TEKSAN İnovatif Medikal Ürünler İstanbul, Antalya, Bursa ve Antalya'da
Sayfa 8 / 20 İlkİlk ... 45678910111218 ... SonSon
Toplam 299 mesajın 106-120 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    HuseyinF Avatarı

Son Giriş
    22.09-2020
    Saat
    16:07
    Yaşadığı Yer
    İzmir
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    @murat7044
    herkes senin gibi düşünmüyor işte arkadaşım keşke senin gibi düşünseler. çoğu artniyetli. ertelenmesini isteyenlerin yarısından fazlası atama beklediğinden ertelenmesini istiyor. aman sınav ertelensinde yeni sınava girecekler bizim önümüze geçmeden atanalım derdindeler. sınav yapılana kadar atamada yapılmayacaksa hay hay yapmasınlar. ama nisan ayında girebilme şansı varken ya da yaz boyunca vakalar düşmüken yapmış olsalardı bizimde atama şansımız olcaktı alım yapıldığı takdirde. ben bu durumu kabul edemem işte. ayrıca tek sınav yapmak zorunda değil devlet istesede ek telafi sınavıda yapabilir. açsın ösy sistemi desin ki girmek isteyenler 11 ekim tarihini seçsin. girmek istemeyenler ek telafi sınavını seçsin. daha sonra onlar için uygun zamanda sadece onlara özel ek telafi sınavı yapsın. hatta 11 ekimde girenlerin atama işlerinide ek sınav yapılana kadar bekletsin hiç sıkıntı değil. daha birçok çözüm bulunur istense.

@HuseyinF
    ayrıca benim gibi kronik hastalığı olmayan binlerce insan zaten birçok sınava girdi. ben bu sene kpss ye alese dgs ye girdim. engelliyim. onlar da sağlık riski yokmuydu ? onlarada almasydı o zaman engellileri. yapabilir mi böyle bişey yapamaz elbette. o zaman ekpss'yle de uğraşmasınlar artık 1 saat yapılsın bütün tantana bitsin bence.

Üye
    EngelliAtama Avatarı

Son Giriş
    Bugün
    Saat
    21:44
    Yaşadığı Yer
    Erzurum
    Alınan Beğeniler
    8
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 1
    İş yerimden 3 engelli arkadaşım ile kpss ye girdik. 2 si korona olmuş. Birer gün ara ile. Biri kronik o kötü oldu. İkisi de sınavda bunalmış olmalılar maskelerini nizami takmamışlar. Lise sınıflarında girmişler. Sıra aralığı bile yok. Bende öyle bir sınıfta sınava girdim. Zaten sınavda zordu bi halta yarasa gam değil. Neyse.. Demem o ki arkadaşlar, şu sınav yapıldı bu sınav oldu biz niye girmiyoruz tartışması yapmak neye yarar? Sen ben çalıştık memur olduk diyelim. Engelli kardeşlerimizin kronik hasta olanları da ölsün mü? Varsa nasip de sınav gelmeden de atanırız. Ne sınav biter ne de atamalar. Allah önce can sağlığı versin. Gerisi nasip..
    Konu EngelliAtama tarafından değiştirilmiştir (12.09-2020 Saat 16:37 ). Gerekçe: İmla düzeltmesi.

Üye
    HuseyinF Avatarı

Son Giriş
    22.09-2020
    Saat
    16:07
    Yaşadığı Yer
    İzmir
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

@EngelliAtama

ben de girdim 4 arkadaşımla birlikte hepsi maskesini düzgün taktı. dezenfektanlarını ihmal etmedi. hiçbir şey de olmadı. senin dediğin nasip işi için önce elinde puanın olcak. ayrıca her ne hikmetse hep önceden sınava giren elinde puanı olanlar ertlensin diyor daha bir kişi yok etrafımda ilk gircek olmasına rağmen ertelensin diyen. imalı.

Üye
    nostaljik Avatarı

Son Giriş
    Bugün
    Saat
    18:42
    Yaşadığı Yer
    rize
    Alınan Beğeniler
    30
    Verilen Beğeniler
    31

Zaten Değerlendirdiniz! 1
    Şahsi görüşüm : ilk erteleme gerekli olan bir şeydi. çünkü olayın ciddiyeti sosyal mesafe ve maske takmanın bilincinde değildi çoğu kişi . ama 2. erteleme bence olmamalıydı. gerekli tedbirler ve buna ek olarak daha üst düzey ek tedbirler alınarak sınav yapılabilir diye düşünüyorum. mesela salon sayısı arttırılır veya bunun gibi önlemler alınabilir. sınavın olmaması bazı mağduriyetlere sebep oluyor.

Üye
    MusaT. Avatarı

Son Giriş
    Bugün
    Saat
    18:15
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    5
    Verilen Beğeniler
    4

Yetkililer isteseler gerekli tedbirleri alıp bu sınavı ertelemeden güvenli bir şekilde gerçekleştirebilirlerdi. Ellerinde imkanları var fakat atanmayı bekleyen daha fazla engelli olmasın diye erteleyip duruyorlar. Gerisi lafı güzaf.

Üye
    EngelliAtama Avatarı

Son Giriş
    Bugün
    Saat
    21:44
    Yaşadığı Yer
    Erzurum
    Alınan Beğeniler
    8
    Verilen Beğeniler
    0

Burda birbirimize ne desek boş, kalp kırar dururuz. Sınavın ertelenmesi bizi pisikolojik olarak çökertti. Ama bunu bilim kurulu tavsiye etmiş. Bana sorarsanız hemen haftaya olsun sınav bitsin bu işkence derim.
    Bunlar bir yana, aklıselim insanlarız. Mevcut durumu konuşalım.
    Bakan hanımı bugün dinlediniz, dinlemeyen de varsa bi baksın internete. 31 ekime kadar kurumlardan engelli taleplerini istemişler. Gelince atama yakacaklar. Ve % 90 da 2018 puanı ile olacak.
    Bakan hanım diyor ki kontenjanın %95 i dolu.
    Kota arttırmak için bir çalışma olsa bile, kesinlikle bu bakan yapmaz. Hiçbir kapasitesi yok. Julide hanımı mumla arıyoruz.
    Aralıkta kaç kişi alınır? Lisans da puanlar 80 e düşmüştü. Tahmini kaç kişi alırlar? Kaça düşer bunları da konuşalım.

Üye
    balkan12 Avatarı

Son Giriş
    18.09-2020
    Saat
    10:18
    Yaşadığı Yer
    izmir
    Alınan Beğeniler
    4
    Verilen Beğeniler
    0

Sınav art niyetli olarak 3. Atama için erteletilmesi büyük bir hak ihlali
    Her gün yazalım her yere
    Memur olup başlayınca bulaşmıyor öylemi

https://twitter.com/hashtag/EngelliKPSSyapilsin?s=08

Üye
    murat7044 Avatarı

Gerçek Adı
    murat
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    14:25
    Yaşadığı Yer
    Karaman
    Alınan Beğeniler
    13
    Verilen Beğeniler
    5

@Tati_serhat

Arkadaşlar neden hak ihlali olsun. 2018 puanları geçerli zaten 2022 yılına kadar geçerli olan bir puana hak ihlali diyemeyiz.

Üye
    KIZGINADAM Avatarı

Son Giriş
    Bugün
    Saat
    09:31
    Yaşadığı Yer
    Ankara
    Alınan Beğeniler
    3
    Verilen Beğeniler
    0

Bu başlığa bir daha yazmayacağım.YENİ BAŞLIK AÇTIM.TEŞEKKÜRLER ÖSYM EKPSS ERTELENDİ diye.destek vermek isteyenler oraya gelsin.burdaki ergenleri boşverin

Üye
    KIZGINADAM Avatarı

Son Giriş
    Bugün
    Saat
    09:31
    Yaşadığı Yer
    Ankara
    Alınan Beğeniler
    3
    Verilen Beğeniler
    0

Arkadaşlar sınavın ertelenmesini haklı bulan lar twitter üzerinden örgütlenip destek tweet leri atalım.başlık hakkında ve toplu olarak tweet atma hakkında fikirleri olanlar buradan yazsınlar.ertlenme desteğimizi topluca dile getirmiş oluruz böylelikle

Üye
    balkan12 Avatarı

Son Giriş
    18.09-2020
    Saat
    Yaşadığı Yer
    izmir
    Alınan Beğeniler
    4
    Verilen Beğeniler
    0

Nasıl hak ihlali yok sınava yeni girecekler giremiyor girmesi engelleniyor ve siz bunu hak görüyorsun, ben düşük puanla atanayım da gerisi naparsa yapsın bu hak ihlalinin kralıdır

Oysa ertetmeseydiniz şimdiye sınav nisanda yapılmıştı
    Tamamen menfaat ihlali

Ösym de bu ihlale ışık tutuyor sınava giremeyen tercih veremeyecek hakkı yenecek aralıkta

Üye
    murat7044 Avatarı

Gerçek Adı
    murat
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    14:25
    Yaşadığı Yer
    Karaman
    Alınan Beğeniler
    13
    Verilen Beğeniler
    5

@Tati_serhat

Düşük puan dediğiniz 85 90 puanla açıkta kalan yüzlerce aday var. Yeni sınav yapılsa en az 95 puan almalısınız ozaman.

Üye
    balkan12 Avatarı

Son Giriş
    18.09-2020
    Saat
    Yaşadığı Yer
    izmir
    Alınan Beğeniler
    4
    Verilen Beğeniler
    0

https://twitter.com/hashtag/EngelliKPSSyapilsin?s=08

O dediğin puanlar lise , önlisans lisans
    Bir de benim hakkım sınava girmek sınavı yaptırmıyorsunuz insanlara çocuk gibi akıl veriyorsunuz

Hak yenmesine evet deyin diye

Ben atanayım da ne olursa olsun

Üye
    neron_ Avatarı

Son Giriş
    28.09-2020
    Saat
    08:17
    Yaşadığı Yer
    mexico
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    6

inşallah daha fazla ertelenmez ,sınavın stresiyle 1 yıldır yasıyorum

Üye
    Mcan96 Avatarı

Son Giriş
    Bugün
    Saat
    19:41
    Yaşadığı Yer
    Ankara
    Alınan Beğeniler
    3
    Verilen Beğeniler
    2

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Sınav tarihi tahminen ne zaman olur sizce pandemi varken mı olur pandemi bitince mı?

Sayfa 8 / 20 İlkİlk ... 45678910111218 ... SonSon