Toplam 4 mesajın 1-4 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    PRENSES Avatarı

Son Giriş
    02.03-2016
    Saat
    12:13
    Yaşadığı Yer
    Ankara
    Alınan Beğeniler
    2
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    asansor - Asansör bozulunca 4 saat mahsur kaldı

Şanlıurfa'da yeni açılan otogarın engelli asansörüne binen bir kişi asansör bozulunca 4 saat asansörde mahsur kaldı.

Şanlıurfa'nın çevre yolu üzerinde yapılan otogardaki engelli asansöre binen 26 yaşındaki Ali Çiftçi asansör sıkışınca 4 saat boyunca kurtarılmayı bekledi.

Dün gece geç saatlerde Suriye'den Siverek'e gitmek üzere Şanlıurfa Otogarı'na gelen Ali Çiftçi araç bulamayınca vakit geçirmek için otogarda gezmeye başladı. Sabah saat 4 sıralarında otogardaki engelli asansörüne binen Çiftçi 1. kattan zemin kata inmek istedi. Asansörün ortada asılı kalmasıyla kabus dolu saatler başladı. Yeterli hava alamadığı için bunalan ve üstündeki elbiseleri çıkartan Çiftçi'nin imdadına önce Şanlıurfa İtfaiyesi yetişti. İtfaiye ekipleri havalandırma açarak nefes almasını sağladı. Gece geç saat olması nedeniyle asansörcü bulunamadığı için Ali Çiftçi sabaha kadar burada beklemek zorunda kaldı.

Vatandaşların bakışları arasında elbiselerini çıkartan Ali Çiftçi'yi çevredekiler teselli etmeye çalıştı. Korktuğunu ve bunaldığını ifade eden Çiftçi "Siverek'e gitmek için araç bulamadık. Bende yeni otogarı gezmek istedim. Başımıza bu geldi." diye konuştu. Saat 08:30'da asansörcü bulunarak kurtarılan Ali Çiftçi ifadesi alınmak üzere emniyete götürüldü.

Zaman

Forum Moderatörü
    mac72 Avatarı

Gerçek Adı
    Ercihan
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    21:06
    Yaşadığı Yer
    Antalya
    Alınan Beğeniler
    52
    Verilen Beğeniler
    56
    Blog Mesajları
    10

Güvenliği olan yerlerde bile sevimiyorum asansörü..Ankara Numune Hastanesinde bende kalmıştım hiç hoş değil valla..

Üye
    PRENSES Avatarı

Son Giriş
    02.03-2016
    Saat
    12:13
    Yaşadığı Yer
    Ankara
    Alınan Beğeniler
    2
    Verilen Beğeniler
    0

Engelliler için yapılan asansörleri, engelsizlerin kullanmasına çok kızıyorum. Yaşlılar kullansa yine birşey değil ama, gencecik insanlar kullanıyor. Böyle asansör de kaldıklarını duyunca da iyi olmuş binmeseydiler diyorum.

Üye
    DeFnEx Avatarı

Son Giriş
    19.01-2014
    Saat
    19:48
    Yaşadığı Yer
    dünya
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    haberi okuyunca bende güldüm..iyi olmuş dedim...