Toplam 4 mesajın 1-4 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    PRENSES Avatarı

Son Giriş
    02.03-2016
    Saat
    12:13
    Yaşadığı Yer
    Ankara
    Alınan Beğeniler
    3
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    450126 - Yetenek Sizsiniz Türkiye'de engelliler yarışıyor

Yetenek Sizsiniz Türkiye’de Engel Tanımayan Yetenekler Sahnede !Yetenek Sizsiniz Türkiye, Acun Ilıcalı, Ali Taran ve Hülya Avşar’dan oluşan dev jürisiyle, Show Tv’de izleyicisiyle buluşmaya devam ediyor!Yayınladığı ilk sezonda büyük ses getiren, izlenme rekorları kıran Yetenek Sizsiniz Türkiye ikinci sezonunda bu akşam “Engelliler Özel” bölümü ile ekranda olacak.Yetenek Sizsiniz Türkiye yarışmasında , engelli yetenekler canlı yayında performanslarını sergileyecekler. Ekran başındaki seyirciler de beğendikleri performansları sms’leri ile onaylayacaklar. TESYEV’e yardım amaçlı düzenlenen bu özel gecede, herkes ekran başında doyumsuz anlar yaşayacak. Yetenek Sizsiniz Türkiye, İstanbul’dan yayınlanacak engelli vatandaşlarımıza yardım amaçlı düzenlenen “Engelleri Kaldıralım” kampanyasının gerçekleşeceği “Engelliler Özel” bölümü ile 13 Mart Pazar akşamı saat 20.00’de Show Tv’de sizlerle olacak.Hep beraber tüm engelli vatandaşlarımız için ekran başında olalım...

Milliyet

Üye
    serkan005 Avatarı

Gerçek Adı
    serkan
    Son Giriş
    20.06-2017
    Saat
    20:45
    Yaşadığı Yer
    mersin
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

şuan show tv canlı yayınında

Üye
    PRENSES Avatarı

Son Giriş
    02.03-2016
    Saat
    12:13
    Yaşadığı Yer
    Ankara
    Alınan Beğeniler
    3
    Verilen Beğeniler
    0

Yetenek Sizsiniz Türkiye ne kadar bağış yapıldı ve yardım toplandı

Show TV ekranlarında yayınlanan “Yetenek Sizsiniz Türkiye” programında Türkiye Engelliler Spor Yardım ve Eğitim Vakfı (TESYEV) yararına büyük bir sosyal sorumluluk projesine imza atıldı.

“Engelleri Kaldıralım” kampanyası kapsamında, geliri TESYEV’e bağışlanmak üzere düzenlenen gecede, yaklaşık 5 milyon lira bağış toplandı.

15 ENGELLİ PERFORMANS SERGİLEDİ

Yetenek Sizsiniz Türkiye’nin dün akşamki bölümünde “Engelleri Kaldıralım” kampanyası kapsamında engelliler için özel bir gece düzenlendi. TESYEV işbirliğiyle düzenlenen gecede yaklaşık 5 milyon TL toplandı. Yerli ve yabancılardan oluşan 15 engellinin canlı yayında performans sergilediği yardım gecesinde, milyonlar ekran başına kilitlendi. Engel tanımayan engellilerin birbirinden ilginç şovları, Acun Ilıcalı, Hülya Avşar ve Ali Taran’dan oluşan dev jüri başta olmak üzere tüm seyircileri hayretler içerisinde bıraktı. Geceye bir çok ünlü isim de telefonla bağlanarak yardım da bulundu.

“20’NCİ YAŞIMIZDA ENGELLİLERE UMUT OLACAĞIZ”

TESYEV’e yardım amaçlı düzenlenen “Engelliler Özel” gecesinde, 4’ü Alman olmak üzere 11 engelli, yeteneklerini milyonların gözleri önünde sergiledi. Sosyal sorumluluk projelerinde ilklere imza atan Acun Ilıcalı, engelli vatandaşlara yardım eli uzattıklarını belirterek böyle bir projeye imza attıklarını söyledi. Tüm vatandaşları bu projeye yardım etmek için çağıran Acun Ilıcalı; “Show TV ailesi olarak, 20’nci yılımızı kutlamanın sevincini yaşıyoruz. 20’nci kuruluş yıldönümümüz vesilesiyle bir sosyal sorumluluk projesine daha imza atmak istedik. Bu gece engelli vatandaşlarımıza yardım elimizi uzatıyoruz. TESYEV ile iş birliğimiz çok öncelere dayanıyor. Şimdiye kadar TESYEV işbirliği ile 4219 kadar engellimize 8 milyon 406 bin 124 lira kadar bağışta bulunduk. 20’nci yaşımızda yine engellilerimiz için umut ışığı olmak arzusundayız” dedi.

Haber1

Üye
    ancıl Avatarı

Gerçek Adı
    selçuk
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    16:18
    Yaşadığı Yer
    ankara
    Alınan Beğeniler
    3
    Verilen Beğeniler
    1

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Umarım yetenek sizsiniz Yarışmasında iyi bir perforsmans gösterdiklerine inanıyorum, sonuçta bizler engelliyiz, ona göre yarışmada sıralamaya konulur.