TEKSAN İnovatif Medikal Ürünler İstanbul, Antalya, Bursa ve Antalya'da
Sayfa 5 / 11 İlkİlk 123456789 ... SonSon
Toplam 161 mesajın 61-75 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    Suskun Mutsuz Umutlu Avatarı

Son Giriş
    23.03-2020
    Saat
    23:42
    Yaşadığı Yer
    AMASYA
    Alınan Beğeniler
    83
    Verilen Beğeniler
    20

Zaten Değerlendirdiniz! 0
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    @incisel
    Olumsuz değil gerçekçi yaklaşıyorum. Google'yi kullanan herkes bu bilgilere ulaşabilir. Bugüne kadar kaç tane engelli memur atanmış. Ne kadar açık kalmış. Bu açıklar kura , lise , önlisans, lisans a paylaştırılacak. Ne kadarlık paylaştırılır. bir senede 1 kez atama olur ve kaç kişi alınır bunun da tahmini çok rahat yapılır.

@kar&yağmur
    güzel kardeşim. İşkur aracılığı ile yapılan alımlar engelli açığını doldurmaz. Zannetmiyorum. Onlar açıktan alım. Onlarda mülakat var. Merkezi alımı ösym yapar.

Üye
    TAN_12 Avatarı

Gerçek Adı
    Mehmet
    Son Giriş
    09.03-2020
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Mersin
    Alınan Beğeniler
    2
    Verilen Beğeniler
    11

@İstorika
    Buyrun; Şahsım olarak elimden gelen bir durum varsa tabikide

Üye
    kar&yağmur Avatarı

Son Giriş
    Bugün
    Saat
    21:08
    Yaşadığı Yer
    antalya
    Alınan Beğeniler
    3
    Verilen Beğeniler
    0

@Suskun Mutsuz Umutlu

elinde bir vesika varmı ki..

ispatlar mısın bu dediğini. çünkü bu alımlar düpedüz kamuya yapılan atamalar. nasıl doldurmuyor engelli açığını.

Üye
    brk.tnl Avatarı

Son Giriş
    Bugün
    Saat
    20:38
    Yaşadığı Yer
    EDİRNE
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    2

inş 24 şubat görüşmesinden bir haber çıkar en azından takvim açıklansın ne zaman olucağını bilelim

Üye
    incisel Avatarı

Gerçek Adı
    incisel
    Son Giriş
    03.04-2020
    Saat
    03:16
    Yaşadığı Yer
    erzincan
    Alınan Beğeniler
    5
    Verilen Beğeniler
    0

24 şubatta kimle görüşülecek?

Üye
    afterexams Avatarı

Son Giriş
    28.03-2020
    Saat
    19:59
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    36
    Verilen Beğeniler
    21

@levent akdoğan
    Görüşmeye katılacak grupta siz var mısınız?

Kim katılacaksa, lütfen şu kanun teklifinin (4 sayfa) çıktısını alın. Görüşmede önlerine koyun. 2018'de kendi (MHP) vekilleri verdi (sağolsun), o tarihten beri komisyonda bekletiliyor. 1 yıl 3 ay oldu.

https://www2.tbmm.gov.tr/d27/2/2-1461.pdf (sağ üstteki aşağı doğru ok simgesine tıklayarak PDF'yi indirebilirsiniz)

3. Atama'dan çok çok çok çooook daha önemli kamudaki engelli kontenjanının yüzde 5'e çıkartılması. Lütfen görüşmede ağırlığı buna verin. Kontenjan artınca atama sayıları, kadrolar zaten artacak doğal olarak.

Çok büyük fırsat, vekillerin gücü bir yere kadar, ama bu öyle değil. Umarım iyi kullanırsınız bu fırsatı.
    Bol şanslar, iyi haberlerle dönersiniz umarım.

Üye
    _Kuzey Avatarı

Son Giriş
    Bugün
    Saat
    21:27
    Yaşadığı Yer
    Dünya
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

3.Atama çok zor.Hazırını zor yapıyorlar...

Üye

Son Giriş
    23.03-2020
    Saat
    Yaşadığı Yer
    AMASYA
    Alınan Beğeniler
    83
    Verilen Beğeniler
    20

@kar&yağmur

Birşeyi ispatlama zorunluluğum veya isteğim yok. Ama sen gerçeği öğrenmek istiyorsan yetkilileri arayıp merak ettiğini sorabilirsin.

Üye
    doğaevrim Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    .
    Alınan Beğeniler
    1.066
    Verilen Beğeniler
    1.062

Zaten Değerlendirdiniz! 1
    alla alla ben de sınava girip denicektim yani...alim olmuyomuş...alla alla ....

Üye
    kar&yağmur Avatarı

Son Giriş
    Bugün
    Saat
    21:08
    Yaşadığı Yer
    antalya
    Alınan Beğeniler
    3
    Verilen Beğeniler
    0

@Suskun Mutsuz Umutlu

ispatlayamayacağın yada doğruluğu ispatlanamayan şeyleri söylmemek gerekir diye düşünüyorum...

neyse özetle şunu söyliyim burda atama bekleyen ve yüksek puan almış arkadaslar var ,haklı isteklerine destek vermenin mantıklı olacağını düşünüyorum,destek verme zorunluluğu yok elbette ama en azından onların da bizler gibi olduğunu bir gün bizlerde onların konumunda olduğumuzu ve aynı konuma yada olumsuz zor koşulları yaşama ihtimalimizin var olduğunu düşünüyorum..

Üye

Son Giriş
    23.03-2020
    Saat
    Yaşadığı Yer
    AMASYA
    Alınan Beğeniler
    83
    Verilen Beğeniler
    20

@doğaevrim
    siz sınavınıza girin şansınızı deneyin hanım efendi. olumlu düşünün. güzel düşünün. ben bazen olumsuz düşünürüm. bu sizi etkilemesin. olumsuz düşünen kimse etkilemesin. ama siz ders çalışmalarınıza devam edin.

@kar&yağmur
    sen hala olayı anlamamışsın neyse panpa uğraşamam.

Üye
    brk.tnl Avatarı

Son Giriş
    Bugün
    Saat
    Yaşadığı Yer
    EDİRNE
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    2

atama bilgisi var mı hiç 24 şubat görüşmesinden bişe çıktımı

Üye
    erdogan666 Avatarı

Son Giriş
    Bugün
    Saat
    07:52
    Yaşadığı Yer
    ankara
    Alınan Beğeniler
    3
    Verilen Beğeniler
    0

@doğaevrim

sınavınıza girin siz iyi puan alın zaten puan artık 4 yıl geçerli ben 2017 de raporu aldım sınav 2018 de yapıldı 2018 deki atamada yerleşemedim 2019 da aralıktaki atamada tercih yine yaptım meb vhki olarak ilk tercihimde ankaralıyım ve ankaraya atantım 9 ocak 2020 de açıklandı 21 ocakta başvuruyu yaptım evraklarımı verdim şuanda başlayacağımız günü bekliyoruz komisyon işe başlıyacağımız yeri belirleyecek hemde ankaraya 8 kişi alınıyordu 81 puan ile atandım ön lisans olarak umudunuz hep olsun çalışın girin sınavınıza başvuru yapmadıysanız martta geç başvuru 2 günlüge açılacak geç başvuruyu kaçırmayın

@kar&yağmur
    2018 de sınava girdim işkur üzerinden 30 a yakın kuraya başvurdum noter kuralarından 10 a yakınına çağrıldım asil liste olarak (emniyet,odtü,tüik,karayolları,sağlık bakanlığı,meb,adalet bakanlığı,aile ve sosyal,vb.) işkur üzerinden başvuru yapılır noter kurası ile alınacak sayının 3 katı asil ve asil sayısı kadar yedek liste belirlenir asiller kurumun sitesinde belirlenen tarihte mülakata çağrılır asiller asillerden gelmeyen olursa yedeklerden ilk sıradan başlayıp eksik kadarı mülakata gider genelde 2-4 hafta sonrası sonuçlar açıklanır.İşkur alımlarında genelde ikamet şartı olur ülke genelide olur ama az olur aynı kurum 2-3 ilan açarsa sadece 1 ine başvurulabilir sadece 35 yaş sınırı koyuyorlar çoğunda ve memur olarak almıyorlar beden işçisi büro işçisi yada temizlikçi olarak alıyorlar arkadaş yanlış söylemiyor bu aşamaları hep tecrübe ettim.Ama mülakat olan yerde yerleşmek baya baya zor oluyor zarf seçtirip ordaki soruları soruyorlar

genelde(öğretmen mülakatlarındaki gibi) mesala tüik te beden işçisi temizlikte mülakatta temizlik sorusu geldi sonra çalışacağın yerle ilgili sorular geliyor tüikte istatislikler aylıkmı yıllık mı yayınlanır eski adı neydi falan soruluyor odtü de bildiğin aileni eşini eski işini soruyorlar.Ama ekpss öyle değil yılda 1 atama oluyor artık ki 2018 den sonra puan geçerliliği 4 yıla çıktı ve 2016 ile 2018 de girenler 2018 deki atamada aynı anda tercih yaptılar araştırıp görebilirsiniz istiyorsanız.Ben 2018 de atanamadım 2019 12. ayda atama yapıldı ona başvurdum 9 ocak 2020 de ilk tercih sıramdaki meb ankara vhki olarak önlisanstan atandım bunu ösym tercih sırası ve puanla yapıyor o yüzden atandım belgeleri verdim şuan sağlık raporu il sağlıktan teyit ediliyor sonra işe başlıyacam işallah yani mülakat yok merkezi atama ile bu yıl 580 atama aldılar şubattada 750 engelli öğretmen alacaklar

ha karamsarlık değil bendeki ama 4 yıla yayılınca puanlar memur alımlarıda az olunca şansı azaltıyor o yüzden yüksek puan alıp doğru tercih yapmak gerekiyor çünkü bidaki atamada hatta 2021 deki atamada dahi 2018 de benle girenler ve bu yıl girecekler beraber tercih yapacaklar buda puan kritiği yaşatacak işallah herkez emeklerinin karşılığını alır istediği yerlere atanırlar

Üye
    brk.tnl Avatarı

Son Giriş
    Bugün
    Saat
    Yaşadığı Yer
    EDİRNE
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    2

3,atama için bir duyum alan var mı ara ara yazın arkadaşlar buralara

Üye
    Alman Avatarı

Gerçek Adı
    Selçuk
    Son Giriş
    25.03-2020
    Saat
    11:37
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    156
    Verilen Beğeniler
    117

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Atama yok daha sınava çalışın !

Sayfa 5 / 11 İlkİlk 123456789 ... SonSon

Başlığın Etiketleri