TEKSAN İnovatif Medikal Ürünler İstanbul, Antalya, Bursa ve Antalya'da
Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12
Toplam 24 mesajın 16-24 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    Melodii Avatarı

Son Giriş
    20.04-2021
    Saat
    22:08
    Yaşadığı Yer
    Adana
    Alınan Beğeniler
    24
    Verilen Beğeniler
    3

Zaten Değerlendirdiniz! 0
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    @İstorika katılıyorum. ben 2016 girdim sınava sadece, ve iyi k,; de bir daha peşine düşmedim. zamanım değerli şahsen ben uğraşamam. sınava giren arkadaşlara da başarılar dilerim sadece.

Aslında EKPSS çoğu engelli dostun tek tercihi olmasa, belki sıradan gibi davranırsa belki bu sistemde en azından alım farklı olabilir ama o da zayıf ihtimal...
    Hayırlısı Artık herkes için.

Üye
    İstorika Avatarı

Son Giriş
    Dün
    Saat
    18:53
    Yaşadığı Yer
    Trabzon
    Alınan Beğeniler
    212
    Verilen Beğeniler
    1

Zaten Değerlendirdiniz! 2
    @Melodii

Ben maalesef bu sınava girmeye mecburum. Çünkü maddi durumum iyi değil ve özelde de iş bulamıyorum. Pek çok engelli arkadaşım da benimle aynı durumda. Şartlar başka olsaydı asla bu sınavı kafaya takmazdım..

Üye
    Oscar Avatarı

Son Giriş
    Bugün
    Saat
    15:17
    Yaşadığı Yer
    Ankara
    Alınan Beğeniler
    86
    Verilen Beğeniler
    59

Zaten Değerlendirdiniz! 1
    Sınav olmasa herkes engelli sağlık durumuna göre memur olsa yani ortopedik engelli masa başı bir iş , görme engelli santral memuru olsa. Yani herkes engel ve mesleğine göre sınavsız memur olsun diyorum. Zaten ağır engelli çalışamayacak ve bakıma muhtaç olana devlet 1.800tl yakın evde bakım maaşı veriyor. Peki iş bulamayan engelli 2022 maaşı alıyor yani buda 600tl yetmez arkadaş bu para yazık bu engelli vatandaşlara yapılan haksızlıklar...🤔

Üye
    tapasya Avatarı

Gerçek Adı
    Tapasya
    Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    💓💓
    Alınan Beğeniler
    1.978
    Verilen Beğeniler
    2.467

Zaten Değerlendirdiniz! 3
    Valla arkadaşlar bu sınav tek çaremiz çoğu arkadaşımızın umudu özelde iş bulmak torpil olmuş özelde işe girmek daha zor ön yargılı davranıyorlar çünkü yaşadım çünkü engelli maaşı alamayan yararlanmayan arkadaşları saymıyorm bile yada ufak tefek kriterlerde kaybedenlerden bahsetmek bile istemiyorum o yüzden çalışalım ve ek atama istiyelim bn girmedim hiç ama şunu biliyorum ki 83 puanla atama olmuş kendi yaşadığım bölgeye tabi şans mı artık ne bilmiyorum demek ki 83 değil 90 alıcaz işi garantilemek lazım buda bizim elimizde tabi istisnalar saymıyorm anladınız siz onu...

Toplumumuzda özellikle ruhsal ve duygusal olarak olrk yada zihinsel engelli kardeşlerimize hiç iş yok gittiğim çoğu firma yapacağım işten çok içtiğim ilaçları sordu ama engelli alımı yapıyordu ne vahim bir durm..

Üye
    POWER_ Avatarı

Son Giriş
    Bugün
    Saat
    15:22
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    3
    Verilen Beğeniler
    9

@Muharrem77

ha piyangodan lotodan toto dan para çıkmış ha ekpss ile atanmıssın arada hiçbir fark yoktur...
    keza çevremde yüksek puan alıp atanamayan nice adamlar var ...
    insanların umutlarıyla oynamaktan başka hiçbir işe yaramayan sınav....

Üye
    Melodii Avatarı

Son Giriş
    20.04-2021
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Adana
    Alınan Beğeniler
    24
    Verilen Beğeniler
    3

@tapasya kendinizi ek atama ile kandırmayın, 2012'den öce olun deseydin kabul ederdim, ama şuan ancak, rüyanda görürsün kardeş, gerçekler var sonuç da, sistem üç atama yapmazken EKPSS''den sen bir de ek diyorsun inşallah olur rüyanız derim ve susarım.

Biraz gerçek yaşama dönmek gerek, yada ben çok gerçekçi yaşıyorum bu dünyayı...

@İstorika dedim ya can dostum mecburiyetler var, herkese bu yüzden başarılar dilerim..

Üye
    tapasya Avatarı

Gerçek Adı
    Tapasya
    Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    💓💓
    Alınan Beğeniler
    1.978
    Verilen Beğeniler
    2.467

Umudunu kesme derim arkadaşım ama sonuçta bir sınav var ve eleme yapacaklar diğer istisnalara girmiyorum bile 😉ama şunu gördüm 83 ile kapatmış bilmiyorum tabide bıranş sıralama önemli ve inanıyorm ki ne zaman biraz daha çabalarsak başarılı olucazz eminim buna elden birşey gelmiyorsa madem işssiz madem ayaklarımız üzeride durmamız gerekiyorsa neden olmasın neden yapmayalım ki değil mi umudunu kaybetme evet okuyorum burda ek atama ek atama diye üzülüyorum gerçekten bir haksızlık var ortada sonrada istihdam derler ne garip değil mi &#128521 @Melodii herkese başarılar ama bn şimdiden başladım ünkü biliyorum ki o sınav zor olacak adı üstünde en azından ekimden geleni yaptım diyeceğim eb azından pişmanlık duymucam neden çalışmadım diye bunalıma girmik istemiyorum çünkü diğer arkadaşlarada başarılar zaten vakit çok iş yok güçyok aileye yük zaman desen tek kar çalışmak için hepimnize başarılar 😉☺️☺️☺️
    @Melodii

Üye
    RÜZGAR ADA ERDOĞDU Avatarı

Son Giriş
    20.04-2021
    Saat
    17:44
    Yaşadığı Yer
    ADIYAMAN
    Alınan Beğeniler
    62
    Verilen Beğeniler
    216
    Blog Mesajları
    5

Ekpss aslinda bir engelli icin guzel bir sinav.Ancak yillar icinde bu sinavin eksiklikleri artmaya basladi.Bu eksiklikler cozulmedigi icin cok fazla yigilma meydana geldi.2 yilda yapilan bu sinava nerdeyse 95 uzerinde giren engelli var.Ayrica onune gelen rapor almaya basladi.Tabiki engelli olanlara birsey dedigimiz yok,sonucta bende engelliyim.Ama bu kisiler yuzunden malesef bizler magdur oluyoruz.Bu konuyu cozmek icin kimse ugrasmiyor.Sadece gostermelik bir sekilde biz sizin icin ugrasiyoruz diyorlar(engelli dernekleri,fedarasyon,konfedarasyon vb).Umutlar bir yaprak gibi dusuyor,sadece izlemekle yetiniyoruz...

Üye
    Melodii Avatarı

Son Giriş
    20.04-2021
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Adana
    Alınan Beğeniler
    24
    Verilen Beğeniler
    3

Zaten Değerlendirdiniz! 2
    Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    @tapasya ben bu sınava ilk ve son kez 2016 girdim. Ve bir daha da sınava girmedim. Düşünmüyorumda. Onun yerine kendimi geliştirdim örn: iki üniversite bitirdim ,iki yabanci dili anna dili seviyesinde konuşmak gibi, evet uzun süre işsizdim kimi zaman askeri ücret ile çalıştim ama şuan şükür çok iyi konumdayim.
    Demek istediğim şu ki; ben girmiceğim sınava, giren arkadaşlarada rabbim en iyisini nasip etsin...
    Ama abartıldığıda bir gerçek ...

Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12