Sayfa 1 / 2 12 SonSon
Toplam 19 mesajın 1-15 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    garraro Avatarı

Gerçek Adı
    garraro
    Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    denizli
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    aracına engelsiz kasko'dan kasko yaptıran arkadaşlar var mı?
    varsa memnun musunuz?bilgi verir misiniz?
    tşk

Üye
    ozgurse Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Bende bu firmayı merak ediyorum. Kimsenin bu firma hakkında bilgisi yokmu ?

Üye
    ergün Avatarı

Gerçek Adı
    ergün
    Son Giriş
    09.12-2017
    Saat
    18:17
    Yaşadığı Yer
    didim
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

13.11.2010 tarihinde kasko poliçemi kendilerine(boğaziçi sigorta acentesi vasıtasıyla) yenilettim.

samimi olarak şunu belirtmeliyim, daha önce çalıştığım iki farklı sigorta şirketinede 'özel kloz'maddelerini koyduramadım, daha doğrusu koymayı kabul etmediler.

kendi çappımda, sigorta şirketi ile ilgili araştırma yapmaya çalıştım. kötü olarak diyebileceğim bir bilgiye ulaşmadım.

Üye
    Cigdemy Avatarı

Gerçek Adı
    Çiğdem
    Son Giriş
    28.11-2016
    Saat
    21:01
    Yaşadığı Yer
    Kocaeli
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0
    Blog Mesajları
    1

Önümüzdeki ay kaskomu yenileteceğim, bu firmadan da teklif alırım, var mı firmayla ilgili başka bilgisi olan?

Üye
    tinme Avatarı

Son Giriş
    24.02-2011
    Saat
    22:43
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

ergün;

normal araçlarla fiyat farkı oluyor mu ?
    siz ne kadara yaptırdınız ?

Üye
    ergün Avatarı

Gerçek Adı
    ergün
    Son Giriş
    09.12-2017
    Saat
    18:17
    Yaşadığı Yer
    didim
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

axa sigorta' özel kloze'olmaksızın verdiği fiyat teklifi 550tl,ak sigortanında 650tl idi.bir önceki yıl yine poliçem'özel kloz'olmaksızın ak sigorta tarafından 600 tl idi(axa sigorta 1000tl fiyat teklifi vermişti).
    yeni yaptırdığım poliçe tutarı ise 698tl oldu.
    fiyat belirleme tamamıyla (bildiğim kadarı ile) sigorta şirketlerinin insiyatifinden olduğundan epey farklı fiyatlar çıkmaktadır.
    sanırım anlatabildim............

Genel Yayın Yönetmeni
    OturanBoğa Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    01:14
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    949
    Verilen Beğeniler
    1.237

firma ile ticari bir ilişkim olmadı. Ama konu ile ilgili özel düzenlemeleri poliçelerine ekleyen bildiğim tek firma bunlar.

Not: firma yetkilisi Ekrem Deveci site üyemizdir: Profiline Bak: ekremdeveci - Engelliler.Biz Platformu

Üye
    mbozbas Avatarı

Gerçek Adı
    Mustafa BOZBAŞ
    Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Muğla / Fethiye
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0
    Blog Mesajları
    2

merhaba arkadaşlar
    Bende 16 mart 2009 da geçirmiş olduğum trafik kazası sonrası T5-6 ve 11 kırıldı.prablejik durumdayım %98 raporum olduğu için bir yerdede çalışamıyorum. bende evden Sigortacılık yapıyorum. Anadolu sigorta , Axa sigorta , Eureko sigorta , Güneş sigorta ve Groupama sigorta acentelikleri ile anlaşmam var hertürlü sigortacılık işlemlerinizde yardımcı olurum bende sizler gibiyim hayat devam ediyor .

Herkese Hayırlı Günler.

Üye
    dilekk1974 Avatarı

Son Giriş
    09.11-2016
    Saat
    15:00
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Merhaba 15 gün evvel ENGELSİZ KASKO yaptırdığımız aracımıza çarptılar. Tampon göçtü ve stop kırıldı.
    Hasar sonrası hemen Boğaziçi Sigortadan Melek hanımı aradık , bizi Gedizler oto ya yönlendirdi. onarınm 10 günü geçti aracı teslim etmediler ben de Melek hanımı aradım inanın ertesi gün araç bana teslim edildi boşuna beklediğimi bile söyledi melek hnm.
    Gözünüz kapalı yaptırın arkadaşlar, müşteri memnuniyeti inanın budur A
    ma gedizler resmen bir fiyaskoydu...

Üye
    Mami Junior Avatarı

Gerçek Adı
    Muhammet
    Son Giriş
    Dün
    Saat
    15:39
    Yaşadığı Yer
    İstanbul / Avcılar
    Alınan Beğeniler
    53
    Verilen Beğeniler
    32

Ben normal bi kaskodan farkını anlamadım gerçekten, bilen biri yada bi firma yetklisi kısaca açıklasın lütfen...

Genel Yayın Yönetmeni
    OturanBoğa Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    01:14
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    949
    Verilen Beğeniler
    1.237

- Arkadaşlar, lütfen sorularınızı özel mesajla iletmek yerine ilgili foruma yazarak cevap arayın. Böylece hem soru-cevaplardan herkes yararlanır hem de en doğru cevaba en hızlı şekilde erişmiş olursunuz.
    - Lütfen sorunuza cevap aldıktan, bir sorununuza çözüm bulduktan sonra dönüp gitmeyin. Siz de başkalarına yararlı olmak için bilgilerinizi, tecrübelerinizi, duygularınızı paylaşabilirsiniz. Unutmayın, siz nasıl yana yakıla cevap arıyorduysanız, başkaları da içine düştüğü açmazdan çıkmak için aynı hararetle sorularına cevap arıyor...

Üye
    aliemine33 Avatarı

Son Giriş
    23.12-2014
    Saat
    08:28
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Bende yeni aldığım aracıma kasko yaptırmak için araştırdım nerdeyse bütün kasko firmalarıyla görüştüm.Özel kloz maddesi ekletmek istedim hiçbiri kabul etmedi bazılarının genel müdürlükleri olur dedi ama sözleşmeye yazmaya gelince yan çizdiler.Bu firmaylada görüştüm diğerlerinden çok bir farkını görmedim.Bunların söylediği araç pert olursa aracın ötvli fiyatını ödüyoruz diyorlar ama bizim yeni araç alma konusundaki mağduriyetimize engel olamıyorlar.Bende baktım araç pert olunca kimse hurda belgesi vermeye yanaşmıyor,bende aracı ötvli fiyatından kaskolatan herhangi bir firmaya yaptırdım.Yani bu firmanın çok farklı bir uygulaması yok.Varsada bana anlatamadılar.

Üye
    Pegasus Avatarı

Son Giriş
    12.12-2017
    Saat
    18:03
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    40
    Verilen Beğeniler
    19

Arkadaslar ben de kaskomu bu firmaya yaptirdim ve gayet de memnunum. Burada baska firma yetkililerinin musteriymis gibi konusmasini dikkate almayin. Diger firmalar engelli kolozunu koymakta tereddut ediyor. Olasi bir buyuk kazada diger firmalarin manevralarina maruz kalmaktansa Generali sigortayi ve gayet acik secik ifade ettikleri kosullarini tercih ederim. Yaptirmasaniz bile mutlaka arayin konusun derim. Hizmete gelince ; aracimda ufak capta hasar oldugunda aradim ve ilgilerinden son derece memnun kaldim. Detaylarini bilmeyenler Ekrem Beyi arayip ogrenebilirler. Ben bana izah edilen kosullari ve avantajlarini gayet iyi anladim.

Üye
    aliemine33 Avatarı

Son Giriş
    23.12-2014
    Saat
    08:28
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Pegasus ben firma yetkilisi falan değilim sadece engelli yakınıyım banada sen firma yetkilisi gibi geldin.Ben burda son 15 gündür yaşadığım tecrübeleri anlattım sen sanırım konudan bir habersin ama yorum yapıyorsun.Zaten küçük kazalarda hiçbir firmanın birbirinden farkı yoktur.Ama büyük kazalarda firmaların farkı ortaya çıkıyor önceki msjda anlatmak istediğim buydu.Bu kasko firması benim aracım pert olunca bana hurda belgesi verebiliyormu hayır ozaman diğerlerinden ne farkı var.ÖTVLİ FİYATINDAN KASKOLUYORLARMIŞ diğer firmalarda yapıyor.

Üye
    halki Avatarı

Son Giriş
    02.10-2016
    Saat
    20:00
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    ben gecen cuma araba oldum 0 km sıgorta fırmasını aradım fıyat teklifi istedım bana 1568 tl gıbı fıyat verdıler baska fırmalarla gorustum aracta aparat ve engelli aracı oldugunu anlatım ve poliçeye eklettim bu arada ertesı gun benı tekrar arıyarak engelsız kasko tekrar fıyat verdı 1267 tl gıbı neden boyle yaptınız dedım intıyasıf kullandık indırım yaptık dedıler bende bunlar sımdı boyle yapıyor ilerıde kim bılır neler yapardedım ve baska bır kasko fırmasıyla anlastım 1157 tl ye arac fort fiesta 0km ve aparatı araç oldugunu ekleıler

NOT : SAGKOL ampute olan manuel arac için arkadaslar arac alımı ve aparat resımlerını cok yakında eklıyecem bılgılendırmek için

Sayfa 1 / 2 12 SonSon