TEKSAN İnovatif Medikal Ürünler İstanbul, Antalya, Bursa ve Antalya'da
Sayfa 12 / 20 İlkİlk ... 28910111213141516 ... SonSon
Toplam 296 mesajın 166-180 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    EpileptikAdam Avatarı

Son Giriş
    22.09-2020
    Saat
    15:17
    Yaşadığı Yer
    izmir
    Alınan Beğeniler
    3
    Verilen Beğeniler
    1

Zaten Değerlendirdiniz! 0
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    @Nurtan

ben tek tek demedim , kpss sınavındaki gibi tüm okullar açılınca zaten sınıf başına 2-3 kişi düşüyor dedim.Normalde Ekpss de okullar açılmıyor gözetmen sayısını azlatmak için. engelli sınavına giren kişi sayısı az.kpss sınavına 1.5 milyon kişi giriyor ve tüm okullar açılıyor. önce dediğimi anla sona hakaret et. ayrıca "bunu düşünen kişi sınava girmeyi düşünüyor" hakaretini de iade ediyorum zira kpss den 85 aldım geçmiş ekpss denemesinden de 97. sizler le farklı dil konuşuyoruz. olağanüstü bir haldeyiz ve insanları müşkül duruma düşürmemek için her önlem alınarak bu sınav yapılabilir bu kadar basit...

Üye
    tato78 Avatarı

Gerçek Adı
    Taylan
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    12:10
    Yaşadığı Yer
    kocaeli
    Alınan Beğeniler
    32
    Verilen Beğeniler
    16

Zaten Değerlendirdiniz! 1
    Bende birkaç açıklama getirmek istiyorum

1- 2018 de aile ve sosyal politikalar bakanlığı önünde eylem yapan 50 engelli den biriyim. Sırf kadro sayısı arttırılsın ve biran evvel atama yapılsın diye
    2- 2002-2016 yılları arasında boş kalan kadroların analizini yaparak TBMM de 4 millet vekiline. O dönem açık olan devlet planlama teşkikatında engelliler den sorumlu daire başkanına, AKP engelli hakları sorumlusuna bu sunumu tek tek anlattım. Kadroların neden boş kaldığını, boş kadro kalmaması için ne yapılması gerektiğini dilim döndüğünce anlattım.
    3- 42 yaşındayım baba parası yemiyorum.
    4- hiç çalışmadan 2018 de sınava girdim 470. Oldum
    5- egm ye atanma hakkını kazandım. Egm klavuzda yayınlamadı bir madde nedeniyle atamamı iptal etti. Mahkeme süreci devam ediyor.

Özetle siz evinizde otururken ben işimden izin alıp 2018 de kadro mücadelesi veren bir adama oturduğunuz yerden laf söyleyemezsiniz. Bugün tekrar kadro sayısının arttırılmasıyla ilgili bir eylem planı ortaya konsa kaç kişi taşın altına elini koyacak yüreğe sahip bilmiyorum ama o yürek bende var

SNE-LX1 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Üye
    EpileptikAdam Avatarı

Son Giriş
    22.09-2020
    Saat
    Yaşadığı Yer
    izmir
    Alınan Beğeniler
    3
    Verilen Beğeniler
    1

@tato78

nasıl bir maddeymiş bu atamanızı iptal etti çok saçma :/

Üye
    tato78 Avatarı

Gerçek Adı
    Taylan
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    Yaşadığı Yer
    kocaeli
    Alınan Beğeniler
    32
    Verilen Beğeniler
    16

@EpileptikAdam
    Psikiyatrik engelli istemiyorlar özel sektörün istemediği gibi. Çünkü silah alma hakkı varmış anladın mı?

Klavuzda psikiyatrik engelli başvuramaz maddesi olmadığı halde atamamı yapmadılar olay bu

Üye
    EpileptikAdam Avatarı

Son Giriş
    22.09-2020
    Saat
    Yaşadığı Yer
    izmir
    Alınan Beğeniler
    3
    Verilen Beğeniler
    1

@tato78
    Ya sabır !

Üye
    Nurtan Avatarı

Gerçek Adı
    Schrödingerin Kedisi
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    17:21
    Yaşadığı Yer
    Nefes aldığı heryer
    Alınan Beğeniler
    119
    Verilen Beğeniler
    28

@EpileptikAdam sınava girecek sayıyı daha önceki yorumumda yazmıştım. sınava kaç gruptan engel türü giriyor biliyor musunuz? kpss den farkı bu ve sizin söylediğiniz tek ya da 2-3 farketmez bu durum imkansız gibi neredeyse. hakaret değil, kinaye. sınav yapılabilir, yapılamaz buna sen ya da biz karar veremeyiz. sınav olmayacak denmedi ertelendi denildi.

Üye
    EpileptikAdam Avatarı

Son Giriş
    22.09-2020
    Saat
    Yaşadığı Yer
    izmir
    Alınan Beğeniler
    3
    Verilen Beğeniler
    1

@Nurtan Hakaret kinaye ile de yapılır ne farkeder. Cevap verdiğimi düşünüyorum. bu sınav benim için ilkokul sınavı gibi.Boş hakaretlerde bulunmayın

Üye
    murat7044 Avatarı

Gerçek Adı
    murat
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    20:03
    Yaşadığı Yer
    Karaman
    Alınan Beğeniler
    13
    Verilen Beğeniler
    5

Talep ettikleriniz sadece kendi Çıkarınız için. Sınava virüsten korkan girmesin 2022 ye hazırlansın gibi sınav olmayacaksa atama olmasın gibi sınavdan sonraya atamaların ertelenmesi için yazı yazmanız gibi sadece kendinizi düşünen kişilersiz. Herşey bana diyorsunuz kısacası çıkarcılıktan başka bir şey değil.

Üye
    EpileptikAdam Avatarı

Son Giriş
    22.09-2020
    Saat
    Yaşadığı Yer
    izmir
    Alınan Beğeniler
    3
    Verilen Beğeniler
    1

@murat7044

aynen herkez kendi çıkarında , sanki atanınca iş yerinde virüs yok , sanki atanınca otobüslerde virüs yok. biri diyor ki sınava otobüsle gideceksiniz devlet sizi düşünüyor. gerçekten çok komik bir yorum. atanınca şehir değiştireceksiniz. dünyanın riskine gireceksiniz. ben kendinizi düşünmenize de kızmıyorum herşeyi anlayabilirim. kızdığım şey yalan ve palavra. bari dürüst olun. hele bazıları var ki kendi söylediği yalana kendi inanıyor. bunun psikolojik olarak incelenmesi gerekiyor...

Üye
    tato78 Avatarı

Gerçek Adı
    Taylan
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    Yaşadığı Yer
    kocaeli
    Alınan Beğeniler
    32
    Verilen Beğeniler
    16

@EpileptikAdam
    Kim palavra atıyor?

Üye
    Ronedi Avatarı

Gerçek Adı
    Mehmet Akcan
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    17:50
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    13
    Verilen Beğeniler
    5

Arkadaşlar bakın burada birbirimizle tartışmanın bir anlamı yok. Bilmem farkında mısınız ama şuan kendi içimizde birbirimize harcadığımız enerjiyi atamalar için harcasaydık bir sonuç almış olurduk. Ben şahsen sınavın ertelenmesine bir itirazım yok (üstelik aylardır çalışmama rağmen) çünkü kronik rahatsızlığım var ve herşeyden sakınıyorum Allah korusun olası bir bulaş sonrası büyük sıkıntı yaşarım. 2018'de sınava girenlerin çoğu YÜKSEK PUANLARLA ATANAMADILAR ve 2020 ye gireceklere de şunu söylemek istiyorum sizin yerinizde olsam Aralık 2020 için yüksek bir sayıda atama olması için çaba gösteririm. Neden diye soracak olursanız şayet atama olmazsa 2020 sınavından sonra 2018 den kalan yüksek puanlılarında yığılmasıyla birlikte çok ciddi yığılma söz konusu olacaktır böylelikle hem 2018 hem de 2020 liler için atama hayal meyal kalacaktır. O yüzden herkesin oturup ciddi ciddi amasız fakatsız gerçeği görmesi lazım.

Üye
    tato78 Avatarı

Gerçek Adı
    Taylan
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    Yaşadığı Yer
    kocaeli
    Alınan Beğeniler
    32
    Verilen Beğeniler
    16

2018/2 atamasının gecikme sebebi bakanlıkların lise mezunları için neredeyse yok denecek kadar az kadro açması ve devlet planlama teşkilatının kadroları geri yollayıp düzeltilmesini istemesiydi (o tarihteki temaslarımda yetkili mercilerin söylemidir bu benim değil) ve neticede 2018/2 ataması için konuşuyorum sonraki atamaları takip etmedim lise düzeyinde sınava giren 10 binlerce engelli olmasına rağmen şaka gibi kadro açıklandı. Bunun sunumunda emin olun milletvekillerine yaptım. Benim tecrübelerime ve gözlemlerini dayanarak yapacağım nacizhane tavsiye lise düzeyinde sınava girenlerin önceliği atamanın yapılması değil kadro dağılımının eşit yapılması için aksiyon almak. Aksi takdirde lisans mezunlarının atamaları 75-80 puan aralığına düşerken lise düzeyinde 90-95 bandı çok zor görülür...

Üye
    Ronedi Avatarı

Gerçek Adı
    Mehmet Akcan
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    13
    Verilen Beğeniler
    5

@tato78

Sizin yazdığınız metinden anlaşılan şey şu: " Devlet ortada hiçbir gerekçe yokken sınavı ertelemiş ve bu şekilde hak kayıplarına neden olmuş ve bu hak kayıplarının yaşanmaması için sınavı yapın diyorsunuz"

İyide kardeşim ortada Pandemi var siz neden bu kadar rahatsınız anlayabilmiş değilim, kaldıki sınava girecek olan Engellilerin büyük çoğunluğunun kronik rahatsızlığı var ve TVlerde bas bas bağırıyorlar kronik rahatsızlığı olanlar risk grubunda diye. Allah aşkına sınavın yapılması insanların ölmesinden daha mı önemli ? Benim gördüğüm kadarıyla sınav Nisan 2021 den önce yapılmayacak ve Bakan Selçuk'un da yaptığı açıklamaya göre Aralık 2020 de atama yapılacağı o yüzden burda yazdıklarınızla lütfen insanları daha çok germeyin

Üye
    tato78 Avatarı

Gerçek Adı
    Taylan
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    Yaşadığı Yer
    kocaeli
    Alınan Beğeniler
    32
    Verilen Beğeniler
    16

Ben kişisel fikrimi paylaştım. Gerilecek birşey yok. Ben bu şekilde düşünürüm siz farklı düşünebilirsiniz. Bundan daha doğal birşey olabilir mi? Anayasal hakkım olan bilgi edinme hakkımı kullandım ve paylaştım.

Üye
    Ronedi Avatarı

Gerçek Adı
    Mehmet Akcan
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    13
    Verilen Beğeniler
    5

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    @tato78

Tabiki de Anayasal hakkınızı kullanabilirsiniz bunda hiçbir sıkıntı yok ama sizin yazdığınız metin kişisel telebinizden bahsetmiyor siz sanki tüm engellilerin adına konuşuyormuşsunuz gibi bir metin hazırlamışsınız. Talep ediyorum demek ayrı TALEP EDİYORUZ demek ayrıdır. Neyse konuyu uzatmak istemiyorum. Dua edelim de Aralık 2020 de ciddi sayıda bir atama yapılsın eğer olmazsa asıl yığılmayı o zaman göreceğiz ve herkes oturur oturduğu yerde. Başka diyecek sözüm yok

Sayfa 12 / 20 İlkİlk ... 28910111213141516 ... SonSon