TEKSAN İnovatif Medikal Ürünler İstanbul, Bursa ve İzmir'de
Toplam 6 mesajın 1-6 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    ÖzlemMimaroglu Avatarı

Son Giriş
    17.07-2022
    Saat
    14:46
    Yaşadığı Yer
    Hatay
    Alınan Beğeniler
    5
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Arkadaşlar herkese merhabalar. Ben 7 senedir düzenli depresyon tedavisi görüyorum. Doktoruma danıştım, heyete girersem "Yineleyici depresyon" tanısı ile %20 oran alabileceğimi söyledi. Ayrıca ortopedik olarak ayaklarımda sorunlar var. Yürürken vs sorun yaratıyor. Ortapedi doktoruna danıştım %8 %9 civarı oran verilir heyete girerseniz dedi. Ek olarak hidradenitis denilen cilt hastalığım var. Heyete girersem %40 oran alma ihtimalim var. Peki ben lise mezunu biri olarak %40 engelli raporu alıp sınava girsem, devlet memuru veya hizmetli olarak atansam sonrasında rapor oranım düşse beni görevimden alırlar mı? Örneğin işe başladım, depresyon problemim geçti, ayaklarımda düzelme oldu diyelim. Sonrasında heyete girdim %40 altında oran çıktı. Ve ben o anlarda hizmetli olarak yada memur olarak çalışıyorum diyelim. Ne olur? Konuyla ilgili beni aydınlatırmısınız?

Üye
    Fatih Aslan Avatarı

Gerçek Adı
    Fatih
    Son Giriş
    Dün
    Saat
    09:46
    Yaşadığı Yer
    .
    Alınan Beğeniler
    6
    Verilen Beğeniler
    35

vicdanen rahat edermisiniz? Bence Gemisini kurtaran Kaptan misali olmaz mı?

Üye
    ÖzlemMimaroglu Avatarı

Son Giriş
    17.07-2022
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Hatay
    Alınan Beğeniler
    5
    Verilen Beğeniler
    0

@Fatih Aslan

Pardon, anlamadım?

Üye
    Ugurb01 Avatarı

Gerçek Adı
    Uğur
    Son Giriş
    26.09-2022
    Saat
    09:17
    Yaşadığı Yer
    Çorum
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

Engelli kadrosundan düz memur statüsüne geçersiniz ama atama işlemi ve göreve başlama işlemine kadar raporunuzun geçerliliği olmak zorunda aksi halde atama iptal edilir.

Üye
    (Gölge) Avatarı

Gerçek Adı
    atla gel şaban
    Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Kuşadasi
    Alınan Beğeniler
    506
    Verilen Beğeniler
    795

40 alırmısınız 20,10 balzarta göre 28 eder 40 alabilecekmisiniz kesin atandıktan sonra hiç bir sıkıntı çıkmaz sürekli 40 alırsanız tamam demektir daha sonra heyete girmeyin sürekli alırsanız tamamdir demektir velakis atandıktan sonra düzelme oldu rapor aldınız tekrar 40 altında çıkarsa normal kadroya geçersiniz

Üye
    ÖzlemMimaroglu Avatarı

Son Giriş
    17.07-2022
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Hatay
    Alınan Beğeniler
    5
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    %20 oran pskiyatriden alabilirmişim doktorum söyledi. 7 senedir aynı doktora gidiyorum. %8 - %9 ortopediden alırmışım. Hidradenitis hastalığım var onunda oranı %20. Yani %48 - %49 yapıyor tabi baltazar formülü ile kaç yapıyor bilmiyorum. Ben hastanede anlattım derdimi heyete gir şansını dene alma şansın yüksek dediler. Ama daha heyete girmedim sormak istedim size. Yukarıda bir arkadaşta diyor ki vicdanın nasıl rahat edecek. Niye rahat etmesin ki. Bu benim yasal hakkım. Hastalıklarım var ve bende heyet raporu almak istiyorum. Bu devletin verdiği bir hak. Sen git o vicdanı bişeyi olmadığı halde sahte rapor çıkaranlara söyle. Benim vicdanım rahat elhamdülillah.