TEKSAN İnovatif Medikal Ürünler İstanbul, Antalya, Bursa ve Antalya'da
Sayfa 175 / 194 İlkİlk ... 75125165171172173174175176177178179185 ... SonSon
Toplam 2905 mesajın 2.611-2.625 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    plüfovil93 Avatarı

Son Giriş
    Dün
    Saat
    12:55
    Yaşadığı Yer
    Trabzon
    Alınan Beğeniler
    56
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Arkadaşlar atama olmadan Ekpss 2019/1 dışındaki konularla ilgili sorular sormasak?Ya da başka başlık altında sorsak olmaz mı?Çünkü bildirim gelince atamayla ilgili bir gelişme mi var diye çoğu kişi buraya bakıyor..

Üye
    Kedicik5 Avatarı

Son Giriş
    19.10-2019
    Saat
    15:33
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    3
    Verilen Beğeniler
    0

Cimere iki gun once mesaj yazdim kilavuz ne zaman yayinlanacak 2018 ekpss ye girenlere buyuk haksizlik yapilmistir yazdim.cevapsa kesinlesmis bir takvim yok, bakanligin ve osymnin duyurularini takip ediniz..kesinlesmis takvim yok derken kilavuz yayimlanmayabilir demek mi istiyor..yani kilavuz kasim gbi kesin yayinlanacakmi anlamadim kadro az olacak ama yayimlanacak diyorsunuz sevgili @Nurtan insallah kilavuz yayimlanir bu cevap beni cok huzursuz etti..hic kilavuz yayimlanmayadabilir mi yani.hoscakalin

Üye
    megabrain2000 Avatarı

Son Giriş
    20.11-2019
    Saat
    20:59
    Yaşadığı Yer
    Sivas
    Alınan Beğeniler
    4
    Verilen Beğeniler
    1

Ben yetkililerden doğrudan açıklama okumadım sürekli spekülasyon var. Umarım dediğiniz gibi çok sayıda alım olur ve atanırız. 88 puanla memur hayalini geçtim sadece ortada kalmamayı hedefliyorum.

Tapatalk kullanılarak gönderildi

Üye
    levent akdoğan Avatarı

Son Giriş
    Bugün
    Saat
    03:40
    Yaşadığı Yer
    ankara
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

bunun için kasım ayı çok önemli herşeyi oayda göreceyimiz gelişmeler belirliycek yani elde 31 ekim var atama aralıa görebiliriz diye düşünüyorum

Üye
    druid Avatarı

Gerçek Adı
    Sunjata
    Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Kilkenny
    Alınan Beğeniler
    67
    Verilen Beğeniler
    29

Geçmiş yıllarda yılda 1 atamayı bırak bazen 3 atama bile olduğu görülüyor ne emeklerle şu sınava giriyor çalışıyoruz yüksek puan alıyoruz ama sonuç hep aynı ümitsizlik bazı kesimler(malum kesim) 2. 3. villasını alırken bizler daha hayata atılamıyoruz üstelik emeklerimize rağmen

Üye
    Nurtan Avatarı

Gerçek Adı
    Schrödingerin Kedisi
    Son Giriş
    Dün
    Saat
    11:32
    Yaşadığı Yer
    Nefes aldığı heryer
    Alınan Beğeniler
    62
    Verilen Beğeniler
    1

yetiştirme yurdunda kalanlar için önceden bir haber yoktu. atama birden oldu. ekim sonunda toplanan kadrolar eğer çoksa Dpb ve ösym arasında netleşmesi kasım ortasını bulup klavuz kasım sonu gibi açıklanabilir. belki daha erkende olabilir. bunun için toplanan kadroların çok olması gerekir.

Üye
    Fetewmre Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Elazığ
    Alınan Beğeniler
    7
    Verilen Beğeniler
    0

Saglık adalet meb üniversite falan yani mutlaka çıkması lazım 2500 kadro ben kadronun az olması taraftarı değilim ama aile Bakanı kadronun anlamlı bir sayıya ulaşacağı düşüncesinden bile uzak inşallah 31 elimden sonraki süreçte hayırlı gelişmeler olur bizde memur oluruz

Üye
    Nurtan Avatarı

Gerçek Adı
    Schrödingerin Kedisi
    Son Giriş
    Dün
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Nefes aldığı heryer
    Alınan Beğeniler
    62
    Verilen Beğeniler
    1

kadronun az olması, diyanetin kadrolarının boşa çıkması bu defa bizleri etkilemez inşallah. 2019'un ilk ataması olacağı için belki kadro sayısı yüksek olabilir. sağlıktan 2018 ilk atama yapıldı belki bu atamada sağlıktan da alımlar olabilir. meb her atamada oluyor.

Üye
    levent akdoğan Avatarı

Son Giriş
    Bugün
    Saat
    03:40
    Yaşadığı Yer
    ankara
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

İlgi : Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı Çalışma Genel Müdürlüğü’nün 17.09.2019 Tarih ve 41515602-900[900]-95 sayılı yazısı

657 sayılı Devlet Memurları Kanununun 53’üncü maddesinde belirtildiği üzere Kamu kurum ve kuruluşlar bu kanuna göre çalıştırdıkları personele ait kadrolarda %3 oranında engelli çalıştırmak zorundadırlar. 657 sayılı kanunun 10’uncu maddesinde “ Engellilerin atanmasına tahsis edilecek kadro sayısının tespitinde, ilgili kamu kurum ve kuruluşunun, yurtdışı teşkilatı hariç toplam dolu memur kadro sayısının % 3’ü dikkate alınır.” hükmüne, 11’inci maddesinde; “ Kamu kurum ve kuruluşları bir sonraki yıl için engelli memur yapacakları münhal kadrolarını; Devlet Personel başkanlığının internet sitesindeki “ DPB E-Uygulama ” kısmında yer alan bilgi alanlarını Nitelik Kod Kılavuzu ile başkanlığın öngördüğü koşullara göre tam ve eksiksiz olarak doldurmak suretiyle, ilgili yılın Ekim ayı sonuna kadar elektronik ortamda Başkanlığa bildirir.”
    İlgi sayılı yazıya istinaden bakanlığınız bünyesinde istihdam edilecek münhal engelli kadrolarının tespiti konusunda çalışma ve bildirim yapılması; hususunda çalışma yapılıp yapılmadığının 4982 sayılı Bilgi Edinme Hakkı Kanunu kapsamında tarafıma bilgi verilmesi arz ederim.

arkadaşlar yukardaki yazıyı cimer üzerinden MEB, Sağlık Bakanlığı, Adalet Bakanlığı , Çevre Şehircilik Bakanlığı , Orman Bakanlığı , Ulaştırma Bakanlığı ve sizinde eklemek istediğiniz bakanlıklara bunu gönderebiliriz lütfen 6 gün boyunca sırasıyla cimere buyazıyı yapıştırarak kurumları seçerek yollayın

Üye
    Nurtan Avatarı

Gerçek Adı
    Schrödingerin Kedisi
    Son Giriş
    Dün
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Nefes aldığı heryer
    Alınan Beğeniler
    62
    Verilen Beğeniler
    1

Sağlıkçı arkadaşlar Sağlık Bakanlığına bu metni cimerden yollayabilirsiniz.
    ben cimere yolladım.

Üye
    GÜNEY_666 Avatarı

Son Giriş
    Dün
    Saat
    22:23
    Yaşadığı Yer
    türkiye
    Alınan Beğeniler
    3
    Verilen Beğeniler
    3

şu atama bir an önc eyapılsa bende devlet memuru olmak istiyorum şu anda bir fabrikada ağır şartlarda çalışıyorum çok eziyorlar beni..

Üye
    incisel Avatarı

Gerçek Adı
    incisel
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    00:06
    Yaşadığı Yer
    erzincan
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

Arkadaşlar Meb Bakanı Ziya SELÇUK saat 11.10 geçe tv nette konuk olacak. tweet atılabilirse atarız izleyelim mutlaka bilginize.

Üye
    Fetewmre Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Elazığ
    Alınan Beğeniler
    7
    Verilen Beğeniler
    0

31 EkimSon gün ne zaman açıklama yapar yada takvim belirlenip belirlenmeyeceği ile ilgili bir açıklama yapacak engelli konFederasyonu baskanımız😊bize yardımcı olur mu birimiz arasak konusma yapsak konfederasyon başkanıyla iyi olur ozamana kadar bekletildik bari acı veya iyi bir haber alalım bu iş başımıza iş açacak muhatap olmadığımız kalmadı arayan olursa bana lütfen ozelden mesaj atsın teşekkürler hepinizin 29 ekimi kutlu olsun iyi bir cumhuriyette adaletle huzur ve güven içinde geçirmek dileğiyle kıskançlık ve fesadsız namuslu bir ülkede yaşarız inşaallah

Üye
    Skolyoz23 Avatarı

Gerçek Adı
    Ölüme Nişanlı
    Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Türkiye
    Alınan Beğeniler
    388
    Verilen Beğeniler
    383

2018 nisan ayında ilk defa sınava girenler için normalde haziran temmuz da tercih kılavuzu yayımlanırdı ama 2018 sınavına girenlere zulüm yapıldı ve tam 29 kasımda tercih kılavuzu yayınlandı aralık sonuna doğru da tercihler bitti

tam 6 - 7 ay alım bekledi ve 2500 gibi komik bir rakamı bize reva gördüler

alım miktarı ne olur bilemem ama sanırım yine aynı senaryo olacak kasım sonu gibi tercih kılavuzu açıklansa aralık ortası yada sonu gibi sonuçları açıklanır

böyle yapmaların önümüzdeki ekpss sınavına kadar tekrar bir alım yapılmaması için

yani şafak en kötü 30 diyebiliriz tercih kılavuzunun açıklanması için
    her şeyin hayırlısı olsun arkadaşlar
    tercih zamanı gelince acele etmeyin, elli kere düşünerek tercih de bulunun

Üye
    Nurtan Avatarı

Gerçek Adı
    Schrödingerin Kedisi
    Son Giriş
    Dün
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Nefes aldığı heryer
    Alınan Beğeniler
    62
    Verilen Beğeniler
    1

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    kasım başı gibi olabileceğini düşünüyorum. kadro da 2019'un ilk ataması olduğu için yüksek olabilir. yalnız bu atamalar da öğretmenlerin atama belirsizliği ve atananların tekrar tercihte bulunması, diyanetin boş kadroları yine atama bekleyenlerin önüne set olacaktır.