TEKSAN İnovatif Medikal Ürünler İstanbul, Antalya, Bursa ve Antalya'da
Sayfa 9 / 10 İlkİlk ... 5678910 SonSon
Toplam 148 mesajın 121-135 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    Nurtan Avatarı

Gerçek Adı
    Schrödingerin Kedisi
    Son Giriş
    28.03-2020
    Saat
    09:42
    Yaşadığı Yer
    Nefes aldığı heryer
    Alınan Beğeniler
    92
    Verilen Beğeniler
    10

Zaten Değerlendirdiniz! 0
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    @aslmrt sağlıkçı atama sayılarına bakılırsa engelli sağlıkçılara da kontenjan açığı çıkıyor. engellilerin hepsine izin vermiyorlar, belirli engel gruplarına göre izne çıkarabilirler. atama olması için merkezi atamanın da olması gerekir. merkezi atama yapmayıp işkur üzeri alırlarsa yine açıkta kalabiliriz. son atamaları bu şekilde yapıp branştan alım yapmadılar işçi olarak aldıkları için kadro doldu denildi.

Üye
    aslmrt Avatarı

Son Giriş
    Dün
    Saat
    20:04
    Yaşadığı Yer
    Sakarya
    Alınan Beğeniler
    2
    Verilen Beğeniler
    3

@Nurtan

Umarım nitelikli bir alım yapılır 🙏 eğer izin planlamaları bu şekilde yürütülüyorsa devletin engelli sağlıkçıların önünü açması gerek. Ki ihtiyaç da sözkonusu.Dilerim Devlet ihtiyaca göre hareket etmeyi akıl eder.

Üye
    Suskun Mutsuz Umutlu Avatarı

Son Giriş
    23.03-2020
    Saat
    23:42
    Yaşadığı Yer
    AMASYA
    Alınan Beğeniler
    83
    Verilen Beğeniler
    20

Zaten Değerlendirdiniz! 1
    Devletimiz korona virüsü salgını ile uğraşırken atama talep etmek vicdansızlık olur. Bela def edilsin ondan sonra taleplerinizi iletirsiniz. Anlıyorum içinizde zor durumda olanlar çok fazladır işsizlik nedir bilirim ama bu dönemde hükümeti sıkıştırmak bana göre doğru değil.

Üye
    kenan91 Avatarı

Gerçek Adı
    Kod adım Mahmut :)
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    03:09
    Yaşadığı Yer
    Hayalimde MOSKOVA :)
    Alınan Beğeniler
    38
    Verilen Beğeniler
    80

@Suskun Mutsuz Umutlu 2018'den bu yana 90 bin engelliye kadro vermemek daha büyük bir vicdansızlık. 2 yılda 2-3 bin kadro verildi büyük kısmı da diyanete. Tekrar bir düşün haklı mıyız değil miyiz? 80 alıp atanamayan özelde asgari ücretle çalışmak zorunda ailesine bakmak zorunda olan engelliler var. Evet büyük bir salgın var farkındayız, devlet zor durumda da halkı kim düşünüyor? Devlet yöneticileri çıkıp özel sektörde işe gitmek zorunda kalan Ayşe'nin Ahmet'in canını düşünüyor mu?

Herkese bir şey söylemek istiyorum. Mazluma muhalefet etmeyin. 2018'de sınava girenler olarak hakkımız yendi 3. atama ve iyi bir kadro verilmediği müddetçe ben hakkımı helal etmiyorum. İsterlerse Temmuz'da isterlerse Ağustos'ta isterlerse sınavdan sonra ama 2020 puanı dahil olmadan hakkımız olan atamayı versinler.

Önceki senelerde 60-65'le atandılar. Ben 73'le atanamadım. Bırak beni 80-85 atanamadı. Hakkımızı istiyoruz, bu kadar net.

Redmi Note 8 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Üye
    aslmrt Avatarı

Son Giriş
    Dün
    Saat
    20:04
    Yaşadığı Yer
    Sakarya
    Alınan Beğeniler
    2
    Verilen Beğeniler
    3

Arkadaşlar, yönetmelikte her sene 3 atama yapılacaktır. Ya da her 70 alan bu sınavda atanacaktır falan yazıyor mu ben mi göremiyorum? Evet bazı seneler böyle alımlar oldu o da her sene değil. Gerçekten böyle prosedür varsa görmek isterim yoksa böyle bir algı mı oluşturuluyor? Yanlış da biliyor olabilirim. Üniversite sınavlarında bile bir önceki senenin puanıyla tercihini garantileyemeyebiliyorsun çünkü. 🤔

Üye
    _Kuzey Avatarı

Son Giriş
    Dün
    Saat
    17:35
    Yaşadığı Yer
    Dünya
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

Her sene yapılan sınavlar 1-2 ay ertelenirken,2 yılda bir yapılan bizim sınav 6 ay ertelenmiş bu sizce normal mi?Adaletli olmak lazım.Herkesi eşit tutarak konuşmak lazım...Bence bütün sınavların süresi eşit oranda ertelenmeliydi.Bizde mağdur olmayalım başkalarıda mağdur olmasın...

Üye
    kenan91 Avatarı

Gerçek Adı
    Kod adım Mahmut :)
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    03:09
    Yaşadığı Yer
    Hayalimde MOSKOVA :)
    Alınan Beğeniler
    38
    Verilen Beğeniler
    80

Bakan 32 bin sağlık personeli işe alınacak dedi.

Redmi Note 8 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Üye
    Nurtan Avatarı

Gerçek Adı
    Schrödingerin Kedisi
    Son Giriş
    28.03-2020
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Nefes aldığı heryer
    Alınan Beğeniler
    92
    Verilen Beğeniler
    10

Engelli sağlıkçı arkadaşlar sesimizi duyurmazsak merkezi ekpss atamasını beklemek zorunda kalacağız. Cimere Engelli sağlıkçı alımı ile ilgili isteklerimizi yazalım.

Üye
    GÜNEY_666 Avatarı

Son Giriş
    Bugün
    Saat
    00:02
    Yaşadığı Yer
    türkiye
    Alınan Beğeniler
    12
    Verilen Beğeniler
    11

bencede yapılmalı eskiden pek ümidim yoktu ama sınav eylüle atılınca yapsalar iyi olur aslında biz eylüle kadar ne yiyip ne içecez ??

Üye
    Alpxx Avatarı

Son Giriş
    Bugün
    Saat
    03:02
    Yaşadığı Yer
    Adana
    Alınan Beğeniler
    5
    Verilen Beğeniler
    0

@GÜNEY_666
    2021 de seçim var gündemi takip edin seçim olacagi belli oldu emeklileri maaslarini 1.500 e cikmasi af yasasi gibi gibi....

Üye
    Jasohan Avatarı

Son Giriş
    30.03-2020
    Saat
    07:43
    Yaşadığı Yer
    Afyon
    Alınan Beğeniler
    5
    Verilen Beğeniler
    0

Ya arkadaşlar farkında mısınız? Bakanlık covid-19 ile mücadelede artan sağlık personeli ihtiyacını karşılamak için kadro açtı. Size kadro verilse bile çalışmayacaksınız, çünkü şuan engelli kamu personeli idari izinli sayılıyor! kızacaksınız ama önce sağlığınızı düşünün bence.
    Ayrıca tüm engelli kamu personelinin idari izinli olduğuna dair c.başkanlığı genelgesi var. Bazılarına verilmiyor diye bir şey de yok.

Üye
    Nurtan Avatarı

Gerçek Adı
    Schrödingerin Kedisi
    Son Giriş
    28.03-2020
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Nefes aldığı heryer
    Alınan Beğeniler
    92
    Verilen Beğeniler
    10

@Jasohan

Çalışamayacağımızı nerden biliyor sunuz? sen böyle düşündükten sonra, öteleyen toplumdan bişey beklememek gerekir. Kamu da çalışan engelliler izinli peki, özel de çalışan engelliler neden izinli değil? Sonuçta onlarda engelli değil mi? sağlıkçılar olarak 3 yıla yakın atama bekliyoruz. şimdi virüs var biliyoruz, son atamalar da neden kadro vermediler o zaman bize. Mesleğimizi seçerken kimseye sormadık elimizden geldiğince de çalışma ve görevimizi yapma gayretindeyiz.verilen kadrolara bakarsanız engelli sağlıkçıları daha iyi anlayacaksınız.

Üye
    Jasohan Avatarı

Son Giriş
    30.03-2020
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Afyon
    Alınan Beğeniler
    5
    Verilen Beğeniler
    0

Arkadaşım özelde çalışmak istiyorsan çalış, idari izin kullanma. Ben de engelli bir sağlık personeliyim ne ötekileştirmesi? Şuan X sağlık kuruluşuna atansan idari izin kullanmayacak mısın yani? Şu olaganüstü durumda devlet bunu yük olarak düşünür. adamlar kronik hastalığı olan engelliler için sınavı 20 eylüle almış burda ne ataması?
    Ayrıca ortada bir merkezi alım var da ben mi bilmiyorum. Ne yani 32bin içinden size de sözleşmeli personel payı mı verilsin? Ondan sonra da ben kadro istiyorum diye ağlayacaksınız.
    Bu atamaların bizimle alakası yok!! Ben de üzgünüm ama böyle. Boşuna buradaki insanları gaza getirip umutlandırmayın!!

Üye
    Nurtan Avatarı

Gerçek Adı
    Schrödingerin Kedisi
    Son Giriş
    28.03-2020
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Nefes aldığı heryer
    Alınan Beğeniler
    92
    Verilen Beğeniler
    10

izin kullanacağımızı nerden biliyorsun. geçenler de arkadaş paylaşmıştı hastanede idari izin vermediklerini kendisinin risksiz ortamda bulunduğunu işe gelip gitmeye devam ettiğini paylaşmıştı.eğer sağlıkçıysan hamile ve engelli olanların acil dışı risksiz ortamlarda olduğunu da bilmen gerekir. umutlandırma ile mücadele etmenin arasında çok fark var.

Üye
    Jasohan Avatarı

Son Giriş
    30.03-2020
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Afyon
    Alınan Beğeniler
    5
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Ne demek nereden biliyorum şaka mısınız? https://www.google.com/amp/s/www.mem...i.html%3famp=1

Sayfa 9 / 10 İlkİlk ... 5678910 SonSon

Başlığın Etiketleri