TEKSAN İnovatif Medikal Ürünler İstanbul, Bursa ve İzmir'de
Toplam 4 mesajın 1-4 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    Erdomu Avatarı

Son Giriş
    12.01-2023
    Saat
    18:05
    Yaşadığı Yer
    Bursa
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Öncelikle herkese merhabalar benim bir takım sorularım olacak cevaplayıp bilgilendirebilen olursa çok sevinirim ;

1) Engelli raporu almak istiyorum sorunlarımın dışında hiv pozitiflik durumum var engelli raporu alırken hiv durumuna bakılıyor mu gizlemeyi düşünüyorum ? ve bunun iş yerime yansımasını istemiyorum fişlenmek istemiyorum tamamlayıcı sağlık sigortam var bu engel raporunu işyerine verdiğimde eğer ki engelli raporunda hiv yazmıyorsa tamamlayıcı sağlık sigortam iptal olur mu ?

2) eğer ki yukarıdaki durum riskliyse engel raporunu almaya çalışıp iş yeriyle paylaşmasam yinede zamanı vakti geldiğinde erken emeklilikten faydalanabilir miyim ? İşe 2013 yıllarında girdim.

3) yine 1. De yazmış olduğum durum riskliyse iş yeriyle paylaşmayıp e kpss ye girebilir miyim ve tayin hakkım olur mu ?

Bilgilendirirseniz çok sevinirim...

Üye
    dreamfail Avatarı

Son Giriş
    Bugün
    Saat
    01:05
    Yaşadığı Yer
    Dünya Hayatı
    Alınan Beğeniler
    47
    Verilen Beğeniler
    1

Üye
    Erdomu Avatarı

Son Giriş
    12.01-2023
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Bursa
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

Hocam ben hiv durumundan engel raporu değil hatta hiv durumum hiç bir şekilde gozukmesin istiyorum. Teşekkürler yinede. Peki engelli raporunda hiv durumunu belirtmezsem test yapılır mı ?

Üye
    Erdomu Avatarı

Son Giriş
    12.01-2023
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Bursa
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Öncelikle herkese merhabalar benim bir takım sorularım olacak cevaplayıp bilgilendirebilen olursa çok sevinirim ;

1) Engelli raporu almak istiyorum sorunlarımın dışında hiv pozitiflik durumum var engelli raporu alırken hiv durumuna bakılıyor mu gizlemeyi düşünüyorum ? ve bunun iş yerime yansımasını istemiyorum fişlenmek istemiyorum tamamlayıcı sağlık sigortam var bu engel raporunu işyerine verdiğimde eğer ki engelli raporunda hiv yazmıyorsa tamamlayıcı sağlık sigortam iptal olur mu ?

2) eğer ki yukarıdaki durum riskliyse engel raporunu almaya çalışıp iş yeriyle paylaşmasam yinede zamanı vakti geldiğinde erken emeklilikten faydalanabilir miyim ? İşe 2013 yıllarında girdim.

3) yine 1. De yazmış olduğum durum riskliyse iş yeriyle paylaşmayıp e kpss ye girebilir miyim ve tayin hakkım olur mu ?

Bilgilendirirseniz çok sevinirim...

Başlığın Etiketleri