Sayfa 2 / 5 İlkİlk 12345 SonSon
Toplam 62 mesajın 16-30 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    Mehmetyilmaz Avatarı

Gerçek Adı
    MEHMET
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    16:17
    Yaşadığı Yer
    ist / sefaköy
    Alınan Beğeniler
    2
    Verilen Beğeniler
    22

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    irfan bey öncelikle çok geçmiş olsun ve olayın sonunda haklı olarak sizin için iyibir şekilde bitmesi ayrıca benide gururlandırmıştır.
    okadar güzel anlatmışsınız ki sanki olayı bizat yaşamış gibi oldum yada olduk,çok çok teşekkür ederiz böyle bir yararlı olayı yada bilgiyi bizimle paylaşıp yazdığınız için umarım birdağa başınıza böyle bir kaza gelmez ve yeni aracınızı kazasız kullanmak dileğiyle

Üye
    loks Avatarı

Gerçek Adı
    veysel
    Son Giriş
    17.11-2017
    Saat
    03:04
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    1

Geçmiş olsun, engellileri istismar etmeyi adet haline getirmiş kurum/kuruluşlardan birine iyi ders vermişsiniz, kim bilir kaç kişinin canını yakmışlardır bu şekilde..

Genel Yayın Yönetmeni
    OturanBoğa Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    18:52
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    954
    Verilen Beğeniler
    1.246

Hem çok geçmiş olsun, hem de deneyimlerinizi böyle detaylı olarak paylaştığınız için çok çok teşekkürler.

Üye
    hdaglar Avatarı

Gerçek Adı
    hanlar
    Son Giriş
    03.09-2017
    Saat
    14:39
    Yaşadığı Yer
    hakkari
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

önce guzel anlatımınız teşkur benimde şimdi sigota şirketiyle başım derte aracım köpeye çarptık ön arka tamponlarım gitti ekisper baktı sen neye banka aracılığyla kasko yapmışın kaza anı resimler yok bizde resim çekileceyini bimiyorduk birde kaza öncesi resimler niye yok bir suru sorun çikariyor bende şimdi aracımı onların anlaşmali tahmirciye verdim yap dedim paranı ben vereceyim onları dava etmeyi duşunuyorum bu durumda bana yardımcı oldanız memnun olurum cepim 05337459292 cepe çağrı bırakırsanız sizinle cepte ayrıntılı konuşuruz selamla
    Konu hdaglar tarafından değiştirilmiştir (01.05-2014 Saat 19:49 ). Gerekçe: özel

Üye
    ArTe Avatarı

Son Giriş
    21.06-2017
    Saat
    09:34
    Yaşadığı Yer
    ---
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

geçmiş olsun ,engellileri sömürenlere lanet olsun

Üye
    sirinbaba Avatarı

Gerçek Adı
    şirin avcı
    Son Giriş
    10.01-2017
    Saat
    10:50
    Yaşadığı Yer
    denizli
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

geçmiş olsun. büyük bir şansla sağlıklı kalmışsınız.
    çok ilginç bir gelişme. mücadeleniz çok güzel. bilgilendim, teşekkürler.
    sirinbaba

Üye
    serka335 Avatarı

Son Giriş
    19.09-2016
    Saat
    18:11
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

geçmiş olsun kardeşim

Üye
    imQ Avatarı

Son Giriş
    09.12-2017
    Saat
    01:50
    Yaşadığı Yer
    Mersin
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

geçmiş olsun,nasıl yani hem kırediyi ödediler hem arabanın parasınıdamı verdiler?

Üye
    sensizlik61 Avatarı

Son Giriş
    20.04-2017
    Saat
    15:01
    Yaşadığı Yer
    Trabzon
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

çok geçmiş olsun arkadaşım

Üye
    yep Avatarı

Son Giriş
    21.11-2017
    Saat
    16:38
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

cok gecmiş olsun iletişim bilginide yaZARSAN COK SEVİNİRİM SAKINCASI YOKSA CUNKU HAYAT PAMUK İPLİĞİ

Üye
    kaniirfan Avatarı

Son Giriş
    17.12-2016
    Saat
    08:54
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

İMQ ' ya CEVABEN: Aynen arkadaşım.. Krediyi ödediler ve kuruşu kuruşuna geri kalan meblağı da verdiler. Sen ne olmasını bekliyorsun ki? Kasko şirketinin amacı bu dur... Haaa seni uğraştırıyor mu EVET.. Fakat Hiç bir zaman Fıtratın kabul etmediği birşeyi kabullenmemek gerekiyor. O yüzden akıllıca hareket etmek gerekir ve devletin kolunun uzunlugunu unutmamak gerekir..

Tekrar merhaba.. Telefon numaranızdan sizi arayarak görüşme sağlamıştık ... Şu linki tıklayıp telefonda bana anlattıklarınızı aynı şekilde yazmanızı isterim... Kesinlikle boşvermeyin.. Bu kurum müfettişlerini göndereceği için umuyorum ki fayda sağlayacak olabilir. Linki aşagıda vereceğim.. Belki birine lazım olabilir düşüncesiyle HAZİNE MÜSTEŞARLIĞININ adres ve telefonunu da paylaşıyorum. Telefon ettiğinizde ARAÇ KASKOSUNDA BİR PROBLEM YAŞIYORUM şeklinde operatöre açıklama yaptıgınızda sizi yetkili birime aktarmaktadır.
    Dİlekçe için şu linki tıkla : https://hmportal.hazine.gov.tr/irj/s...nfig-mode=true
    Adres T.C. Başbakanlık Hazine Müsteşarlığı, İnönü Bulvarı No:36 06510 Emek/ ANKARA
    Telefon +90 (312) 204 60 00

Alıntı Alıntı Yapılan Kişi: hdaglar Mesajı Gör
    önce guzel anlatımınız teşkur benimde şimdi sigota şirketiyle başım derte aracım köpeye çarptık ön arka tamponlarım gitti ekisper baktı sen neye banka aracılığyla kasko yapmışın kaza anı resimler yok bizde resim çekileceyini bimiyorduk birde kaza öncesi resimler niye yok bir suru sorun çikariyor bende şimdi aracımı onların anlaşmali tahmirciye verdim yap dedim paranı ben vereceyim onları dava etmeyi duşunuyorum bu durumda bana yardımcı oldanız memnun olurum cepim 05337459292 cepe çağrı bırakırsanız sizinle cepte ayrıntılı konuşuruz selamla
    Tekrar merhaba.. Telefon numaranızdan sizi arayarak görüşme sağlamıştık ... Şu linki tıklayıp telefonda bana anlattıklarınızı aynı şekilde yazmanızı isterim... Kesinlikle boşvermeyin.. Bu kurum müfettişlerini göndereceği için umuyorum ki fayda sağlayacak olabilir. Linki aşagıda vereceğim.. Belki birine lazım olabilir düşüncesiyle HAZİNE MÜSTEŞARLIĞININ adres ve telefonunu da paylaşıyorum. Telefon ettiğinizde ARAÇ KASKOSUNDA BİR PROBLEM YAŞIYORUM şeklinde operatöre açıklama yaptıgınızda sizi yetkili birime aktarmaktadır.
    Dİlekçe için şu linki tıkla : https://hmportal.hazine.gov.tr/irj/s...nfig-mode=true
    Adres T.C. Başbakanlık Hazine Müsteşarlığı, İnönü Bulvarı No:36 06510 Emek/ ANKARA
    Telefon +90 (312) 204 60 00

Yorum yazan ve geçmiş olsun dileklerini ileten her arkadaşa tektek teşekkur ediyorum...

KASKO VE SİGORTADA YAŞADIĞINIZ FARKLI BİR DURUM İÇİNŞU LİNKTEN SİZİ İLGİLENDİREN BÖLÜME TIKLAYINIZ: Hazine Müsteşarlığı Resmi Web Sitesi - E-basvurular - Sigortacılık E-Başvuru

Üye
    Kederli Avatarı

Son Giriş
    17.10-2017
    Saat
    16:51
    Yaşadığı Yer
    *
    Alınan Beğeniler
    4
    Verilen Beğeniler
    1

Geçmiş olsun. Bu tür olaylara karşı ne kadar dikkatli ve titiz olunursa olunsun özellikle engellileri aldatmaya çalışan kişi ve kurumlar çıkıyor demek ki. İnsanın gözü korkuyor. Bence devlet bu tür konularda engelinin aleyhine yapılabilecek her türlü suiistimali düşünerek düzenlemeler yapmalı. Demek ki haklarımızı çok iyi bilip peşine düşmemiz gerekiyor.

Üye
    metehandro Avatarı

Gerçek Adı
    Mete Han
    Son Giriş
    17.11-2017
    Saat
    00:06
    Yaşadığı Yer
    4.Levent ISTANBUL
    Alınan Beğeniler
    2
    Verilen Beğeniler
    15

okurken strese girdim başgan...

Üye
    cesar39 Avatarı

Gerçek Adı
    Cess
    Son Giriş
    01.08-2017
    Saat
    18:14
    Yaşadığı Yer
    Bolu
    Alınan Beğeniler
    2
    Verilen Beğeniler
    0

Öncelikle geçmiş olsun.. Paylaşımınız içinde çok teşekkürler, kaza sonrasında ne yapmamız gerektiğini gayet açık anlatmışsınız.. Mutlu günler

Üye
    murat6677 Avatarı

Gerçek Adı
    Murat
    Son Giriş
    14.08-2017
    Saat
    17:29
    Yaşadığı Yer
    Ankara
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Sayın Kani bey, öncelikle geçmiş olsun, ama senin engel çıkaran bürokrasideki engellilerle mücadelene hayran kaldım ve bu öyküyü burda anlatarak tüm engellileri bilgilendirmiş oldun. zaten bu sitenin var oluş nedeni de budur, keşke diğer engellilerde bu siteyi mahalle dilinden değil de, böyle bizi ayıltacak, hırslandıracak, cesaretlendirecek güncel bilgiler yazarak kullansalar... SAĞLICAKLA KALIN...

Sayfa 2 / 5 İlkİlk 12345 SonSon

Başlığın Etiketleri