Sayfa 2 / 5 İlkİlk 12345 SonSon
Toplam 74 mesajın 16-30 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    muntada al ansar Avatarı

Son Giriş
    13.10-2017
    Saat
    19:44
    Yaşadığı Yer
    trabzon
    Alınan Beğeniler
    3
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    ben delilsiz konuşmam kimsenin hakkınıda yememeye özen gösteririm yaşım 43 bu zamana kadar sağcılar ile solcular arasındaki gördüğüm tek fark ne biliyormusun hükümeti yönetirken sağcılar ALLAH ALLAH diye götürdü solcular yALLAH yALLAH diye götürdü tek fark o

turanterbiyesizlik yapma ben sana kardeş diye hitap ediyorum sen bana oğlum diye önce hitap şeklini düzelt işine gelmiyorsa benim yazdıklarıma yorum yapma başka form aç akp yalakalığını orada yap kafamı bozma edep sınırlarını zorlama

Üye
    muntada al ansar Avatarı

Son Giriş
    13.10-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    trabzon
    Alınan Beğeniler
    3
    Verilen Beğeniler
    0

AKP, beklemediği önemli bir çoğunlukla iktidara gelince, bu yetkisini kötüye kullanarak, ”Para fonu” ile yaptığı anlaşmalarla ülkeyi, Cumhuriyet tarihinde benzeri görülmemiş bir borç batağına soktu. Ülkemizi başka türlü kuşatamayan ve bir çok konuda söz geçiremeyen yabancılar, borç verip harcatarak ve sonra da kısarak, ülkemizi ve hepimizi adeta “hacir” altına aldılar.
    AKP ve yandaşları, aldıkları borçları yatırımlara harcamak, böylece ülkenin ve dolayısıyla halkın kalkınması için kullanmak yerine “hiç ederek”, adlarındaki “adalet”i de, “kalkınma”yı da, bir kere daha yok ettiler.
    Vakıflar Kanunu’ndan tutun da, Petrol Kanunu’na kadar çıkardıkları pek çok kanunla, “Avrupa’ya uyum” adı altında, Türkiye’nin milli çıkarlarını yabancılara peşkeş çektiler.
    Kürt meselesi” tabirini ilk defa kullanarak, bu konuyu hakikaten “mesele” yaptılar ve Türkiye’nin başına “bela” ettiler. AKP iktidarı devam ettiği takdirde, ülkenin bölünmesi ve halen var olan Kürt devleti’ne topraklarımızın bir bölümünün katılması, önlenemez hale gelecektir. Baksanıza,TBMM deki bölücü Milletvekilleri, Kürdistan’ın Türkiye içindeki sınırlarının çizildiğini bile, artık açıkça söylüyorlar.
    Kürtleri destekleyen ve TBMM’ye kadar uzanan bir siyasi oluşum, bu iktidar dönemindeki kadar bölücü çıkışlar yapmamıştır. Ordunun üst komuta kademesi, sırf bu sebeple TBMM’ ne girmemekle, yerden göre kadar haklıdır
    Hiçbir iktidar döneminde, bu iktidar kadar “ordu”yu ve “ yargı” yı yıpratan bir tavır sergilenmemiştir. Ve, ”yargı bağımsızlığı” bu kadar hırpalanmamıştır.
    Anavatan iktidarı dahil, hiçbir iktidar döneminde bu kadar büyük yolsuzluklar yapılmamış ve ülkenin varlıkları bu denli talan edilmemiştir. Buna rağmen onlar, kendilerine “AK Parti’yiz” dese de, halk sadece AKP demiş ve sırf bu sebeple kendilerine yakışmayan“AK”sözcüğünü kullanmak istememiştir.
    Hiçbir iktidar döneminde “özelleştirme” adı altında ülkenin milli varlıkları yandaş yerlilerle yabancılara, bu denli talan edilir gibi peşkeş çekilmemiştir.
    İstedikleri her tavizi kolayca koparan batılı ülkeler, Başbakanı yere göğe sığdıramayınca, o ve yandaşları bunu büyük bir saflıkla, “Türkiye’nin itibarı” olarak yorumlamışlardır. Oysa, bir NATO Genel Sekreteri seçiminde bile, Türkiye’nin tavrı ciddiye alınmamıştır. Ve Türkiye, hiçbir uluslararası platformda sözünü geçirememiş ve büyüklüğünü gösterememiştir.
    Kamu yönetiminde, hiçbir iktidar döneminde bu iktidar kadar savurgan bir tutum sergilenmemiş, dış geziler düzenlenmemiş ve “Devlet malı deniz, yemeyen domuz.” sözü geçerli olmamıştır. Başta Valiler olmak üzere, iktidardan nemalanan herkes, hiçbir dönemde devletin malını ve parasını hizmet için değil, lüks ve sefahat için bu denli savurmamıştır.
    Milli görüş’ten kopup, milliyetçi “merkez sağ” bir parti olduklarını söylemelerinin aksine, AKP tam bir “marjinal” parti olarak kendini göstermiştir. Bu iktidar döneminde yüce dinimiz, had safhada sömürülmüştür. Bu durum, en yüksek yargı organı tarafından, ayrıca tescil edilmiştir.
    l
    aik devlet düzeni, hiçbir dönemde bu kadar yara almamış, tarikatlar devlet işlerine bu denli bulaştırılmamıştır. Keza, Milli Eğitimin “millilik vasfı” da, bu ölçüde hırpalanmamıştır.
    Hiçbir iktidar döneminde, devlet kadroları bu kadar militanla doldurulmamış ve hiçbir dönemde kamu kesiminde, böyle büyük ölçüde bir kadrolaşma yaşanmamıştır,
    Basın-yayın organları, hiçbir dönemde bu denli taraflı yayın yapmamışlar ve hiçbir dönemde bu denli “yandaş medya” yaratılmamıştır.
    Ve, hiçbir siyasi iktidar, bir gün hesap vereceğini düşünerek, bu kadar “gözü kara” hareket etmemiştir.

yani bu kadar yazdığımdan bunu çıkardıysan bravo ben sadece şeri hükümlere YÜCE ALLAHIN İNDİRDİĞİ ANAYASA OLAN KURANI KERİME VE ONUN SÖYLEDİKLERİNEinanırım

daha dün burda bi formda okudum milletinmaddi sıkıntısı okadar çok ki 10 çocuklu bi baba aynen şunu yazdı formda eşimden ayrılsamda engelli kızımın maaşı tekrar bağlansın diye artık düşün ne hale geldi millet bu hale milleti başka parti mi getirdi acaba

Üye
    muntada al ansar Avatarı

Son Giriş
    13.10-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    trabzon
    Alınan Beğeniler
    3
    Verilen Beğeniler
    0

baba emekli olmuş 650 tl alıyor askerlik borçlanması yapmış kendi de engelli ama engelli kızınında maaşını kesmişler adaletin neresinde var bir engelliyi anne veya babanın gelirlerine bakarak o engelliyi onların eline bırakmak bak bi başka arkadaşta şöyle yazmıştı ben kaç zamandır babamla konuşmuyorum şimdi babamdan nasıl para isterim adaletmi bu

kardeşim benim konum akp chp mhp değilki tamam onların zamanındada çok şey yapıldı dediğin doğru bankaları bir günde boşalttılar haklısın ama onlar geçmişte kaldı ben geçmişte yaşamıyorumki ben bu günde yaşıyorum beni bu gün yapılan haksızlıklar ilgilendiriyor adam diyorki bu devleti engellilere sömürtmem nasıl sömürüyoruz çok merak ediyorum ben belden ameliyat olmadan önce bir şey indirip kaldırdığım zaman belim ağrırdı şimdi yürüsem bile belim ağrıyor ameliyat olduğum hastane dışında kaç tane hastaneye baş vurdum belindeki platinler gevşeme yapmış dediler git ameliyat olduğun hastane tedavini yapsın diyorlar ameliyat olduğum hastaneye gidiyorum yok öyle bir şey sana yalan söylemişler yapacak bir şeyimiz yok diyorlar gidiyorum diğer hastanelere beni siz tedavi edin olmaz biz o sorumluluğa giremeyiz diyorlar soruyorum ameliyat olduğum hastane yıkıldı ne olacak hastane yıkılsın ozaman gel diyorlar uykusuzluk için gitmediğim kullanmadığım ilaç kalmadı sen bilmessin şimdi barbitürat gurubu kullanıyorum o bile zorla 4 saat uyutuyor bunları sgk ya özürlüler daire başkanlığına şkayet ediyoruz hep boş bak sana bi örnek daha vereyimde ben ist mesl hastalıkları hastanesinden meslek hastalığıdır diye rapor aldım sana şunu sorayım madem rapourunu kabul etmiyeceksiniz o hastane niye var ist mes hastanesi amerikan sağlık bakanlığınamı bağlı onlarda biliyorlar mahkeme açsa çok uzun sürer öylesine uğraştırıyorlar halka hizmet hakka hizmet anlayışından bayağı bi uzaklaşıp akpye hizmet başbakan ve onun ailesine hizmet anlayışına geldiler

Üye
    muntada al ansar Avatarı

Son Giriş
    13.10-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    trabzon
    Alınan Beğeniler
    3
    Verilen Beğeniler
    0

ha bu soruyı bana soruyorsan ben gelenlerin hiç birinin ALLAHIN İNDİRDİĞİ HÜKÜMLERLE hüküm ediceklerine inanmadığım için ben oy kullanmıyorum ama sen yapılanlar hoşuna gidiyorsa istediğin yere ver ben sebebini söylediğim nedenden dolayı oy kullanmam rahmetli timurtaş hocanın çok güzel bir sözü vardı geçen günde yazmıştım yeryüzünde değişmeyen hala 2 şey kaldı biri hindistandaki ineklerin dokunulmazlığı diğeri tcdeki m vekillerinin dokunulmazlığı ama ne ge güzel engelliler kanunu değişiyor istedikleri kanunları kendi isteklerine göre değiştiriyorlar

Üye
    muntada al ansar Avatarı

Son Giriş
    13.10-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    trabzon
    Alınan Beğeniler
    3
    Verilen Beğeniler
    0

peki ALLAH için yazalım düzel di diyorsun 1: herkesin aile hekimi olacak dendi parasız olacak dendi ama şimdi aile hekimi reçetesi 3 tl ve her artı kutu başın 1 tl ödüyorsun 2:ilaç yazdırıyorsun %20 sini ödüyorsun ama sgk o ilacın falan mitarını ödemiyor o miktarı sen ödüyorsun 3: dr un yazdığı ilaçlar piyasada yok 4 aile hekimliklerine randevu geliyor aile hekimine randevu alacağıma hastaneye randevu alırım 5. ALLAH aşkına yaz hangi hastanede güzel bir muayne dr tarafından güler yüz var sonrada drlar veryansın yapıyor şiddete uğruyoruz 6: kamuhastaneler birliğini bi araştır ileriye yönük acaba halk için iyimi olacak kötümü k hast birliğinin başında yönetici var ya sağlıktan kar elde etmek istiyen bir hükümet var nerde insanlık değeri artık paran kadar sağlık devri olmaya başladı eskiden hiç olmazsa bu kadar sorun yoktu ya ben olaya sağlık açısından bakıyorum çocukken sgk hastanesine gittiğimizde hiç para ödemezdik sadece ilacın %20 sini öderdik çıkardık şimdi sen dersin sıra vardı falan tama sıra vardı ama ozamanlar drlar hastalara daha iyi bakıyorlardı şimdi hastaneye gidiyorsun adam senin yüzüne bakmadan neyin var diyor artık muayne diye bir kültür kalmadı

Üye
    Bio Avatarı

Gerçek Adı
    ibrahim
    Son Giriş
    14.12-2017
    Saat
    00:15
    Yaşadığı Yer
    mersin
    Alınan Beğeniler
    7
    Verilen Beğeniler
    1

Duran kardeşim belliki akp sempatizanısın ben chp li felan değilim bunu baştan belirteyim hükümeti eleştirirken insanlar eksiklikleri dile getirirken neden kendinizde bir hükümeti savunma ihtiyacı görüyosunuz anlam veremiyorum waleranın söyledikleri doğrudur. Eskisi yenisi yoktur devlet kaşıkla verir kepçe ile alır birileri memnun edilirken birileri mağdur olur tıpkı engelliler konusunda olduğu gibi dün din istismarı yapılarak siyaset yapılıyordu. bugün duygusal olan milletimiz engellilerin durumlarını ortaya koyarak siyaset yapmaya çalışıyorlar. çünkü artık siyaset tıkanmış kandırılacak mesele durum kalmamıştır.Birileri maaş almaya devam ederken diğer kardeşlerimizin yeni getirilen hesaplama sistemi ile maaşları kesilmiştir bunun neresi doğrudur, Bir sakatlık cetveli çıkarıldı ve bir çok engelli kardeşimiz bir gecede kağıt üzerinde engelsiz duruma getirildi bunun neresi adalettir sence hangi vicdana ve dine sığar sence bireyler olarak bir fayda görünce işimize yarar bir iş olunca rahatız ama diğer hakları yenenleri savununca kendinizden örnek vermek veya cumhuriyet tarihine girmek kıyaslamak saçmalıktan öteye gitmez dünkü yöneticilerinde hala hükümet içerisinde vekil olduğunu unutmayınız birçok milletvekili sayarım ki ogün o düzeni savunup bugün bu düzende mücadele etmekte olan tamamen koltuk tamamen dış güç yalakalığıdır olanı biteni iyi analiz ediniz lütfen bu ben dahil herkes için geçerlidir...

1997 de omurilik ameliyatı oldum ve bir kuruş para ödemeden çıktım şimdi yatıp aynı ameliyatı olsam birçok ek ödeme kalemi olduğu için sıkıntı yaşardım eminim...

Üye
    muntada al ansar Avatarı

Son Giriş
    13.10-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    trabzon
    Alınan Beğeniler
    3
    Verilen Beğeniler
    0

turan kardeş inan 2002 den daha fazla acı şeyler yaşıyoruz bu gün hala hastanelerde kart veren dr lar onunda yolunu bulmuşlar şöyle devlet hastanesinde çalışan dr özelde çalışan drun kartını veriyor ona gidildiğnde o devlet hastanesinde çalışan dr da para kazanıyor sanmaki 2002 den şuan çok daha düzgünüz merak etme fazlası var eksiği yok

Üye
    muntada al ansar Avatarı

Son Giriş
    13.10-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    trabzon
    Alınan Beğeniler
    3
    Verilen Beğeniler
    0

turan bak bu öyle olmayacak bi konuya ikimizde yorum yaptık diye ikimizde o konudan yasaklandık kardeş be benim açtığım konulara yorum yapma ben sabit fikirli falan değilim kaç defa dedim benim derdim akp mhp chp değil şuanki haksız ugulamalar bak yine uyarı alacaz sen konuyu akp konusu haine dönüştürüyorsun yönetim bundan sıkılıyor seninde akpnin hoşuna giden yönleri varsa şöyle bi başlık açıp akpnin yaptığı iyilikler diye bi form aç ama burada yazıpta konuyu akp konusu gibi gösterme yada rahatsızsan benim yorum larıma değerli yorumlarını yazma sevgili kardeşim

bio gerçekleri dile getirmiş :1997 de omurilik ameliyatı oldum ve bir kuruş para ödemeden çıktım şimdi yatıp aynı ameliyatı olsam birçok ek ödeme kalemi olduğu için sıkıntı yaşardım eminim..
    harfiyen katılıyorum bio arkadaşım

buyrun şu haberi bi izleyin ha bide bu günkü manşetler muhterem aptullah öcalan hocaefendi beyanat vermiş chp destek vermezse süreç biter
    Bursa Valiliği'nde şok T.C gelişmesi - Bursa Hakimiyet - Bursa - Bursa Haber - Son dakika - haber de

hani tc ibareleri kaldırılmıyordu ne oldu

Üye
    muntada al ansar Avatarı

Son Giriş
    13.10-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    trabzon
    Alınan Beğeniler
    3
    Verilen Beğeniler
    0

kes akp maaşları kes ALLAH ELBET hesap soracaktır

Üye
    muntada al ansar Avatarı

Son Giriş
    13.10-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    trabzon
    Alınan Beğeniler
    3
    Verilen Beğeniler
    0

TC olayından haberim yok
    TC’nin kaldırılması olayından hiç haberim yok. Bursa’da valilik dediğimiz zaman Rusya-İngiliz valiliği mi akla gelecek? İngiltere’de falan bu yerlerde sadece numara yazar. Ama bu karar alındıysa, arkasında durulmalıydı. Bu arada sosyal medyayı en az onlar kadar iyi kullanalım. haberi yokmuş acaba valiler kendi kafalarına göremi devletle iligili bi olayı çözerler birde bu karar alındıysa arkasında durulmalıymış

sayın başbakanın söylediği bu karar alındıysa arkasında durulmalıydı sözüne karşılık bursa valiliği kararın arkasında durmadığı için ozaman suç işlemiş oluyorlar

Üye
    muntada al ansar Avatarı

Son Giriş
    13.10-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    trabzon
    Alınan Beğeniler
    3
    Verilen Beğeniler
    0

eskiden devletini sevenler ve devletini sevmeyenler vardı, şimdi devletin sevdikleri ve devletin sevmedikleri var."

Üye
    muntada al ansar Avatarı

Son Giriş
    13.10-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    trabzon
    Alınan Beğeniler
    3
    Verilen Beğeniler
    0

ben bilmem devletim bilir pardon eşim bilir turan yılmaz

onu orayada ben getirmedim siz getirdiniz ben oy falan kullanmam

yani okadar akp yi seviyorsunki yukarıdaki tc haberine niye yorum yapmıyorsun akp sevgisi okadar gözlerinizi kapatmışki gerçekleri bile konuşamıyorsun turan yılmaz sana şunu sorayım valilkler nedemek nereden anlıycaz valiliğin nereye hangi ülkeye bağlı olduğunu turan yılmaz

Üye
    muntada al ansar Avatarı

Son Giriş
    13.10-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    trabzon
    Alınan Beğeniler
    3
    Verilen Beğeniler
    0

aptullah öcalan hzretlerinin istediklerini yapıyorlar birazda engellilerin isteklerini yerine getirsinler birileri tvlerde erken emeklilik diye bir konu açmıştı maliye bakanımız hz mehmet şimşek son noktayı koydu gündemimizde böyle birşey yok olursa çok fena açık veririz dedi

turan be herkes anlıyabildğiini beynin algılaya bildiği kadarını anlar sen benim yazılarımı anlamak için fazla uğraşma derim çünkü neden şimdi senin beyninde sana göre doğru olan şeyler vardır ama o doğrular yanlış çıkar sağ lob ile sol lob arasında uyuşmazlık çıkarki bu fena ALLAH korusun beyinsel bir hastalık geçirmene sebep olur

ELHAMDÜLİLLAHKİ kominist değilim bu istinadı neye göre yapıyorsun anlamadım diyorum sağlob sol lob çatışması yaşabilirsin baksana bukadar yazımdan beni komünist ilan etmişsin LAİLEHE İLLALLAH MUHAMMEDUN RESULULLAH

eskiden devletini sevenler ve devletini sevmeyenler vardı, şimdi devletin sevdikleri ve devletin sevmedikleri var."
    çok güzel bir söz ve ne kadar doğru

Üye
    muntada al ansar Avatarı

Son Giriş
    13.10-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    trabzon
    Alınan Beğeniler
    3
    Verilen Beğeniler
    0

ya bak tespit lerimde ne kadar haklıyım akap sevgisinden ne yapacağını bilmiyorsun bana demişsinki muhalefetin yanında kal belki emek bulursun yoo ben ne muhalefetin ne iktidarın yanındayım ben sıratı müstaikym üzere olmaya uğraşıyorum ama sen hz akp nin yanında kal seni ya cennete koyarlar yada ekmek verirler bir zamanlar akpliler değilmiydi peygamber gibi adam diye sayın başbakan hzreti tayyip erdoğana demekki sen bayağı bi nemalanıyorsun ama bu yaptıkların yetmez onlarca gazete onlarca derdige akpyi kötülüyen yazılar var hz akpnin gözüne gireceksen daha fazla çabalamalısın bunlar az

hz akpyi burdan savunmakla bir şey olmaz miilyet gaztesinin ulusal kanalın halk tvnin önüne dikil onlara hesap sorki hz akp sana ya ekmek versin asgari ücretini arttırsın yada cennete göndersin burdan yazmakla olmaz be güzel kardeşim

Üye
    muntada al ansar Avatarı

Son Giriş
    13.10-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    trabzon
    Alınan Beğeniler
    3
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    oy moy bunlar benim ne derdim ne konum beni alakadar etmez beni alakadr eden yaşadığım zamanda yapılan yanlışlıklar bakmuhtaçlık sınırı234 tlymi çıkıyor formunda bi haber paylaştım hz akpnin hükümet olduğu şu zamanalarda zihinsel engelli çocuğun üstünü vicdansız öğretmen nasıl çayı dökmüş valiklikte soruşturma başlatmış , mış miş hz akp sence bu konuyu kaç sende çözer o kunuyu bi oku

yada o forma kadar gitme şimdi yorulursun aynı konuyu burayada yazayım
    Engelli öğrenciye öğretmen zulmü
    http://www.ihlassondakika.com/haber/Engelli-ogrenciye-ogretmen-zulmu_543229.html#

Gülay G., “Engellilere sahip çıkıyoruz diyorlar. Böyle mi korunuyor engelliler? Alanında 10 yıllık uzman bir eğitimci benim çocuğumun üzerine çay dökerek mi eğitim veriyor? Devletimiz bu öğretmenleri böyle mi eğitiyor? O gün okula gitmemiştim. Çocuğum engelinden dolayı öz bakım becerilerini yapamıyor. Milli Eğitime ve savcılığa dilekçe verdim. Süreç ne kadar devam eder bilmiyorum ama kendini ifade edemeyen öğrencilerin üzerine çay döken bir öğretmen hala o okulda eğitim veriyor” dedi.
    Öte yandan Valiliğin olayla ilgili soruşturma başlattığı bildirildi

burada vaililik kelimeside önemli acaba t.c vaililiğimi yoksa sadece valilikmi

Sayfa 2 / 5 İlkİlk 12345 SonSon