TEKSAN İnovatif Medikal Ürünler İstanbul, Antalya, Bursa ve Antalya'da
Toplam 3 mesajın 1-3 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    movie68 Avatarı

Gerçek Adı
    hakan kara
    Son Giriş
    17.11-2019
    Saat
    19:35
    Yaşadığı Yer
    aksaray
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Merhaba arkadaşlar başlıkta da belirttiğim gibi bipolarım ve din kültürü öğretmenliği mezunuyum. Sorum şu : Rapor alıp ekpss ye girsem öğretmen olmakta bana bir avantajı olur mu ? yoksa rapor almadan normal kpss ye mi girmeliyim? Rapor alınca ömür boyu sana engel olur diyorlar. ve bizim bölüme ekpss'den 7-8 kontenjan ancak açılıyor galiba. normal kpss ile atanmak e kpss den daha kolay gibi duruyor. Bana bir fikir verebilir misiniz?

Üye
    umutsuzvaka Avatarı

Son Giriş
    Bugün
    Saat
    19:46
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

@movie68 bende bipolarim ekpss ile atandım normal kpssyle memur olarak atanmak çok zor rapor almanın avantajları var erken emeklilik GB tabi ki son karar size kalmis

Üye
    Fetewmre Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Elazığ
    Alınan Beğeniler
    7
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    En iyi kararı sen verirsin bende bipolarım ama velakin kimsenin bana bir k@rı dokunmamış zarardan başka yardımcı olayım derken dahada zorda bulurum kendimi yılma sen çalış kpssden almaya bak ben aldım atama yok kontenjan tıkırtısı dolaşıp sürüyor eskilerin faturasını bize kesen bir hükümet aldınız ama bizi düşünmediz böylece işsiz ordusuna katıldım