaklaşık 50 engelli, aileleri ile Mardin'de buluşarak, tarihi mekanları gezdi.

Engellileri makamında ağırlayan Mardin Belediye Başkanı Mehmet Beşir Ayanoğlu, engellileri Mardin'de ağırlamaktan büyük mutluluk duyduğunu söyledi.

Dilek Tuba Tekin ise Mardin Valiliği, Mardin Belediyesi ve Artuklu Üniversitesi'nin desteğiyle bu organizasyonun gerçekleştirildiğini belirterek,

"Engellilerle internet ortamında tanışarak bir grup kurduk ve 'Kaynaşma, Tanışma, Mardin'de buluşma' adını verdik" dedi.

Haberler

Üye
    ZERİX Avatarı

Gerçek Adı
    İSMAİL ZERİK
    Son Giriş
    03.10-2011
    Saat
    19:00
    Yaşadığı Yer
    İZMİR
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

İzmirden sevgili arkadaşım Elif'in daveti üzerine bu etkinliğe eşim ve kızım ile birlikte katıldık. Burada tanıştığımız bedensel engelli arkadaşlarımızın engel tanımayan azimleri ve sevecen sıcak kalpleri ile geçirdiğimiz üç kocaman güzel gün bizde inanılmaz güzel ve tatlı anılar yaşattı. Bu organizasyonda emeği geçen Dilek ve diğer Mardinli gönüllü arkadaşlarımıza sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum. Yürekleri engel tanımayan bir sürü dost edindiğimiz için kendimizi şanslı buluyorum. İzmir'e döner dönmez bu arkadaşlarımızı İzmir de ağırlamak için girişimlere başladım. Ümit ediyorum Eylül ayı gibi sevgili dostlarımızı İzmir de ağırlayacağız. Hepinizi seviyorum. Hoşçakalın...

Üye
    ada Avatarı

Son Giriş
    12.12-2017
    Saat
    16:15
    Yaşadığı Yer
    İzmir/Karabağlar...
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0
    Blog Mesajları
    3

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Harika 3 günün ardından İzmir grubu olarak bu geziden ne kadar memnun kaldığımızı dile getiren abim, ablalarım ve kardeşim adına inanılmaz mutlu olduğumu bende dile getirmek istedim...Öncelikle Dilek'in kocam yüreğine sağlık, çünkü o kadar güzel bir organizasyona imza attı ki, söylenecek kelime bulamıyorum...Çok koşturdu çok emek harcadı, insanları mutlu etmek çok zordur akabinde, velhasıl hepimizi mutlu etmek adına elinden gelen herşeyi yaptı...Abim ve ablalarım İzmir organizasyonu adına pek bir heveslendiler ve bu konuda şimdiden hummalı çalışmalar başladı...İnşallah en iyisi olur ki olacağından kuşkum yok, çünkü herkes yürekten istiyor ve elllerinden geleni gerçekleştirmek adına çaba sarfediyor..Mardin buluşmasında bir çok arkadaşımız Ne zaman İzmir gezisi düzenlenecek diye sora sora Abimde bu konu hakkında bir sürü fikir oluştu..İnşallah hayata geçer en kısa sürede...