Toplam 2 mesajın 1-2 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    PRENSES Avatarı

Son Giriş
    02.03-2016
    Saat
    12:13
    Yaşadığı Yer
    Ankara
    Alınan Beğeniler
    2
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Volkan Konak ve Emre Aydın Türkiye Sakatlar Derneği yararına konserler vermek için Anadolu yollarına düşecek. Volkan Konak ile Emre Aydın'ın 6 İli kapsayan konserler dizisinden elde edilecek gelirle, Gönen'de engelliler için yapılacak olan 500 yatak kapasiteli Engelsiz Yaşamevi'ne katkı sağlanacak.

Güneş

Yasaklı Üye
    saww Avatarı

Son Giriş
    17.09-2012
    Saat
    14:38
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Ya bu sanatçılarıda anlamak güç!
    Sadaka topluyacağınıza devamlı olacak bir eser bıraksanıza dimii!
    Meclise girin orada bunların devletin yapması için devamlı olacak gelir kasası oluşturun.Devamlı bir ödenek alın....
    Spor bakanlığı adı herneyse? Kulüplere bir sürü para ödenek veriyor. Türk sporu bi yerlere gidiyormu? Bu paraları fakire, fukaraya, engellinin ihtiyaçalarına verseniz daha yerinde olmazmı Bakınız kulüpler sporculara, antrönörlere para saçıyorlar. Geriye dönüşü başarısızlık, çöpe atılmış para oluyor...
    Nereye kadar bu sadaka toplama işi..
    Ben şahsen engellinin namına yapılan yardım kampanyalarını çok rencide edici buluyorum...