TEKSAN İnovatif Medikal Ürünler İstanbul, Antalya, Bursa ve Antalya'da
Sayfa 4 / 7 İlkİlk 1234567 SonSon
Toplam 104 mesajın 46-60 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    yalnizadam Avatarı

Son Giriş
    23.08-2019
    Saat
    00:46
    Yaşadığı Yer
    Türkiye
    Alınan Beğeniler
    52
    Verilen Beğeniler
    7

Zaten Değerlendirdiniz! 0
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Arkadaşlar size sadece şunu söyleyeyim sahte raporlarla memur olan yaklaşık 10 bin kişi görevden alınacak. Şimdilik operasyonlar devam ediyor seçimden sonra hız kazanacak. Gönlünüz ferah olsun hakkımızı yiyemezler

Üye
    Skolyoz23 Avatarı

Gerçek Adı
    Ölüme Nişanlı
    Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Türkiye
    Alınan Beğeniler
    397
    Verilen Beğeniler
    395

kurumlara gelen yazı var zihinsel olmadığı halde ösym merkezlerinde zihinsel işaretli olanlar için tekrar yeniden kurum hastaneye sevk edip yeni rapor isteyecek

zihinsel hasta çıkmaz ise testlerde puanı yanacak 4 yıl boyunca o puanını kullanamayacak. tekrardan 2020 sınavına girmesi gerecek

vallahi hocam bizi ilgilendirmez kim ne ekerse onu biçer. hadi diyelim kurumun gözünden kaçtı fark etmedi gittin yerleştin, aradan yıllar geçer soruşturma başlatılır al başına belayı. bizi ilgilendirmez, DOĞRU DUVAR yıkılmaz, MAYANIZ SAĞLAM olsun gerisi gelir ALLAHIN izni ile

Üye
    yalnizadam Avatarı

Son Giriş
    23.08-2019
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Türkiye
    Alınan Beğeniler
    52
    Verilen Beğeniler
    7

Elbette hocam. Bi de üstüne dolandırıcılık suçu eklenince aldıkları maaşı faiziyle geri ödeyip yargılanacaklar

Üye
    Paranoya Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    N/A
    Alınan Beğeniler
    349
    Verilen Beğeniler
    715

hiç birşey olmaz arkadaşlar

Üye
    yalnizadam Avatarı

Son Giriş
    23.08-2019
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Türkiye
    Alınan Beğeniler
    52
    Verilen Beğeniler
    7

Nasıl hiçbir şey olmaz?

Üye
    fasfor Avatarı

Son Giriş
    29.06-2020
    Saat
    15:33
    Yaşadığı Yer
    aydın
    Alınan Beğeniler
    13
    Verilen Beğeniler
    39

@yalnizadam

kesınlıkle bırsey olacagını dusunmuyorum zıhınsel engel yazıp kolay sorulardan mesul olup memur olurlar bızde boyle beklerız yazık gunah :S

Üye
    yalnizadam Avatarı

Son Giriş
    23.08-2019
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Türkiye
    Alınan Beğeniler
    52
    Verilen Beğeniler
    7

Rahat olun bu hakkımızı yiyemezler. Devlet bu işi hafife almıyor az kaldı boğazlarında kalacak inşallah

Üye
    Paranoya Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    N/A
    Alınan Beğeniler
    349
    Verilen Beğeniler
    715

Adaylar beyan ettikleri bütün bilgilerin doğruluğundan sorumludurlar. Bir adayın beyanınıngerçeğe uymadığı veya evrak üzerinde sahtecilik yaptığı tespit edildiği takdirde bu aday, aradan geçensüreye bakılmaksızın bu sınavdan elde ettiği tüm haklarını kaybedecektir.

Sınava veya kuraya katılma hakkı olmadığı hâlde sınava girip yüksek puan almak veya kurada bir kadroya yerleşmiş olmak, görevememur olarak atanma hakkı doğurmaz. Koşullardan herhangi birine durumunun uymadığı tespit edilen3adaylar, EKPSS/kuraya alınmış olsalar bile bu sınav/kura sonucu ile elde ettikleri hiçbir haktanyararlandırılmazlar.

Sınav ve kura sonuçlarının geçerli sayılabilmesi için bir adayın bu kılavuzdaki tüm kurallarauyması zorunludur. Bu kurallara uymayan adayların sınavı/yerleştirme/kura sonucu geçersizsayılacaktır. Sınavdan/yerleştirmeden/kura sonra bile olsa bu kurallara uymadığı saptanan adayların,sınav sonuçlarından doğan tüm hakları iptal edilecektir.

KULAVUZU HER OKUDUGUMDA YENİ YENİ ŞEYLER ÖGRENİYORUM

Üye
    musty35 Avatarı

Son Giriş
    Dün
    Saat
    20:32
    Yaşadığı Yer
    İZMİR
    Alınan Beğeniler
    125
    Verilen Beğeniler
    248

@akar_ahmet

Zaten az kişi alıyorlar o 3 kişi de 100 alıyor giren 100 binlerce kişinin hakkına giriyor.2012 den beri zihinsel den girenlerden tekrar uzman hekimler bulunduğu hastanelerden rapor istenmeli durumlarında tutarsızlık bulunanlarin haklarında kamu davası açılmalı faiziyle aldıkları maaş geri istenmeli yok öyle memur işaretledi bende girdim demek.

Üye
    bir Avatarı

Son Giriş
    25.06-2018
    Saat
    17:25
    Yaşadığı Yer
    Diger
    Alınan Beğeniler
    31
    Verilen Beğeniler
    20

Aynı bunun gibi, işitme engeli ilköğretim öncesine dayanmadığı halde öyleymiş gibi beyanda bulunan ve "işitme" kategorisinden girenler de araştırılmalı. Çünkü onların soruları da normale göre bir tık kolay oluyor ve 80 dk süre veriliyor.

Üye
    pasini Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    izmir
    Alınan Beğeniler
    45
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 1
    her sınav öncesı ve sonrası bu konu açılıyor ve atanamayanlar nıye atanamadım dıye dıyer gruplar hakkında yorum yapıyor ,bırlık olun engellı sayısını artıralım .destek olun tum engellılere bır çok kazanım saglıycak haklar kazanalım bırbırmızın ayagına taş koymak yerıne destek olalım. engell..ı raporları veren hastane kaç kişilık heyetten geçiyor ,insanlar orda hastane zıhınsel işaretı koymuşsa ordan gırer sınava ,zıhınsel deyınce sadece zeka gerılıyı sanan insanlar var burda ama bır uzmana sorun bakın hangı hastalıklar zıhınsel sayılıyormuş cevabı görürsünüz.

devlet sadece mr yi zihinsel saysa sizce lise zihinsel önlisans zihinsel yada lisans zihinsel kategorisi açarmı ,zeka gerılıyı olan ınsan lise ünüversite bitirebilirmi......? demekki bir çok psikiyatrık hastalıkta zihinsel grubunda yer alıyor ...yada işitme engellı görme engellı vs .bunları devletımız belırlıyor ,rapor sahte olan gırerse enınde sonunda bunun bedelını öder lakın bu sınavı kazanmayan herkesın sınav sonrası bu kategorılere saldırmasını anlamsız buluyorum.

böyle şikayetler yuzunden devlette bıktı engellılerden ve açılan sayı komık kalıyor ve saçma sapan kadrolar açmaya başladılar yok hayvan bakıcısı,hasta bakıcı ,şoför gıbı engellılerın almıyacagı kadroları yazıp engellı atamasını engellıyorlar böyle giderse yakında ekps ninde kalkacagını düşünüyorum.farkında olarak yada olmayarak kendı ayagımıza sıkıyoruz ...

Üye
    perseküsyon Avatarı

Gerçek Adı
    Son Giriş
    05.07-2020
    Saat
    10:27
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    155
    Verilen Beğeniler
    496
    Blog Mesajları
    1

Buna anlam veremedim. Bipolar olanların bazıları normal E-KPSS ile giriyor. Bazıları ise "zihinsel" engelliden giriyor. Bunun kriteri nedir ? Bilen birisi varsa aydınlatsın...

Üye
    bir Avatarı

Son Giriş
    25.06-2018
    Saat
    17:25
    Yaşadığı Yer
    Diger
    Alınan Beğeniler
    31
    Verilen Beğeniler
    20

Ben bipolarım ve genel kategorisinden sınava girdim, doğrusu da bu. Çünkü sadece raporunda MR (Mental Retardasyon) yazanlar zihinsel kategorisinden sınava girebilir. IQ'su belli bir sınırın altında olanlar ve bunu resmi ölçümlerle belgeleyenler zihinsel engelli sayılıyor. Bu apaçık bir şekilde kılavuzda yazıyor. Bu nedenle ruhsal duygusal engelliler zihinselden giremez ancak dediğim gibi zeka geriliği (Mental Retardasyon) olanlar girebilir.

Tamamen başvuruyu alan memurların bilgisizliği ve bazı uyanıkların (!) ses çıkarmamasından kaynaklanıyor.

Ama eninde sonunda ortaya çıkacak ve bu kişiler memur olsalar bile hakları elinden alınacak. Bu da kılavuzda açık bir şekilde yazıyor, bilgilerinde tutarsızlıklar bulunan adaylar bu durumdan "kendileri" sorumlu tutulacaktır ve hiçbir hak iddia edemeyeceklerdir yazıyor.

Üye
    Pluvia Avatarı

Gerçek Adı
    Sahranil (1983)
    Son Giriş
    Dün
    Saat
    20:30
    Yaşadığı Yer
    Ankara
    Alınan Beğeniler
    2.173
    Verilen Beğeniler
    6.045

ankara@aile.gov.tr buraya yazın incelensin

Üye
    Pelinsu Avatarı

Son Giriş
    09.12-2018
    Saat
    18:15
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    211
    Verilen Beğeniler
    32

Zaten Değerlendirdiniz! 1
    Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Arkadaşlar benim raporum da Zihinsel çeltik olduğu halde, Ben de mental durum olmadığını özellikle belirttim sınava Genel guruptan Sınııflanamayan Ruhsal olarak girdim.

Şimdi benim kafama takılan bir soru var ben atandığımda kurumum bana sen zihinselsin dermi bu durum benim atanmak istediğim kadroya ünvana atanmama engel olabilirmi ?

Tekniker ünvanına Teknik Hizmetler Sınıfına yani branşıma tercih verirsem sorun olurmu ?

Aynı durumda olan arkadaşlar dan lütfen bilgilerinizi, yardımlarınızı bekliyorum.

Sayfa 4 / 7 İlkİlk 1234567 SonSon