Toplam 3 mesajın 1-3 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    almn Avatarı

Son Giriş
    15.02-2010
    Saat
    21:03
    Yaşadığı Yer
    Ankara
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    herkese selam %95 engelli raporuyla kardeşim adına bir araç almak istiyoruz ruhsat kardeşimin adına oldugundan bankalardan araç kredisi alamayacagımız söyleniyor bilgisi olan varmı??

ayrıca bu araci kardeşim kullanamayacagı için sadece benim kullanacagıma dair noterden taahhütname alırsak 5 yıllık kendime ait kaskomun indirimlerini bu araç üzerinden devam ettirebilir miyim????

Üye
    almn Avatarı

Son Giriş
    15.02-2010
    Saat
    21:03
    Yaşadığı Yer
    Ankara
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

teşekkür ederim selda iyi geceler

Üye
    taytıs Avatarı

Gerçek Adı
    Tayfun
    Son Giriş
    10.11-2017
    Saat
    14:30
    Yaşadığı Yer
    ...
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Ya kardeşim banada öyle söylediler ama onu pek aslı astarı yok. Ben çalışıyorum Kamu sektöründe bankaya dedim ki durum bundan ibaret. Siz bana kredi verecek msiinzi Aman efendim ne demek tabiki veririz diyorlar zaten adamlarin işi bu.
    Ama ben Maaşımı aldığım bankadan kullanacağım. krediyi
    Noter işini banada söylediler ama henüz nedir ne isterler bilmiyorum ama elbet inş oda başımmızdan gececek o zaman mutlaka yazrım.
    Kardeş Eğer kardeşiniz çalışmıyorsa Emekli yada memur kefille veriyorlar Örneği iş BANKASI ve arabayı rehin alıyorlar o zaman sorun olmuyor.
    sevgier
    TayTIS