TEKSAN İnovatif Medikal Ürünler İstanbul, Antalya, Bursa ve Antalya'da
Toplam 7 mesajın 1-7 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    Alonegamer Avatarı

Son Giriş
    09.04-2020
    Saat
    12:34
    Yaşadığı Yer
    Erzurum
    Alınan Beğeniler
    2
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Düz memur alımında 30 tercih hakkı var hepsini meb vhki yazdım.Fakat bazılarında kadro adedi 1
    Üniversitede memurluk kadrolarında ise 6, 5, 3, 2 kadro adedi var.Ama ben üniversite yazmak istemiyorum sizce üniversiteyi mebin 1 kadrolu alan yerlerine mi yazsam?önlisans 82 puanım.30 adet meb vhki yazdım fakat kadro adedi 1 olanlar var sizce bu riske değer mi? Üniversitelerin bazılarında 6 kadro adedi var ama ben üniversite yazmak istemiyorum.Böyle yaparsam atanmama gibi bi durumum olur mu?Nolur arkadaşlar bi fikir verin ona göre tercih yapacam.Teşekkür ederim

Üye
    mkuli Avatarı

Son Giriş
    22.01-2020
    Saat
    18:23
    Yaşadığı Yer
    Elâzığ
    Alınan Beğeniler
    9
    Verilen Beğeniler
    0

Fazla tercih yok zaten sıralaman iyiyse rahat takıl
    Çok alım yapan yerleride tercih etmende farketmez puan sıralamana bağlı meslek hayatının nerede geçmesini istiyorsa orayı yaz

Üye
    Alonegamer Avatarı

Son Giriş
    09.04-2020
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Erzurum
    Alınan Beğeniler
    2
    Verilen Beğeniler
    0

@mkuli
    Teşekkür ederim fakat ben hepsine meb yazmak istiyorum fakat üniversitelerde 6 kadro adedi olan yerler var ama üniversitede tayin olayi zor olduğundan çekimser kaldım.Mebde tayin olayı biraz daha rahatmış fakat çoğunda kadro adedi 1
    Diyelim hepsini meb yazdım bu kadro adedinden dolayı gelmeme ihtimali var mı? Çünkü Üniversitelerde bazılarında 6 adet kadro adedi var ? Puanım 82 onlisans

Üye
    birkan01 Avatarı

Son Giriş
    Dün
    Saat
    18:53
    Yaşadığı Yer
    Bursa
    Alınan Beğeniler
    46
    Verilen Beğeniler
    9

@Alonegamer kendi ilinde üniversite yazmak senin için daha büyük bir şans olur çünkü MEB'i tayin olayı olduğundan başka şehirdekiler de yazar 1-2 yıl idare edip tayin isterler ama üniversitelerde bu olmaz ve de senden yüksek 1 kişi bile meb yazsa seni geçer ama 6 kişi olunca senden yüksek 6 kişinin o ildeki üniversiteyi yazması lazım bu yüzden bence üniversite yazman daha mantıklı olur

Üye
    Alonegamer Avatarı

Son Giriş
    09.04-2020
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Erzurum
    Alınan Beğeniler
    2
    Verilen Beğeniler
    0

@birkan01
    Teşekkür ederim fakat kendi ilimde üniversite memur alımı yok sadece meb var zaten onları başa yazdım ama 30 tercihin hepsine meb yazsam mı diye düşünüyorum ya da en son sıraya 2 3 tane üniversite mi yazayım kadro adedinden dolayı bilmiyorum

Üye
    engelsizadam Avatarı

Gerçek Adı
    kerem
    Son Giriş
    12.01-2020
    Saat
    10:53
    Yaşadığı Yer
    muğla
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

Moral bozmak gibi olmasın ama meb 2 yıl çalışma zorunluluğu getirdi tayin zor bence il gözetmeden her kurumu yazmak mantıklı

Üye
    Alonegamer Avatarı

Son Giriş
    09.04-2020
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Erzurum
    Alınan Beğeniler
    2
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    @engelsizadam

Hocam nerde yazıyor 2 yıl çalışma zorunluluğu link atabilir misiniz?Ben bulamadım.