TEKSAN İnovatif Medikal Ürünler İstanbul, Antalya, Bursa ve Antalya'da
Sayfa 131 / 194 İlkİlk ... 3181121127128129130131132133134135141181 ... SonSon
Toplam 2905 mesajın 1.951-1.965 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    druid Avatarı

Gerçek Adı
    Sunjata
    Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Kilkenny
    Alınan Beğeniler
    71
    Verilen Beğeniler
    30

Zaten Değerlendirdiniz! 0
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    @Sabotaj

senin emeklerin boşa çıkmasın kardeşim inşallah...

hiçbir engellinin acı çekmesi hoşuma gitmiyor sadece oy verirken beyninizi kullanarak verin istiyorum böyle şeyleri insanın gözüne sokmassan insanlar önemsemiyor keşke herkes bana sinir olsada hayatı 4 4 lük olsa

aile calisma ve sosyal hizmetler bakani zehra zumrut selcuk istihdamda onemli adimlar attik h91435 6a39c - 2019 EKPSS yerleştirme takvimi belli olmalı

(Dergi için önemli adımlar atmış galiba bakan hanım)

Üye
    Sabotaj Avatarı

Son Giriş
    18.11-2019
    Saat
    17:02
    Yaşadığı Yer
    Batman
    Alınan Beğeniler
    56
    Verilen Beğeniler
    6

Druid
    Allah razı olsun ama valla bunalımdayım. Canıma kıyacam ki benden sonrakiler atansın. Ancak öyle ses getirecek atama. Bu kadar olmaz yaaa uyusun arkadaşlar Zehra zümrüt kadroları zarfa koyup evinize gönderir. Böyle rahatlık yok yaa

Üye
    Nurtan Avatarı

Gerçek Adı
    Schrödingerin Kedisi
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    11:32
    Yaşadığı Yer
    Nefes aldığı heryer
    Alınan Beğeniler
    64
    Verilen Beğeniler
    2

Bu beklentinin karşılığında kadronun yüksek olması gerek. diğer bakanlar ve bakanlıklar sürekli kurumlara alınacak kadro sayısını ve branşlarını açıklıyor habere çıkıyor. Bu konuda Meb'in bakanı Ziya Selçuk'u gerçekten tebrik ediyorum. göreve başladığından bu yana öğretmenlerin yanında oldu. sürekli eğitim adına ve öğretmenlerin çalışma hayatına desteğini verdi. seminerlere katıldı, öğrencileri dinledi, öğretmenleri dinledi.
    Sosyal Devlet anlayışında engelli önceliğine ne oldu acaba? daha tartışmalı bir konu..

Üye
    yalnizadam Avatarı

Son Giriş
    23.08-2019
    Saat
    00:46
    Yaşadığı Yer
    Türkiye
    Alınan Beğeniler
    52
    Verilen Beğeniler
    7

Son duyumlar var mı

Üye
    Sabotaj Avatarı

Son Giriş
    18.11-2019
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Batman
    Alınan Beğeniler
    56
    Verilen Beğeniler
    6

Var mı benim gibi bunalımda olan. Uykuları kaçan. Gelgitler yaşayan. Hayatından aklından endişelenen. Çok emek harcayıp karşılığını alamayan. Beklemekten yorulan

Üye
    druid Avatarı

Gerçek Adı
    Sunjata
    Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Kilkenny
    Alınan Beğeniler
    71
    Verilen Beğeniler
    30

@Sabotaj

Ekpss'den 91 aldım Türkiye 260.siyim o kadar çalıştık çabaladık 1 yıldır atama yok intihar mı edeyim ? ben bunalımda değilim çünkü işim var aldığım maaş çok az ama kaanatkar insan olduğumdan mutluyum seni anlıyabiliyorum engelinide bilmiyorum bedensel engelliysen daha da üzücü(Bedensel engellileri işe almıyorlar kolay kolay) bazı şeyleri insanların gözüne sokmak lazım bu adamları başımıza getiren bizleriz(ben hariç tabi) yorum yazanların %50si iktidara oy vermiş adam resmen adamlar salak yerine koymaya başladı bizi aralık atamasında 600 imam aldılar çok mu lazım bu ülkeye imam ? Din kültürü öğretmeni alsınlar onun yerine siz sinir olsanızda delirsenizde onları yazacağım belki akıllananlar olur... Yoksulluk sınırı 6750 lira olmuş keşke yoksul olsak diyor insan

Üye
    afterexams Avatarı

Son Giriş
    12.12-2019
    Saat
    15:56
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    36
    Verilen Beğeniler
    20

@Sabotaj

Çalışmıyorsan, çalışma durumun var ise; asgari ücretten dahi olsa işe gir. Boş kaldıkça insan kendi kendini kuruyor, stresi-bunalımı 1'se 5 yapıyor.

Mart-Haziran arası ben de bu şekildeydim, borcum da vardı biraz bankalara, 2 aydır çalışıyorum şükür rahatladı kafam da cebim de biraz.

Üye
    Sabotaj Avatarı

Son Giriş
    18.11-2019
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Batman
    Alınan Beğeniler
    56
    Verilen Beğeniler
    6

Neyse sen çok takma o bahsettiğin kişileri. İpleri çekilmiş merak etme. İnşallah çok kısa süre sonra inecekler tepemizden

Bizim burda işsizlik çok yüksek seviyelerde. Girmek isterdim ama iş yok ki🙄

Engelliler Platformu. Siz ağustos ayına kadar atama yapılmazsa hiç kimseye söylemeden direk greve gideceğimizi kamuoyuna ilan ettiniz. İnşallah unutmadınız. Çok değil 3, 5 gün kaldı

Bakalım bir açıklama yapılacak mı greve karşı

Üye
    yalnizadam Avatarı

Son Giriş
    23.08-2019
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Türkiye
    Alınan Beğeniler
    52
    Verilen Beğeniler
    7

Bakanın değişeceği kesin umarım vebalimiz de boynuna girer... Ağustos’a girdik giriyoruz bakalım bizi neler bekliyor

Üye
    Sabotaj Avatarı

Son Giriş
    18.11-2019
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Batman
    Alınan Beğeniler
    56
    Verilen Beğeniler
    6

Değişsin bir daha da umarım gelmez

Üye
    yalnizadam Avatarı

Son Giriş
    23.08-2019
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Türkiye
    Alınan Beğeniler
    52
    Verilen Beğeniler
    7

Saçma sapan Kişiler bakan olmuş arkadaş ya.. ayrıca @mkuli arkadaşımız duyumları vardı Temmuz sonu Ağustos başı olacak diye buralarda mı en son gelişme nedir ?

Üye
    Sabotaj Avatarı

Son Giriş
    18.11-2019
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Batman
    Alınan Beğeniler
    56
    Verilen Beğeniler
    6

Arkadaşlar bir teklifte bulunacam size. Twitter da engelliler platformuna baskı oluşturalım tarih hakkında az da olsa tiyo versin. Twitter da veremiyorsa bu siteden versin ama madem tarih almış açıklayamıyor baskı altında patlatmasın bizi boşuna

Mkuliiiiiiiiiiii

Üye
    ademî Avatarı

Son Giriş
    07.12-2019
    Saat
    23:52
    Yaşadığı Yer
    Istanbul
    Alınan Beğeniler
    4
    Verilen Beğeniler
    0

@Sabotaj
    Sürekli bu atama konusu odaklı yaşadıkça insanın ruhu daralıyor.Oturduğun mahallade bir çocuk parkı varsa orda yarım saat geçirmek bile insana iyi geliyor.Çocukların cıvıltısı enerjisi "hayat devam ediyor " hissiyatını veriyor.
    Tv ' de "kendi kötü hikayene en iyi gelen şey başka hikayelerde seyahat etmektir" benzeri bir cümle geçmişti.Atamaya kadar olan süreyi kendine ayrımak için bir zaman dilimi varsayabilirsin mesela.Kitap okumak da bunu sağlar.Başka başka hikayeler başka başka kapılar açar.Alım gücün yoksa arkadaşlarından temin edebilirsin; oturduğun ilin kütüphanesine gidebilirsin- ulaşım bedeli sıkıntın yoktur zaten- okumak istersen illaki bulunur bir şekilde.Değiştiremediğin dururumlarda kabullenip yaşamaya devam etmenin gerekli olduğu kanaatindeyim.Senin kişisel sıkıntına sadece ailen tanık olur gerçekten hisseder.Senin mutsuzluğun onlarında hayat enerjisini emer tüketir.Bu onlarada haksızlık.Atama olunca sihirli bir değnekle yaşamımızdaki tüm olumsuzluklar yok olmayacak ki sadece parası olan mutsuzlar olacağız.Kendine bir sor atanınca dünya güllük gülistanlık mı olacak.Cevabın evetse atama odaklı yaşamaya devam et; evet değile kendin için bir şeyler yap.İnşallah her şey gönlüne göre olur.

Üye
    Sabotaj Avatarı

Son Giriş
    18.11-2019
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Batman
    Alınan Beğeniler
    56
    Verilen Beğeniler
    6

Ademi
    Kesinlikle çok haklısın. Hepsini denedim. Atanırsam çookkk mutlu olacam demiyorum ama en azından çocuğumu parka götürünce acaba benden çok bişey ister mi tedirginliğiyle gitmeyecem. Bir nebze olsun rahat edecem. Aslında bir tek kendim için değil hepimiz için uğraşıyorum. Benim gibileri lazım. Burda herkes sussa bu deveyi kim güdecek

Üye
    plüfovil93 Avatarı

Son Giriş
    Bugün
    Saat
    19:04
    Yaşadığı Yer
    Trabzon
    Alınan Beğeniler
    57
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 1
    Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Bazı arkadaşlar öyle bir konusuyor ki sanki iş var da biz calismiyoruz.İşe giremediğimiz icin Ekpss atamalarini bekliyoruz zaten..

Başlığın Etiketleri