Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12
Toplam 18 mesajın 16-18 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    levent2012 Avatarı

Gerçek Adı
    sibel
    Son Giriş
    30.07-2015
    Saat
    14:18
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Bülent abicim pazarlık yaptık 39.000 istedik bize 25.000 tlye arabayı servisinde yaptırız dediler bu riske girmek istemedik; bizde zararımız olmasın zaten 15 tl kredi si var bankada onu yatırıp kaldıgımız yerden devam edelim dedik hak geçmesin istedik.

Ama bunlar oyunmu oynar allah bilir Benden yazılı fax çekmemi istediler bende 36.000 tl yi aracımın hurdaya çıkarımasını ve trafikten düşürülmesi yapılınca bu şartlar altında 36.000tl muatıp oldugımuzun beyanın ı veriyorum diye;imzalayıp ;faxsını çektk;ama bunlar her işini telde halletmek istiyor bana hiç bir evrak vermediler exper raporu olsun hurda yazısı olsun  beni muameleci arıyor benden açık kapsamlı satış yapabilecek vekalet Örneği gönderdi istiyor bu durumda ne yapmam lazım belge almam gerek tabiki karşi tarafdan bu şekilde anlaştığımıza göre ama tık yokk Örnek vekalet varmı hiçbir şekikde satamam durumu için ve benim ne yapmam gerek böyle oldumu  bülent abii acil olarak bana cvp yazarmısın pazartesi görüşücaz telde sigortacıylaa.

ACİL CVP YAZARMISIN BÜLENT ABİİİ

Üye
    zikram31 Avatarı

Son Giriş
    07.04-2012
    Saat
    14:25
    Yaşadığı Yer
    hatay
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

arkadaslar ben amcamın adına arac aldım /90 ve uzerı otv muaflı. 2 ay onceydı aracla kaza yaptık arac pert oldu
    oncelılkle tesekkur edıyyrm gruopama sıgorta sırketıne
    sıgorta aracımın kasko bedelı olan 55750 tl yı cok kısa surede odeyecegını bıldırdı once aracım ıhaleye cıktı 7000 tl getırdı ıztersenız bız sızı maghdur etmemek ıcın hurda olarak satalım 7000 tl ye veya sız alın 7000 tl ye
    bız aracı almayı tercıh ettık 55750 kasko bedelınden 7000 tl kesılıp 2 hafta gıbı sure sonunda hesapa gecıurdıler
    sıgorta sırketını otv sız almıs veya almamısınız baglamaz kasko bedelı neyse oyle oder
    sımdı aracı hurdaya cıkartmak ıcın calısıyorum cıkartıktan sonra 10000 tl gıbı bana fıyat verıyorlar

Genel Yayın Yönetmeni
    OturanBoğa Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    08:56
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    935
    Verilen Beğeniler
    1.229

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Nasıl bir uygulama yapacaklarına dair bir yazı almalısın bence de. Sen nasıl verdiysen, onlar da vermeli kendilerini bağlayan bir resmi yazı.

Bir avukat eliyle istenirse mızmızlık yapmadan vereceklerdir...
    - Arkadaşlar, lütfen sorularınızı özel mesajla iletmek yerine ilgili foruma yazarak cevap arayın. Böylece hem soru-cevaplardan herkes yararlanır hem de en doğru cevaba en hızlı şekilde erişmiş olursunuz.
    - Lütfen sorunuza cevap aldıktan, bir sorununuza çözüm bulduktan sonra dönüp gitmeyin. Siz de başkalarına yararlı olmak için bilgilerinizi, tecrübelerinizi, duygularınızı paylaşabilirsiniz. Unutmayın, siz nasıl yana yakıla cevap arıyorduysanız, başkaları da içine düştüğü açmazdan çıkmak için aynı hararetle sorularına cevap arıyor...

Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12