TEKSAN İnovatif Medikal Ürünler İstanbul, Antalya, Bursa ve Antalya'da
Sayfa 4 / 20 İlkİlk 1234567814 ... SonSon
Toplam 287 mesajın 46-60 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    polynom Avatarı

Son Giriş
    11.03-2020
    Saat
    20:00
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    126
    Verilen Beğeniler
    48

Zaten Değerlendirdiniz! 0
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    ben ümidimi kestim. zaten kalıcı olarak öğretmen olmayı istemiyordum , ama uzun süredir işsizim bundan daha iyi olurdu. ama lise matematik branşım ve ümidi kestim. bir problemim var.

bu sistemde matematikçiler,katıldığı herhangi bir eylemde (heryerde) en iyisini yapma zorunda mıdır!? bana öyle bir anlayışları var gibime geliyor. hem kpss hemde ekpss , hatta özel sektörde ,biri matematikçi mi dedi kur üstüne angaryayı!

çok sıkkınım bu durumdan ben farklı yollar arayacağım

Üye
    Demir-çelik Avatarı

Son Giriş
    12.02-2019
    Saat
    18:32
    Yaşadığı Yer
    Antalya
    Alınan Beğeniler
    5
    Verilen Beğeniler
    9

@dilate50
    Ak partili vekillere yazmakta fayda var. Bütün atanamayan engelli arkadaşları burada toplayalım dememdeki amaç buydu. Bu arkadaşlardan illaki Ankara'da bulunanlar vardır. Ankara'da bulunan arkadaşlardan bir gurup bu vekillerle yüz yüze görüşse daha etkili olurdu.

@ahmet22
    Hocam fikirlerin varsa burdan paylaş. Tahminimce ekpss den en yüksek puanı alanlar matematikçidir. Ben daha önce de belirttim hangi bıranşta kaç arkadaş var, toplam sayımız kaç bilmiyoruz. Bu konuda bilgisi olan var mı?

@Smail
    Hocam bu sitelere nasıl birşey yazalım. ağız birliği yapar aynı noktaya değinirsek daha iyi olur. bir de twitterım olmadığı için ordan yazamıyorum

Üye
    Smail Avatarı

Gerçek Adı
    Smail
    Son Giriş
    13.02-2019
    Saat
    17:12
    Yaşadığı Yer
    Erzincan
    Alınan Beğeniler
    6
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 1
    Ahmet22 hocam, önceki yıllarda ciddi sayıda atamalar olmuş, amacımız gayretimiz bunun tekrarlanmasını sağlamak. Buna gerçekten çok ihtiyacımız var. Sizin orta yada uzun vadede farklı hayalleriniz planlarınız olabilir, saygi duymak zorundayız. Ama en azından destek olsanız da hem kısa vadedeki öğretmenlik planiniza hemde bizlere katkı saglasaniz karamsar olmaktan çok daha iyi olabilir.
    Gerçekçi ol, imkansızı iste..

Üye
    Demir-çelik Avatarı

Son Giriş
    12.02-2019
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Antalya
    Alınan Beğeniler
    5
    Verilen Beğeniler
    9

@Smail
    Smail hocama katılıyorum. önceki yıllarda neredeyse bütün arkadaşlar atanmış, şimdi niye atanmasın. bazı konulara biraz uzağım. yanlışım olursa düzeltin arkadaşlar. biraz önce netten baktığıma göre kamunun çalışan sayısının %4'ü kadar engelli personel alma zorunluluğu varmış. milli eğitim bakanlığında 1 milyona yakın öğretmen çalışıyormuş. bunun %4'ünü alsalar atanamayan ''engelli öğretmen'' hatta genele yayacak olursak atanamayan ''engelli arkadaş'' kalmaz.

Üye
    Smail Avatarı

Gerçek Adı
    Smail
    Son Giriş
    13.02-2019
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Erzincan
    Alınan Beğeniler
    6
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 2
    Demir-Çelik hocam, nasıl bir şeyler yazalım demissiniz. Dilate50 hocamızın paylaştığı 2 metin var, onlar üzerinden konuşabiliriz yada mutabık olabiliriz. Aşağıda dilate50 hocamızın metinlerini okuyabilirsiniz;

((-1-))DEĞERLİ GAZETECİLER.
    2017 YILINDA 1500 KİŞİLİK ENGELLİ ÖĞRETMEN ATAMASI YAPILDI.ANCAK 2018 YILINDA YENİ SINAV YAPILMASINA RAĞMEN 500 KİŞİLİK ENGELLİ ÖĞRETMEN ATAMASI YAPILDI.BRANŞ KONTENJANLARI İSE ÖYLE BİR BELİRLENDİ Kİ KİMİ BRANŞA 85 KONTENJAN VERİLİRKEN ÇOĞU BRANŞA 1 KONTENJAN VERİLDİ.

88 PUANLA ATANAMAYANLAR OLURKEN 60 PUANLA ATANANLAR OLDU.SİZDEN 2018 YILI İÇERİSİNDE YENİ BİR ENGELLİ ÖĞRETMEN ATAMASI YAPILMASINI GÜNDEME GETİRMENİZİ İSTİYORUZ.

LÜTFEN BİZE YARDIM EDİN.

SAYGILARIMIZLA.

##########

((-2-))Sayın Müsteşarım engelli öğretmen atamalrında bazı branşlar 63 le atanırken kontenjan azlığı nedeniyle bazı bölümler 91 le atanamadı.lütfen 2018 yılı içerisinde en az 1000 kontenjanlık bir engelli öğretmen ataması daha yapınız ve adaletli kontenjan olmasını sağlayınız.

Üye
    Demir-çelik Avatarı

Son Giriş
    12.02-2019
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Antalya
    Alınan Beğeniler
    5
    Verilen Beğeniler
    9

@Smail

teşekkür ederim hocam. ben de bu metinleri kullanayım. başka öneri ya da görüşü olan arkadaşlar olursa burdan paylaşsın

Üye
    Smail Avatarı

Gerçek Adı
    Smail
    Son Giriş
    13.02-2019
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Erzincan
    Alınan Beğeniler
    6
    Verilen Beğeniler
    0

Demir-çelik hocam, sizin belirttiğiniz asagidaki tespit önemli, bilgilerini teyit edebilirsek metinde buna deyinmek yararlı olabilir.

"biraz önce netten baktığıma göre kamunun çalışan sayısının %4'ü kadar engelli personel alma zorunluluğu varmış. milli eğitim bakanlığında 1 milyona yakın öğretmen çalışıyormuş. bunun %4'ünü alsalar atanamayan ''engelli öğretmen'' hatta genele yayacak olursak atanamayan ''engelli arkadaş'' kalmaz."

Üye
    dilate50 Avatarı

Son Giriş
    30.01-2020
    Saat
    14:38
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    4
    Verilen Beğeniler
    1

Üye
    Smail Avatarı

Gerçek Adı
    Smail
    Son Giriş
    13.02-2019
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Erzincan
    Alınan Beğeniler
    6
    Verilen Beğeniler
    0

Bu çok güzel bir haber, umit ederim kısa zamanda bizlere yonelik yansımaları olur. dilate50 hocam çok teşekkür ederim bilgilendirdiginiz için.

Üye
    goodboy Avatarı

Son Giriş
    28.03-2019
    Saat
    12:39
    Yaşadığı Yer
    Osmaniye
    Alınan Beğeniler
    3
    Verilen Beğeniler
    0

Önemli olan kontenjan tutup bir alanda 5 kisi bekliyor sen 1 kisi alirsan yada 20 kisi beklior sen 5 kisi alirsan hep bole kalinir ortda hemnkac engelli ogretmen adayi varki atasinlar hepsini atayacaknogretmen bulamaik demisti sayin binali yildirim hersey yalan oldu ?

1500 istiyoruz olmamali mantik mantik adaletli kontenjan adaletli engelli personel alimi olmali kutumlarin her kurumun %4 engelli calistirma kadrosu yasasi bosa cikmadi ? Bu baglamda devlet kurumu %4 hakla kafadan 20 bin engelli ogretmen meb atamali ? Ben her kesi atarlar diyodum olmadi vaybe dedim aldik bitti oldu bir anda is farkindaysaniz 3 gun aksatildi ve 500 denildi 5 20 kisi alindi ?

Meb dewamli ariyorumm biz bilmiyoz bir bilgi yok diyip duruyolar her sey ortda kac kisi basvurmus kac kisi alindi kac kisi alinmadi matematik denen bise var kardesimm

Arkadaslar bide su var her yere konu acmayin toolu durulmali dewamli birilari konu aciyor hersey birbirimiz icin harak edilmeli

Üye
    dilate50 Avatarı

Son Giriş
    30.01-2020
    Saat
    14:38
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    4
    Verilen Beğeniler
    1

https://www.memurlar.net/haber/76030...i-dolacak.html

ARKADAŞLAR NEDEN YORUM YAPMUIYORSUNUZ BU HABER DİREK BİZİ İLGİLENDİRİYOR.BİR YORUM YAPMAK BU KADAR MI ZOR

Üye
    Smail Avatarı

Gerçek Adı
    Smail
    Son Giriş
    13.02-2019
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Erzincan
    Alınan Beğeniler
    6
    Verilen Beğeniler
    0

@dilate50 hocam, Haber linkini ilk gonderdiginizde hemen ailemle paylaştım, ailecek çok umutlandik. Tekrar size çok teşekkür ediyorum. Söylediğiniz gibi biz düzenli olarak kontenjan ve atama için mail bombardımanına devam edeceğiz. Belki de ilerde bu başlık altında atandigimiz yerleri paylasiriz hep beraber.

Üye
    Demir-çelik Avatarı

Son Giriş
    12.02-2019
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Antalya
    Alınan Beğeniler
    5
    Verilen Beğeniler
    9

Arkadaşlar 147 yi birkaç gün önce 2. kez aradım, bu sefer atanamayan hangi bıranştan kaç öğretmen olduğunu ve bıranş bazında sıralama hakkında tarafıma bilgi verilmesini talep ettim. verilen cevap (üstteki prosüdür kısmını geçiiyorum): BAKANLIĞMIZCA SIRALAMA İŞLEMİ
    YAPILAMAMAKTADIR. İSTEĞİNİZ BAKANLIĞIMIZ MEVZUAT ÇALIŞMALARINDA DEĞERLENDİRİLMEK ÜZERE NOT EDİLMİŞTİR.

görüldüğü gibi sıralamaya değinmiş ama hangi bıranştan kaç engelli öğretmenin atanamadığı ile ilgili bir açıklama yapılmamış.
    Rica etsem bir arkadaş arayıp değinilmeyen konuda kayıt oluşturabilir mi? Bakalım ne cevap verecekler.

DAHA önce 147 yi aradığımda, atanamayan engelli öğretmen sayısının az olduğunu ve bu nedenle hepsinin atanarak mağduriyetin giderilmesini talep ettim. verilen cevap:İSTEĞİNİZ BAKANLIĞIMIZ MEVZUAT ÇALIŞMALARINDA DEĞERLENDİRİLMEK ÜZERE NOT EDİLMİŞTİR.

Alıntı Alıntı Yapılan Kişi: dilate50 Mesajı Gör
    hocam haber sevindirici. dediğimizi doğrular nitelikte. yani devlet yasalara uygun hareket etse atanamayan engelli öğretmen arkadaş kalmaz.

@goodboy
    hocam hep belirttiğim nokta aynı: isterlerse hepimizi atarlar. önceki yıllarda nerdeyse herkesi atamışlar diye biliyorum. herkesi atayamıyorlarsa da adaletli davranmaları gerek. ben öğrencilerime sözlü notu verirken bile kaç kez düşünüyorum, haksızlık yapmamak için.

her yere konu açılmasına bende karşıyım. o yüzden atanamayan engelli öğretmenler olarak bu konu başlığında birleşelim dedik. ben diğer konu başlıklarından buraya yönlendirme yaptım ama yazan arkadaş az. yalnız bu konu başlığının görülme sayısı epey artmış bu da sevindirici

Üye
    kbenly Avatarı

Son Giriş
    12.01-2020
    Saat
    11:56
    Yaşadığı Yer
    malatya
    Alınan Beğeniler
    63
    Verilen Beğeniler
    59

2299 kişi müracaat etmiş ve 514 kişi atanmış aslı varsa.facebookta biri yazmış meb 'in valiliklere gönderdiği yazıda yazıyormuş.

Üye
    Sosy@lci Avatarı

Son Giriş
    08.07-2018
    Saat
    13:48
    Yaşadığı Yer
    Konya
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    İkinci atama da yapılır ama ne zaman olur bilmiyorum. Meb insan kaynakları atama sayfasında engelli öğretmen İLK atama sonuçları yazıyor burdan da ikinci atamanın yapılacağı anlamı cıkarabiliriz.

Sayfa 4 / 20 İlkİlk 1234567814 ... SonSon