TEKSAN İnovatif Medikal Ürünler İstanbul, Antalya, Bursa ve Antalya'da
Sayfa 7 / 8 İlkİlk ... 345678 SonSon
Toplam 117 mesajın 91-105 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    Jasohan Avatarı

Son Giriş
    30.03-2020
    Saat
    07:43
    Yaşadığı Yer
    Afyon
    Alınan Beğeniler
    5
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Kim öyle bir görev tanımlaması yapmış riskli/risksiz diye? Prosedürde olmayan, ordan şurdan duyguğunuz şeyleri kafanızda kuruyorsunuz. emin değilim 97.4 ile ben açıkta kalmadım başkası kaldı ahahahaha. Yok işçi yok sözleşmeli nelerle uğraşıyorsunuz siz boşu boşuna ya

Hastanelerdeki ekipman yetersizliğinden bi haber olduğunuz için insanların istifasına dil uzatmayın bence. Kimse keyfinden istifa etmez. Koskoca çapa doktorları yardım dileniyordu orda şurda cerrahi maskemiz vs. yok diye. Siz durumun vehamiyetinin farkında değilsiniz!

Üye
    Nurtan Avatarı

Gerçek Adı
    Schrödingerin Kedisi
    Son Giriş
    04.04-2020
    Saat
    09:29
    Yaşadığı Yer
    Nefes aldığı heryer
    Alınan Beğeniler
    92
    Verilen Beğeniler
    10

Kadrolara bakarsan diş hastaneleri de personel alıyor. destek yerine köstek olmayalım.

Üye
    fztahmetygc Avatarı

Son Giriş
    Bugün
    Saat
    10:34
    Yaşadığı Yer
    yozgat
    Alınan Beğeniler
    6
    Verilen Beğeniler
    2

@Nurtan Türkiye Engelliler Platformu ne dediği belirsiz bunların içinde de işçi kadroları da mevcut gibi bir şey demiş tamamı işçi dememiş Eğer bir bilgi almasalar neden yazsınlar silmemişlerde tabi engelli sağlıkçılarla dalga geçilmiyorsa ki engellilere destek amaçlı bir kuruluşda herhalde böyle bir şey yapmaz hatırlarsak klavuz tarihini vermişlerdi evet yanlış haberdi ama bir süre sonrada sonuçta ekpss klavuzu açıklandı ya birde 60 000 kişi alınıpta bizim alınmamız çok saçma olur adil olmaz aynen @Nurtan dediğin gibi korona virüsüyle doğrudan işi olmayan birçok branş 32 000 lik alımda var yani sadece ihtiyaca göre alınmamış hemen hemen her branş var alımda bizim de hakkımız atanmak.

Bu arada engelli sağlıkçılar olarak boşuna 3. atamayı beklemeyelim bence 2. Yi bekledikte ne oldu sağlık bakanlığı yine alım yapmadı sağlık bakanlığı kpss ile 60 000 kişi alıyor ekpss ile 2 senedir 5 kişi bile alınmıyor!!

Arkadaşlar 14 000 işçinin içindeki 960 kişi mi engelli alınacak acaba bu konu hakkında bilgisi olan var mı @Nurtan eğer öyle olursa
    Sağlık bakanlığının engelli kadroları hep işçiyle dolar bizlere yer kalmaz zaten sınavdan sonra 400 işçi alıp sonrada engelli kapasitemiz doldu demediler mi eylül 2018 de hatırlarsanız

Üye
    zürafa Avatarı

Son Giriş
    Dün
    Saat
    15:45
    Yaşadığı Yer
    kayseri
    Alınan Beğeniler
    3
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 1
    Ununu eleyip eleğini aşmış insanlar ne kadarda hoş konuşuyorsunuz biliyor musunuz siz biz 2 senedir ne çekiyoruz hastane yapısını madem biliyorsunuz engel durumumuza göre yerleştirildiğimizide pekala biliyor olmanız gerek alım olsun bırakında çalışıp çalışmama kararını biz verelim bizim adımıza siz değil anlatabilmisimdir umarım size

Üye
    Nurtan Avatarı

Gerçek Adı
    Schrödingerin Kedisi
    Son Giriş
    04.04-2020
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Nefes aldığı heryer
    Alınan Beğeniler
    92
    Verilen Beğeniler
    10

@zürafa arkadaş belli ki sağlıkçı bile değil. @fztahmetygc işçi olarak alınırsa evet kadrolar temizlikçi vs. dolacak. kpss sözleşmeli alımındaki kadroların çoğu bizlere de hitap ediyor. bizim branştan çok kadro açmışlar. ara da engelliler için ayrı sağlık ataması olmazsa, merkezi ekpss 3.atamalarında büyük ihtimalle engelli sağlıkçılara kadro açarlar. öyle düşünüyorlarsa eğer 3. atama da yakın olabilir.

Üye
    zürafa Avatarı

Son Giriş
    Dün
    Saat
    Yaşadığı Yer
    kayseri
    Alınan Beğeniler
    3
    Verilen Beğeniler
    0

Kesinlikle öyle eylüle uzadığı için bence 3. Atama olur ondada sağlıkçılar alınır inşallah yani benim umudum o yönde

Üye
    fztahmetygc Avatarı

Son Giriş
    Bugün
    Saat
    Yaşadığı Yer
    yozgat
    Alınan Beğeniler
    6
    Verilen Beğeniler
    2

@Nurtan arkadaşım keşke 3. Atama olsa da bir an önce içinde de sağlık bakanlığı da olsa ve diğer sağlıkçı olmayan engelli kardeşlerimizle birlikte hep birlikte atansak ama ben bu konuda sağlık bakanlığına güvenmiyorum sağlık bakanlığından sözümüzü almalıyız 2. Atamadaki şeyi yaşamayalım hiç unutmuyorum geçen ki klavuzda bir hevesle açtım ki kaç sağlıkçı var hiç yoktu aynı şeyi yaşamak istemiyorum sağlık bakanlığının engellilere karşı negatif bir tutumu var bence bu konuda engelli kuruluşları bir şeyler yapmalı

Üye
    zürafa Avatarı

Son Giriş
    Dün
    Saat
    Yaşadığı Yer
    kayseri
    Alınan Beğeniler
    3
    Verilen Beğeniler
    0

Tarih değişmiş sanırım 10. Ay olur bence 3. Atama ve bizlerde inşallah gireriz belki engelliler platformu üçüncü atamadaki sağlıkçı sayısını kastetmiş olabilir

Üye
    erola Avatarı

Son Giriş
    Bugün
    Saat
    01:16
    Yaşadığı Yer
    manisa
    Alınan Beğeniler
    15
    Verilen Beğeniler
    14

biomedikal cihaz teknolojisi sağlıkçı mı oluyor

Üye
    zürafa Avatarı

Son Giriş
    Dün
    Saat
    Yaşadığı Yer
    kayseri
    Alınan Beğeniler
    3
    Verilen Beğeniler
    0

Siz hastanelerde kullanılan cihazlarin bakim onarımını yapmıyormusunuz yanlışım varsa bölümü olan arkadaşlar aciklasin

Üye
    erola Avatarı

Son Giriş
    Bugün
    Saat
    01:16
    Yaşadığı Yer
    manisa
    Alınan Beğeniler
    15
    Verilen Beğeniler
    14

evet ben biomedikal cihaz teknolojisi okudum ama hiç çalışmadım

Üye
    Nurtan Avatarı

Gerçek Adı
    Schrödingerin Kedisi
    Son Giriş
    04.04-2020
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Nefes aldığı heryer
    Alınan Beğeniler
    92
    Verilen Beğeniler
    10

@erola sağlığa giriyor yalnız teknisyen ya da tekniker olarak geçer. Sınav takvimi uzadığına göre 3. atama virüsün etkisini kaybetmesiyle inşallah temmuz-ağustos ayı gibi olabilir. Engelliler platformu bir açıklama yapmadı. ben cimere yazdım imkanı olan arkadaşlar sizlerde yazabilirsiniz.

sonucu burada paylaşalım.

Üye
    zürafa Avatarı

Son Giriş
    Dün
    Saat
    Yaşadığı Yer
    kayseri
    Alınan Beğeniler
    3
    Verilen Beğeniler
    0

Hemen bende yazıyorum

Üye
    fztahmetygc Avatarı

Son Giriş
    Bugün
    Saat
    Yaşadığı Yer
    yozgat
    Alınan Beğeniler
    6
    Verilen Beğeniler
    2

Arkadaşlar 3. Atama diyorsunuz da 3. Atama da sağlıkçı alacağını nereden biliyoruz ben 2. Atamada kesinlikle sağlıkçı da alınır diye düşünmüştüm ama almadılar arkadaşlar 3. Atamayı beklersek çok bekleriz bir şeyler yapılmalı

Nasıl ki Meb bakanı engelli öğretmenleri alıyorsa sağlık bakanı da bizi almalı

Nasıl ki Meb bakanı engelli öğretmenleri alıyorsa sağlık bakanı da bizi almalı

Üye
    fztahmetygc Avatarı

Son Giriş
    Bugün
    Saat
    Yaşadığı Yer
    yozgat
    Alınan Beğeniler
    6
    Verilen Beğeniler
    2

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Arkadaşlar kendimizi unutturmamalıyız bu korana virüs İnşallah elbet bitecek sağlıkçılar olarak mağduruz lütfen bunu unutmayalım Ayrıca mayıs ayının 10 unun da başlayan engelliler haftası da yaklaşıyor daha fazla mağdur edilmemeliyiz

Sayfa 7 / 8 İlkİlk ... 345678 SonSon