TEKSAN İnovatif Medikal Ürünler İstanbul, Antalya, Bursa ve Antalya'da
Sayfa 15 / 27 İlkİlk ... 511121314151617181925 ... SonSon
Toplam 392 mesajın 211-225 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    murat7044 Avatarı

Gerçek Adı
    murat
    Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Karaman
    Alınan Beğeniler
    13
    Verilen Beğeniler
    5

Zaten Değerlendirdiniz! 0
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    @tato78

Yav neden özel atama olsun seninki sadece kurgu hocam başka hiç bir şey değil 😂 bakınız bende 1 yıldır 2020 ekpss ye hazırlanan birisiyim ama yorumlarınız hiç yerinde değil saçmalık sadece.. Sende 2018 puanını kullanabilseydin eğer sesin çıkacakmıydı kendini 3.atama olursa tercih yapacak kişilerin yerine koy öyle yorum yap bence.

Üye
    Ronedi Avatarı

Gerçek Adı
    Mehmet Akcan
    Son Giriş
    10.10-2020
    Saat
    09:24
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    16
    Verilen Beğeniler
    5

@tato78

Peki o zaman size bir soru sorayım. Siz şuan 2016'lıların tercih verme hakkı bitti diyorsunuz peki Aralık ayında olası bir atamada 2016'lılar için de tercihin geçerli kılınıp kılınmayacağını nerden biliyorsunuz? Belki de onları da dahil ederler atamaya çünkü ortada bir salgın var ve bu sebeple 2016 lıların da mağduriyet yaşadığını düşünüyorum. Ayrıca ben 2016lıların da atamaya dahil edilmesinden yanayım ama siz atama olmasın diye yapmadığınız kalmadı. Tüm olayı sadece 2018 de sınava girenlere bağlamışsınız yazık çok yazık

Üye
    MusaT. Avatarı

Son Giriş
    Bugün
    Saat
    13:11
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    11
    Verilen Beğeniler
    4

@Ronedi 2016'lıların atamaya dahil olmasına pek karşı çıkan olacağını düşünmüyorum çünkü onlardan yüksek puanlı olup atanamayan kimse kalmadı. Kayda değer puanı olan kimse için engel teşkil edemezler.
    Bu arada kendi adıma konuşacak olursam benim tek derdim sınavın bir an önce yapılması ben şu sınav öncesi psikolojisinden kurtulmak. Ben lisans seviyesinde 85+ puan alacağım konusunda kendime güveniyorum çünkü çok sıkı çalıştım.
    3. atama size olmazsa biz 2020 girişlilerde de 2 yılda 2 atama yapılacak bunun da farkındayım. Bu konuda biraz bencil düşünüyor ve buna çok takılmıyorum, çünkü işimi sınavdan sonraki 3. atamaya bağlamayacak kadar ciddiye aldım.

Üye
    Ronedi Avatarı

Gerçek Adı
    Mehmet Akcan
    Son Giriş
    10.10-2020
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    16
    Verilen Beğeniler
    5

@MusaT.

Kardeşim ben @tato78 'in yazdıklarına cevap vermiştim. Ayrıca benim düşünceme göre bu Aralık ayında bir atama olmaz ise yığılma olacak ve 2020 sınavından sonra sıkıntı büyür o açıdan kesinlikle Aralık ayında ciddi bir atama olması kanaatindeyim.

Üye
    Nurtan Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    🌈
    Alınan Beğeniler
    1.188
    Verilen Beğeniler
    484

@MusaT. Devlet zaten şuan için yapılması gerekeni yapıyor. Bknz: Sınav olmayacak denmiyor, ileri bir tarih diyor. bir engelliler için değil toplumsal olarak gereken ne ise yapılıyor. Bu süreç uzayabilir fakat tedbiri davranışları yerine getirmezsek vakalar yönünden sıkıntımız sadece sınav olmayabilir.

Üye
    MusaT. Avatarı

Son Giriş
    Bugün
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    11
    Verilen Beğeniler
    4

@Ronedi 3. atama olmazsa bu en çok sizin gibi puan olarak sınırda kalanları etkileyecek o yüzden atamayı sınavdan önce istemenizi son derece normal karşılıyorum. O konuda size hak veriyorum.
    Fakat bu mecrada benim sinirimi bozan şey sınavın ertelenmesi konusunda bizim sağlığımızı düşünüyormuş gibi yapanlar. Tek dertlerinin atama olduğunu söylemek yerine pandemi var biz sizi düşünüyoruz gibi yüzlerce insanı salak yerine koyarak yorum yapılması.
    Yığılma konusunda da ben sınava iyi hazırlandığım için pek endişe etmiyorum. Ama işi biraz şansa kalmış olanlar için sıkıntı gerçekten büyük.

@Nurtan
    Nisandaki sınavı Ekime alarak ileri bir tarihe aldılar da ne oldu? O yüzden yapılması gereken ertelemek değil. Yapılması gereken 80-90 bin civarında kişiyi (ki bence başvuran herkes sınava girmeyecek) mesafeli bir şekilde sınava sokup bir iki bu derdi ortadan kaldırmak.
    Ayrıca pandemi dolayısıyla çok riskli durumda olan arkadaşlar sınav 3 5 ay sonrasına ertelense bu sınava rahat bir şekilde giremeyecekler. Çünkü pandemi sürecinin ne kadar uzayacağı belli değil. O yüzden nereden bakarsak bakalım 2. erteleme tarihine hiç dokunulmaması gerekirdi.

Üye
    tato78 Avatarı

Gerçek Adı
    Taylan
    Son Giriş
    04.05-2021
    Saat
    16:01
    Yaşadığı Yer
    kocaeli
    Alınan Beğeniler
    40
    Verilen Beğeniler
    16

@Ronedi

Sınav geçerlilik süresi sınav tarihinden itibaren 4 yıl oradan biliyorum

SNE-LX1 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Üye
    murat7044 Avatarı

Gerçek Adı
    murat
    Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Karaman
    Alınan Beğeniler
    13
    Verilen Beğeniler
    5

Bu sınav sürecinde sadece 1 saatlik sınav süresi ile süreç bitmiyor arkadaşlar. Siz sadece 1 saate takmışsınız. Sınav öncesi o binaya ulaşmak için her engellinin arabası yok toplu taşıma kullanacak veya uzak bir yerden il merkezine sınava gidecek. Sınav sonrası yine toplu taşımalar kullanılacak. Hadi devlet 1 saatlik sürede bütün önlemleri aldı. Geri kalan süreçteki önemlerde devlet önlem alamaz. Ve kronik olan arkadaşlar virüse yakalanma riski çok yüksek. Bu sınav sürecini detaylı bir şekilde düşünün. Sadece 1 saatten ibaret değil sınav.

Üye
    Ronedi Avatarı

Gerçek Adı
    Mehmet Akcan
    Son Giriş
    10.10-2020
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    16
    Verilen Beğeniler
    5

Alıntı Alıntı Yapılan Kişi: tato78 Mesajı Gör
    Sınav geçerlilik süresi sınav tarihinden itibaren 4 yıl oradan biliyorum
    Ben bilmediğinizi iddia etmedim zaten. Sorumun cevabı bu değil sınav puanının 4 yıl geçerli olduğunu bende biliyorum. Size bir soru sordum dedim ki siz 2016 lıların tercihe dahil edilmeyeceğini nerden biliyorsunuz? bu bir... ikincisi en son 2016 lıların tercih yaptığı atama puanlarına bakmanızı isterim 70 puana kadar düştü onların atamaları. Ayrıca siz ve sizin gibi düşünenlerin anlamadığı şey şu;

BU PANDEMİ DÖNEMİNDE ENGELLİ ADAYLARIN BÜYÜK KISMININ KRONİK RAHATSIZLIĞI VAR EĞER SINAVA GİRERLERSE VE BU SINAVDAN DOLAYI HASTALIK KAPIP ALLAH KORUSUN VEFAT EDERLERSE VE AİLELERİ DE BU SINAVA GİRDİLER O YÜZDEN HASTALIK KAPIP ÖLDÜLER DİYE DEVLETTEN HESAP SORMAYACAKLAR MI? DEVLET BÖYLE BİR SORUMLULUĞU NASIL ALACAK?

Kusura bakmayın ama devlet yönetmek sizin kendi egolarınızı tatmin edebileceğiniz biryer değil. Bir iş yapılırken bunun artısı ve eksisi detaylı bir şekilde görüşülür ve ona göre karar verilir. O yüzden neyin nasıl yapılacağına devlet karar verir. Herkese de bu karara uymak düşer konu kapanmıştır.
    Konu Ronedi tarafından değiştirilmiştir (19.09-2020 Saat 15:12 ).

Üye
    MusaT. Avatarı

Son Giriş
    Bugün
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    11
    Verilen Beğeniler
    4

@murat7044 Doğru söylüyorsun fakat sınavı birkaç ay sonraya almak da çözüm olmayacak ki. Çoğunluk 2021 bahar geldiğinde virüs gidecekmiş gibi konuşuyor fakat öyle bir şey olmayacak. O yüzden erteleme EKPSS için çözüm olamaz. Devlet tedbirini alıp sınavı uygulamalı, gidip gitmemek konusunda ise herkes kendi kararını vermeli.

Üye
    Ronedi Avatarı

Gerçek Adı
    Mehmet Akcan
    Son Giriş
    10.10-2020
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    16
    Verilen Beğeniler
    5

Zaten Değerlendirdiniz! 1
    @MusaT.

Bakın işte sadece kendinizi düşündüğünüzü nasıl da belli ettiriyorsunuz. Siz sınav ertelendi diye (ki bu herkes için geçerli) hak kaybına uğruyorsunuz da sınav yapılsın ama girmek istemeyen girmesin diyince o SINAVA GİREMEYECEK olanların hak kaybı olmuyor mu? Geçiniz efendim bu işleri. Devlet karar vermiştir konu kapanmıştır.

Üye
    lacivert21 Avatarı

Son Giriş
    07.05-2021
    Saat
    18:10
    Yaşadığı Yer
    Diyarbakır
    Alınan Beğeniler
    67
    Verilen Beğeniler
    0

Arkadaşlar 2016 sınavına girip az puanla atanmayan bile kaldıysa 2018 sınavınada girdiler. Tıpkı 2020ye girecek 2018liler gibi. 2016 sınavına girip atanamayan ama 2018e girip atananlar var. Kaldı ki 2016dan pek kimse kalmadı. Düşük puan alan olmuşsa bile 2018de yükseltti puanları.

Üye
    Ronedi Avatarı

Gerçek Adı
    Mehmet Akcan
    Son Giriş
    10.10-2020
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    16
    Verilen Beğeniler
    5

@Minik77

Kardeş bunlar sadece boş yapıyor. Kendi hallerine bırakın ötede oynasınlar. Sırf kendileri memur olacaklar diye herkes ölsün önemli değil diyorlar bu kafadan ne devlete ne de millete fayda gelmez.

Üye
    MusaT. Avatarı

Son Giriş
    Bugün
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    11
    Verilen Beğeniler
    4

@Ronedi

Bu sınava giremeyecek olan en az bir yıl boyunca hiçbir yere giremez. Çünkü bu virüs birden yok olmayacak. O yüzden hak konusunda vicdanım çok rahat. Sen şuan işine geldiği açıdan ele alıp, bu işleri geçiniz diyorsun. 3. atama olmazsa devlet 2 atamaya karar vermiştir konu kapanmıştır yazıldığında görürüm ben seni. Hadi eyvallah.

Üye
    Ronedi Avatarı

Gerçek Adı
    Mehmet Akcan
    Son Giriş
    10.10-2020
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    16
    Verilen Beğeniler
    5

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    @MusaT.

Atama olmazsa benim bir sorunum olmaz, ki bir yıldır zaten sınava çalışıyordum çalışmaya devam ederim yüksek puan alırım ve ilk atamada da atanırım sıkıntı yok benim için. Evet devlet atama yapmazsa ona da eywallah der konuyu kapatırım bundan emin ol!

Sayfa 15 / 27 İlkİlk ... 511121314151617181925 ... SonSon

Başlığın Etiketleri