TEKSAN İnovatif Medikal Ürünler İstanbul, Antalya, Bursa ve Antalya'da
Sayfa 1 / 6 12345 ... SonSon
Toplam 77 mesajın 1-15 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    chappy Avatarı

Son Giriş
    25.06-2020
    Saat
    01:00
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    11
    Verilen Beğeniler
    1

Zaten Değerlendirdiniz! 0
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Evet arkadaşlar az önce Ekpss 2019/1 Tercih kılavuzu açıklandı yorumlarınızı merak ediyorum. Şahsi yorumum bu utanmazlar dalga geçer gibi rezil kılavuzu yayınladılar. Şahsi fikrim 90 puan aşağısının atanamayacağı yönünde. Artık insani hakkımız olan çalışma hakkımızı elimizden aldılar. Umarım bize yaşattıkları zulmü haksızlığı çocuklarından fitil fitil çıkar.

Üye
    mkuli Avatarı

Son Giriş
    22.01-2020
    Saat
    18:23
    Yaşadığı Yer
    Elâzığ
    Alınan Beğeniler
    9
    Verilen Beğeniler
    0

2020’ye giriyoruz hayat dijital ortamda ama bu ülkeye müezzin lazım insanlar kendileri Kuran-I açıp okumazlar cumadan cumaya giderler önlerinde duranlarda 4-5 bini cebe atar!
    Bu ülkeye 7 bilgisayar bilen 60+ müezzin lazımmış kimse yanlış algılamasın dini herkes bilmek uygulamak zorundadır zaten tamam o da mı meslek o zaman ayrı bir tercih ile istihdam et KPSS/EKPSS’ye gelip en çok kadroyu açmak akıl işi değil ! bu benim fikrimdir yanlış veya doğru şuna dikkat edin zaten her atamada bakın kadronun yarısı hep boş kalıyor!
    Ki zaten yıl içinde son dakikada dalga geçer niteliğinde bir rakamla alım yapıyorlar sağlıktan tut bir çok bu mesleğin ya olmaması ya da 3-5 tane olması bana hakaret olarak geliyor!
    Vee bu atama sonrası büyük ihtimalle sıralama 80’de duracak ve 80 altı alanların iki yılı boşa çıkacaktır oysa gerek geçmiş yıllar atamaları olsun gerek imam hatipler olsun 60-65 ile atanmışken...
    şunu diyenler olacak yüksek puan alsalardı ‘kimin nerede nasıl bir hayat içinde olduğunu ne kadar sürede hangi şartlarda çalıştığını ve sınav esnasını bilemezsiniz’ diyeceğim şu ki sessizliğimizin bedelini ödüyoruz seçimde yok zaten kanun gereği sus payı alım yapıyorlar düşünün tercih süresi bile 4 gün oluyor söyleyecek çok şey var! Kocaman bir hayal kırıklığı yazıklar olsun

Üye
    atr159 Avatarı

Gerçek Adı
    Atakan
    Son Giriş
    24.12-2019
    Saat
    14:54
    Yaşadığı Yer
    Kocaeli
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Merhaba Arkadaşlar ,

Öncelikle hepimize hayırlı ve uğurlu olsun. Bu tercihlerimiz 23 Aralık'ta bitiyor tahmini olarak kaç gün sürüyor Tercih
    sonuçları.

-Tercihlerimi yapmış bulunmaktayım , hepsi MEB olarak tercih ettim sadece içlerinde bir tane DEVLET TİYATRO'su var

MEB olarak baz alırsak gitmeden dilekçe hakkım var mı varsa da nasıl yazmalıyım ? Bilgisi olan arkdaşlar yardımcı olursa sevinirim herkese iyi günler.

Üye
    Sizosalgun Avatarı

Son Giriş
    Bugün
    Saat
    11:17
    Yaşadığı Yer
    boşver
    Alınan Beğeniler
    40
    Verilen Beğeniler
    38

En iyisi meb orman varsa ikinci plana atın (:

Imamlara laf soyleyen arkadas niye onlar kazanmasinmi camide geciriyorlar butun gunlerini baska iste calissalar nasil.para kazanacaklar nasil ibadet yaptiracaklar. Camide ibadet etmektendemi olalım onumu istiyon herkes evde kılsın . Hatta bir rehber olmadan herkes dinidr kendi kafasina gore yorumlasın hristynlik gibi felan bizim dinde bozulsun
    Imamlar kazanacak.tabi bi ogretmen gini bi bilim adami gibi sana faydali imamlarda bos is yapmiyolar futbol gibi orda trilyonlar donuyor siz imam maasina takilmissiniz.

Üye
    engelsizadam Avatarı

Gerçek Adı
    kerem
    Son Giriş
    12.01-2020
    Saat
    10:53
    Yaşadığı Yer
    muğla
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

meb artık tayın vermiyor arkadaşlar dikkatli tercih yapın 2 yıl çalışma şartı getirdi bilginize

Üye
    İstorika Avatarı

Son Giriş
    Bugün
    Saat
    21:13
    Yaşadığı Yer
    Trabzon
    Alınan Beğeniler
    152
    Verilen Beğeniler
    0

@Sizosalgun
    Boş yapma arkadaş. Tabi sen memursun tuzun kuru öyle bol keseden atıp tutuyon zararı biz çekiyoruz. Zaten hep senin gibilerin şansı yuksek olur🤮😡

Üye
    Sizosalgun Avatarı

Son Giriş
    Bugün
    Saat
    Yaşadığı Yer
    boşver
    Alınan Beğeniler
    40
    Verilen Beğeniler
    38

@plüfovil93
    Senin gibilerin sansi yuksek olur derkrn ne demek istiyorsun ben zihinselden felan da girmedim hakkimla.kazandim suandada durmadan calisiom 4. Senem hic bi senemdr koseye cekilip oturmadim. Senim gibi derken gibi derken dikkat et uslubuna karsinda cocuk yok arti sen memur olucan diye imamlar aciktami kalsin onlar insna degilmi onlar para kazanamazmi kafani calistir yuksek al gir.

Bide ben isterim hepiniz girin atanın bosta kalmayin . O yonden yanlis anlasilmayayim ama engelli imamlarinda atanmasina karsi olmak bencilliktir onlarda var bu yarisin icinde.

Üye
    kenan91 Avatarı

Gerçek Adı
    Kod adım Mahmut :)
    Son Giriş
    18.10-2020
    Saat
    13:04
    Yaşadığı Yer
    Hayalimde MOSKOVA :)
    Alınan Beğeniler
    57
    Verilen Beğeniler
    142

Yazıklar olsun. Hakkım varsa haram olsun gerçekten. İki (2) yıldır bekliyoruz bu mu sonuç. Allah bildiği gibi yapsın hepsini. İçim kan ağlıyor.

Üye
    mkuli Avatarı

Son Giriş
    22.01-2020
    Saat
    18:23
    Yaşadığı Yer
    Elâzığ
    Alınan Beğeniler
    9
    Verilen Beğeniler
    0

@Sizosalgun

Kardeş sen bahsettiğim noktayı algılayamıyorsun bencillikten bahsediyorsun yüksek al diyiyorsun geçmiş yılların alımıyla şimdiki bir mi onu da geçtim kim nasıl nerede hangi şartlarda çalıştı girdi bilemezsin meslek sahibi olunuyor ama kadro açılmıyor imam hatipe açılmasın demiyoruz AMA BOL KESEDEN HEP AÇILIYOR ve burayı D I K K A T L I O K U ‘HEP DE BOŞ KALIYOR’ (Yani diğer mesleklere yazık oluyor) vee de puanları düşük oluyor 60-65’ler falan bilgisayar okuyan adam ise 80-82 ile açıkta kalıyor ANLIYOR MUSUN? biz adaletsizlikten bahsediyoruz hem senin puanını da hiç merak etmiyorum! Engelli olup engellinin halinden anlamamakta ne bileyim Allah islah etsin.

Üye
    Bulut25 Avatarı

Son Giriş
    Bugün
    Saat
    22:30
    Yaşadığı Yer
    Erzurum
    Alınan Beğeniler
    630
    Verilen Beğeniler
    458

Zaten Değerlendirdiniz! 1
    @engelsizadam

Böyle bir bilgiyi nerden aldınız merak ediyorum. 2015 yilindan hu yana herkese kendi ilinde başlama olanağı veren tek kurum. Ha bir daha yapar mı yapmaz mı derseniz onuda Bakanlık bilir. İnsanları boşu boşuna ikilemde bırakmayın bence.

Üye
    Sizosalgun Avatarı

Son Giriş
    Bugün
    Saat
    Yaşadığı Yer
    boşver
    Alınan Beğeniler
    40
    Verilen Beğeniler
    38

@mkuli

Kardes ben hepinizin atanmasını istiyorum orada bi yanlis anlasilma olmasın
    Hem ekpss o kadar zor bir sinav degil normal kpssnin yarı zorlugunda benim siralamam guzeldi girdim 200 kisi alsaydida girecektim amacim.hava atmak degil
    Benimle bir atanan arkadas yine sinava girdi 93 puan aldi onceki aldigindan daha yuksek aldi. Siralamasida daha guzeldi. Yani tercih yapsa atanmamis olsa gene atanacak.

Üye
    İstorika Avatarı

Son Giriş
    Bugün
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Trabzon
    Alınan Beğeniler
    152
    Verilen Beğeniler
    0

@Sizosalgun
    Benim kafam iyi çalışıyor merak etme öyle olmasaydi yüksek lisans yapmazdım Herkes yüksek puanla atanmadı. Geçmiş yıllarda 60'larda alanlar bile atandı. Kadrosunun yarısı diyanete verilmiş. Pek çok alandan mezun varken onlara iltimas geçilmesi büyük haksızlık. Insanların zaten canı sıkkın sen de tuz biber ekme!

Üye
    Sizosalgun Avatarı

Son Giriş
    Bugün
    Saat
    Yaşadığı Yer
    boşver
    Alınan Beğeniler
    40
    Verilen Beğeniler
    38

@plüfovil93
    Sanki tıp okudun yada odtü bogazici menzunusun kendini cok yukselerde gorme girdigin sinavida gozunde buyutme bence amac zaten atayabildikleri kadar insan atamak bende lisans mezunuyum bu arada yuksek lisans yapinca noluyo dehami oluon (: neyse ben senin profile baktim.bayansin fazla laf dalasina girmem ben bayanlarla umarim herkes atanir baskada bisey demicem.(:

Üye
    kylexz Avatarı

Son Giriş
    05.01-2020
    Saat
    20:03
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    19
    Verilen Beğeniler
    13

Arkadaşlar bir sorum olacak, ekpss kura tercih yapacağım. Ben 2018 ekpss ortaöğretimden başvuru yaptım ve başvuru yaptığımda lise mezunuydum. Daha sonra lisans diplomamı aldım. Şimdi bu tercihte hem lisans düzeyi hem de lise düzeyinden tercih yapabiliyor muyum? Tam olarak anlamadım yardımcı olursanız sevinirim.

Üye
    İstorika Avatarı

Son Giriş
    Bugün
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Trabzon
    Alınan Beğeniler
    152
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    @Sizosalgun
    Niye zoruna mı gitti? Madem kendini çok akıllı görüyorsun sen de yapsaydın Asıl kendini yükseklerde gören sensin. Düşüncesizlik yapan da sensin. Atandın diye kendini birşey sanma..

Sayfa 1 / 6 12345 ... SonSon

Başlığın Etiketleri