TEKSAN İnovatif Medikal Ürünler İstanbul, Antalya, Bursa ve Antalya'da
Sayfa 2 / 20 İlkİlk 12345612 ... SonSon
Toplam 296 mesajın 16-30 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    emreser08 Avatarı

Son Giriş
    Bugün
    Saat
    18:22
    Yaşadığı Yer
    Mersin
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    @Miraç61 merakımdan soruyorum ben kpss lisansa girdim engelli olduğumuz için engelli salonlarında girdik siz nasıl normal salonda girdiniz bizim girdiğimiz sınıf 4 kişilikti

Üye
    megabrain2000 Avatarı

Son Giriş
    25.09-2020
    Saat
    09:51
    Yaşadığı Yer
    Sivas
    Alınan Beğeniler
    5
    Verilen Beğeniler
    1

Zaten Değerlendirdiniz! 1
    @Minik77

Daha güzel söylenemezdi. Bu kafayla hareket etselerdi zorlamı engellilerde normal kpssye girsinler deyip ekpss diye birşey çıkarmazlardı. ben de kredi kartım ekside borcun içindeyim ama sınav biran önce olsun diye düşünmüyorum. hipertansyion, immunosüprasif ilaçlar alıyorum korona pozitif olursam kurtulma ihtimalim %5-10 falandır. devletin vaka sayılarını aşağı söylediği ve ertelemeyi kötü ekonomi nedeniyle yaptığı aşikar ancak her ne olursa olsun orada sınav pahasına ölecek 100 insandan önemli değil, bu hodbinlik bizi ileriye değil geriye götürür.

Üye
    Kevser er Avatarı

Son Giriş
    Bugün
    Saat
    12:19
    Yaşadığı Yer
    Ankara
    Alınan Beğeniler
    24
    Verilen Beğeniler
    0

2018 de girenler bu bize bir sanstir bunu lehimize cevirelim bakanlikla iletisimde olalim bu sınavı etelediniz bizi fazladab bekletiniz buna karşılık fazla kadro isteyelim birlikn olalin nolur hakimizi savunalim

Üye
    hakan5371 Avatarı

Gerçek Adı
    hakan
    Son Giriş
    27.09-2020
    Saat
    12:12
    Yaşadığı Yer
    bursa
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Sınavın iptali tam bir skandal bütün işimizi gücümüzü sınavdan sonraya ertelediik. Sınav kışa ertelemeyeceklerine göre en erken nisan 2021'de yapılır, o zamana kadar nasıl erteleyelim işlerimizi gücümüzü en mantıklısı ertelemekten ziyade öne almak olabilir.

Üye
    Muharrem77 Avatarı

Son Giriş
    Bugün
    Saat
    21:48
    Yaşadığı Yer
    İzmir
    Alınan Beğeniler
    12
    Verilen Beğeniler
    0

Beyler sınavın ertelenmesi gayet iyi oldu. Corona öyle sandığınız bir şey değil

Üye
    weirder Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    5
    Verilen Beğeniler
    4

@Miraç61 devlette ayni zorluklari yasamayacaginizi, mukemml bir hayatiniz olacagini dusunuyorsan buyuk hayalkirikligina ugrayacaksiniz demektir. Maalesef orasi utopya degil. Ayni seylerin benzerini yasama ihtimaliniz muhtemel. Koronanin ne oldugunu bilmediginiz icin boyle konusmaniz normal ama tvde gordugunuz gibi degil. Kimse oturup da hadi sinavlari erteleyelim,engellilere zorluk yasatalim da azicik eğlenelim demiyor emin olabilirsiniz. Hem sizin caniniz, hem yogunbakimlarin durumu hem de saglikcilarin cani icin farz oldu artik bu yasaklar. Keyfi degil yani. Zamaninda gelmis olsaydi ya da zamaninda bilincli olabilmeyi becerebilseydik su an belki daha kolay olurdu isimiz. Bencil olmayi birakmamiz gerrk yoksa daha cok ertelenir bu sinavlar.

@Istorika umarim bunun karşılığını 14 gun icinde kotu almazsiniz. Ben neden korkuyorum biliyor musunz? Virus kapmaktan degil, birinin zarar gormesine vesile olmaktan! Belki siz atlatabilirsinjz ama yanindan geçtiğiniz kisi bu kadar sansli olmayacak. Ve sizin belki de verdiğinizzarari ruhunuz bile duymayacak.

@HuseyinF ayni sey sizin icin de gecerli. Baskalari icin korkun kendiniz icin degil. Bunun verecegi vicdan azabini umursamiyorsaniz zaten diyecek lafim yok.

Üye
    hnr Avatarı

Son Giriş
    18.09-2020
    Saat
    13:17
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    40
    Verilen Beğeniler
    96

@Life

bir önceki duyuruda sınav için "yeniden geç başvuru" şeklinde bahsediyor.

bu sınav için zaten geç başvuru alındı diye hatırlıyorum. bunun bir kere yapılması anlaşılabilir durum. fakat mecburi olarak ertelenen bir sınava tekrar geç başvuru adı altında, aylar sonra birileri dahil etmek haksızlık. aradan aylar geçmiş, geç başvuru denilen şey mazereti olupta başvuramayan adaylar için olmalı. yoksa, süper loto gibi ertelenip, devredilip durdukça yığılma olacak. dediğiniz gibi bunun bir örneği yok ama bu gidişatla olacak gibi duruyor. muhtemelen hukuki olarak da aykırı bir durum.

Üye
    Miraç61 Avatarı

Gerçek Adı
    Miraç
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    22:00
    Yaşadığı Yer
    trabzon
    Alınan Beğeniler
    24
    Verilen Beğeniler
    5

@emreser08
    ben hiç bir yere belirtmedim engelim var diye ösym sayfasındada zaten yazmıyor işitme engelliyim sınav öncesi çıkartıp girdim zaten

@weirder
    Kendi adıma konuşayım benim 2. üniversitem 2018 te bitti bu seneyle beraber yaklaşık 3 sene olacak 3 senedir yoğun bakımdayım misali. Maddi durumun hayata bakış açın ne bilmiyorum. Ama benim hayallerim var bunu gerçekleştirebilmek içinde bu sınav bana lazım. Kazanırım kazanamam ama ne olacağını görmek zorundaydım. Sizin için bu bencillik olabilir. Demek siz hayatınızda zor durumda kalmadınız. Yaşadığınız zaman içinizi dökersiniz burada.

Üye
    HuseyinF Avatarı

Son Giriş
    22.09-2020
    Saat
    16:07
    Yaşadığı Yer
    İzmir
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

@Minik77 geçmiş olsun allah şifa versin. başka bir şey diyemem sana. ama ister gir ister girme sınava. benim yaptığım bencillikse senin yaptığınında benimkinden farkı yok. sırf sen ve senin gibiler için binlerce kişi seni beklemek zorunda mı? sana kimse tercih yap demiyor ister gir ister girme. senin düşüncende bencilce

Üye
    weirder Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    5
    Verilen Beğeniler
    4

@Miraç61 Cok kolay yargiliyorsunuz. 3 yasimdan beri hayat ve insanlarla mucadele ediyorum. Hayallerin defalarca yikilip yeniden insa etmek ne zordur bilirim. Ancak sizin hayalinize kimse mudahale etmiyor. Sadece gecici sureligine askiya aliniyor gibi dusunun. O da sizin kendi iyiliginiz icin. Kucuk cocuklar algilayamadiklarindan bu duruma tepki gosterebilir. Ama biz bilincli olmaliyiz. Bunu tek biz yasamiyoruz su an butun dunya yasam mucadelesi veriyor. Hqyalinizi gerceklestirebilmek icin hayatta kalmaniz gerekiyor oncelikle.Su an o sinava girseniz ve ise başlasaniz aslinda hayalinizi gerceklestiremeyeceksiniz. Sadece az daha sabir. Sonrasinda umarim istediginize kavusursunuz.

Üye
    hakanyildiz Avatarı

Son Giriş
    Bugün
    Saat
    21:37
    Yaşadığı Yer
    Giresun
    Alınan Beğeniler
    33
    Verilen Beğeniler
    11

Ben artık gidip intihar edeceğim. Tüm hayatımı bu sinava bağlamıştım. Oda yine ertelendi

Üye
    MusaT. Avatarı

Son Giriş
    Bugün
    Saat
    20:18
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    5
    Verilen Beğeniler
    4

Sağlık açısından risklerden bahsedip sınavın ertelenmesine sevinenleri anlamıyorum. 2-3 ay sonra bu virüsün yok olacağını mı düşünüyorsunuz? Çok tedirginseniz 2022'yi beklersiniz. Benim gibi tazminatını yakıp işten ayrılarak aylarca bu sınava hazırlanan iyisiyle kötüsüyle bir an önce girip çıkmak isteyen birçok insan var. Yazık değil mi maddi manevi bu kadar emeğe?

Üye
    HuseyinF Avatarı

Son Giriş
    22.09-2020
    Saat
    16:07
    Yaşadığı Yer
    İzmir
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

@weirder herkes önce kendini düşünecek beyfendi/hanımefendi. ben önce kendimi düşünmezsem çevremdekileri nasıl düşünebilirim? burada tartışılan o kadar saçma bir konu ki şöyle düşünün şu an burda ekpssnin öne veya geriye alınması yerine keşke sende 2 kere 3 kere yapılmasını tartışsak. herkes vaktine uygun olduğu zamanda girebilse şansını deneyebilse. kusura bakmayın ama 2 yılda bir yapılan sınav için 1 yılımı bu sınava çalışmaya vericem ve sınavın ertlenmesini olumlu karşılayacağım neden çünkü başkaları giremiyormuş. açıkça söylüyorum keşke senede 2 defa olsa ama olmuyorsa emek verip sınava girmeyi isteyip risk alanlar varsa ben onları düşünürüm. ben de sağlığımı dünüşüyorum ben de hasta olmak istemem ama hayat şartlarım bana bunu gerektiriyor. ve inanın vicdanımda çok rahat. umarım sınavın ertelenmesi iptal olur ve yapılır. Ek olarak da pandemi biter ise şayet bu seferde pandemi döneminde giremeyenler için eksta bir sınav yapar.

Üye
    Pluvia Avatarı

Gerçek Adı
    Sahranil (1983)
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    22:33
    Yaşadığı Yer
    Ankara
    Alınan Beğeniler
    2.396
    Verilen Beğeniler
    6.336

Gale almıyolar engellileri normal kpssyi etmeyi biliyolar

Üye
    weirder Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    5
    Verilen Beğeniler
    4

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    @HuseyinF ben de zaten kendinizi dusunmeniz gerek diye konusuyorum. neden anlamak istemiyorsunuz? Sinava girip de hastalandiginizda o emeginiz zaten cope gidecek. Hic yogunbakinda nefes almak icin cabalarken savasanlarin gozlerindeki pismanligi dusundunuz mu? Bu oyle bir seyvki sakasi yok, geri donusu yok. Zamaninda dunyanin belirli yerlerinde salginlar olmus. Insanlar ölmüş, tedbirler alinarak atlatilmis. Bu seferki sadece tek bir bolgede degil, tum dunyada.... ve kimse ciddiye almadigi icin cok ciddi boyutlara ulasti. Bu da gececek elbette ama verecegi hasarin buyuklugunu insanlar belirliyor yaptiklariyla. Siz risk almiyorsunuz, bile bile lades diyorsunuz. İyileşeceginiz garanti galiba bu kadar rahat konustugunuza gore? Online sinav olsun diyin destek cikayim. Ama siz ne istediginizin,sonuçlarının farkinda degilsiniz ben de bu yuzden itiraz ediyorum. Tekrar ediyorum hayat sartlarinizi duzeltebilmek icin hayatinizi biraz askiya qlmaniz gerekiyor yoksa duzeltmek icin hic sansiniz olmayacak. Trafik kazasi degil bu. Sadece siz etkilenmiyorsunuz ama SIZ DE etkileniyorsunuz sevdikleriniz de yabancilar da. Bu virusu atlatacagiz, o zaman yilda 2-3 kere sinav yapilmasi icin ben de destek olacağım. Ama su an insanların kendileri icin aslinda ne buyuk kotuluk istediklerinin farkinda olmadiklarini gordukce sessiz kalamiyorum. 1 kisi bilinclense bile yeter..

Sayfa 2 / 20 İlkİlk 12345612 ... SonSon