TEKSAN İnovatif Medikal Ürünler İstanbul, Bursa ve İzmir'de
Sayfa 1 / 6 12345 ... SonSon
Toplam 80 mesajın 1-15 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    seyyaheto Avatarı

Son Giriş
    02.05-2018
    Saat
    14:29
    Yaşadığı Yer
    muğla
    Alınan Beğeniler
    7
    Verilen Beğeniler
    4

Zaten Değerlendirdiniz! 0
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    öncelikle atanan tüm engelli arkadaşlara hayırlı olmasını diliyorum. Meb e atanan arkadaşlr gelişmeleri burda paylaşalım

Üye
    seyyaheto Avatarı

Son Giriş
    02.05-2018
    Saat
    14:29
    Yaşadığı Yer
    muğla
    Alınan Beğeniler
    7
    Verilen Beğeniler
    4

Arkadaşlar meb e atananlar tek bir başlık altında toplanalım ki bilgiler dağılmasın, herkes bir başlıktan bilgilensin. Atanan arkadaşlar süreç eş zamanlı olarak tüm il milli eğitim müdürlüklerinde ilan edilecektir, istenen evraklar posta veya şahsen müracaat ile olacaktır, ayrıca postada oluşacak geçikmeden dolayı il müdürlükleri sorumlu tutulmayacaktır. Bundan dolayı kargo ile gönderilmesi hem daha hızlı ve güvenli olacaktır, sorusu olan varsa cevaplayabilirim.

Üye
    gastauskas87 Avatarı

Gerçek Adı
    akın
    Son Giriş
    26.03-2021
    Saat
    23:58
    Yaşadığı Yer
    izmir
    Alınan Beğeniler
    7
    Verilen Beğeniler
    1

Merhaba sorularım var
    Herkeze hayırlı olsun .
    Ş.Urfa MEb İzmir de ikamet ediyorum izmir menemen . İlçemdeki Meb bana çok yakın .

Sormak istediklerim . İzmir de kalmak için ilgili Dilekçe ile birden fazla il seçme durumumuz var mı ? örn : izmir antalya muğla
    Dilekçede sadece ikamet ettiğimiz yere mi tayin çıkıyor . ( Menemen )

Yoksa İzmir Meb mi belirliyor . Bu sureçi anlatırsmınız detaylı .

Diğer sorum şu : Özel kurumsal bir firmada çalışıyorum . P.tesi açıklamayı yapcam , Yanlız 40 gün gibi yıllık izin hakkım mevcut . Ancak şirket yasal olan 8 hafta bekletme süresini başıma çıkarır mı ?

Yıllık izin haklarımı alabilir miyim .

5 yıl doldurdum tazminat öderler mi =?

Üye
    stelios Avatarı

Gerçek Adı
    Ahmet
    Son Giriş
    03.11-2021
    Saat
    02:38
    Yaşadığı Yer
    şanlıurfa
    Alınan Beğeniler
    5
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 2
    merhaba kardeş sana diyebilirim ki türkiyenin en güzel yerlerinden birine düşmüşsün görmedigin için fikir yürütemezsin ben kendim urfalıyım bende şırnak saglık bakanlıgı tekniker olarak atandım ama tayin alamazsan emin ol yaşamak için görebilecegin en güzel illerden birine geliyorsun tarih dolu tek sıkıntı biraz havaların sıcak olması

Üye
    gastauskas87 Avatarı

Gerçek Adı
    akın
    Son Giriş
    26.03-2021
    Saat
    Yaşadığı Yer
    izmir
    Alınan Beğeniler
    7
    Verilen Beğeniler
    1

4 yılım batman dıyarbakır da gectı az cok oraları bılıyorum ve batman da hıc aç bırakmadılar beni hep sahip çıktılar. Hayatım da kendimi en özel hissettiğim zamanlardı . Ama bilmiyorum izmire tayin isteyebilirim bakalım

Üye
    stelios Avatarı

Gerçek Adı
    Ahmet
    Son Giriş
    03.11-2021
    Saat
    02:38
    Yaşadığı Yer
    şanlıurfa
    Alınan Beğeniler
    5
    Verilen Beğeniler
    0

Urfa'da bol bol kebap fıstık çiğköfte yersin iyide gelişmiş bir şehir hayırlısı olsun adına

Üye
    dokuzparmak ontanedir Avatarı

Son Giriş
    08.10-2018
    Saat
    10:16
    Yaşadığı Yer
    ESKİŞEHİR
    Alınan Beğeniler
    27
    Verilen Beğeniler
    4

Zaten Değerlendirdiniz! 1
    @gastauskas87

ben, çorum meb'e atandım geçen atama döneminde. çorum meb beni aradı. çorum'da mı çalışacaksın yoksa istediğin başka bir yer var mı diye sordu. ben de eskişehir dedim. eskişehir il emrine tayin istediğime dair bir dilekçe aldılar benden sadece. on gün sonra eskişehir meb aradı. atama'nın şefi, hangi ilçede çalışmak istediğimi sordu. odunpazarı ilçesi dedim. ilçe mem'de çalışmak ister misin dedi. okul tercihim dedim. ikametgah adresime yürüyerek yirmi dakika olan bir okula tayin işlemimi yaptılar. süreç böyle işliyor anlayacağınız.

Üye
    gastauskas87 Avatarı

Gerçek Adı
    akın
    Son Giriş
    26.03-2021
    Saat
    Yaşadığı Yer
    izmir
    Alınan Beğeniler
    7
    Verilen Beğeniler
    1

@dokuzparmak ontanedir

içimi çok rahatlattın be . Okul da çıkma ihtimalı var yanı . Ya okul çıkarsa en cok merak ettıgım konulardan bırı . Okulda kım sana ogretcek o bılgılerı programı ve okul 3 ay tatıle gırerken ve 15 gun tatıle gırerken memur ne yapıyor acaba

Üye

Son Giriş
    08.10-2018
    Saat
    Yaşadığı Yer
    ESKİŞEHİR
    Alınan Beğeniler
    27
    Verilen Beğeniler
    4

@gastauskas87

Kişisel olarak okuldaki iş barışın ve konforun iş arkadaşlarına göre değişiyor. Mesela benim müdürüm, rahat bir adam. Babacan tavırlıdır. Müdür yardımcılarım da keza öyle. Geldiğine, gittiğine pek karışmıyorlar. Okul veya ilçe MEM'de de pek iş farkı yok aslında. Okuldaki işler, klasik ön muhasebe işleri ve yazıcılık işleri denebilir. Döküman Yönetim Sistemi diye bir sistemimiz var, oradan ilçenin emir ve bilgi yazıları geliyor, sana havale edilen işleri yine oradan yaparak cevaplıyorsun. işi bile bir amirin varsa, sana bu işleri bir haftada öğretir. Bir de okuldaki memurlar, "görev tanımımız" içinde olmamasına rağmen ekders ve maaş değişikliği işlemlerini de yapıyoruz. EkDers biraz teferuatlı bir iş ama yapan varsa onu da öğrenmen en fazla 2 gününü alır. Oturmuş bir sistem var, ona göre hesaplamaları girdiğin KBS diye bir Maliye Bakanlığına bağlı bir sistem var. O da çok zor bi iş değil dediğim gibi. Onun dışında okuldaki memurun en büyük sıkıntısı vaktin geçmemesi. İlçedeki memur arkadaşlarım da tahakkuk ve özlük dışındaki personel için aynı sıkıntıyı yaşıyorlar.

15 tatil ve yaz tatili eğitim ve öğretim sınıfı personel için tatil. sen okula geliyorsun paşa paşa. 8-5 mesaini yapmakla mükellefsin. genel idari hizmetler personellerinin yıllık izinleri var, o da ilk on sene 20 gün. maaşın da 2650 ve üstü bir miktar olacak.

Üye
    gastauskas87 Avatarı

Gerçek Adı
    akın
    Son Giriş
    26.03-2021
    Saat
    Yaşadığı Yer
    izmir
    Alınan Beğeniler
    7
    Verilen Beğeniler
    1

Alıntı Alıntı Yapılan Kişi: dokuzparmak ontanedir Mesajı Gör
    maaşın da 2650 ve üstü bir miktar olacak.

Gayet acıklayıcı yazmıssın da .. En düşük maaşa bakıyorum unı mezunu 3 bn küsaratlı 2650 neden ?

Memur (Üniversite mezunu)
    3.119
    Zam: 168

Üye

Son Giriş
    08.10-2018
    Saat
    Yaşadığı Yer
    ESKİŞEHİR
    Alınan Beğeniler
    27
    Verilen Beğeniler
    4

üni mezunuyum, 9/1 başladım, emeklilik keseneği 7'den başladı. yabancı dil tazminatı hariç, ilk maaşımız 2554tü (agi dahil evli-çocuksuz). ocak zammı ile 2770 oldu. sen inanma o gazetedeki memur maaşı yazılarına; onlar trıvırı. bekarsan, 2680 net eline geçen olacak.

Üye
    hayaToprak Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    izmir
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    3

Bu soruların aynısı bende de var işyerine bildirmedim.bildirsek hakkımızı alamıyoruz başka yol varmı bilmiyorum.çalışma ve sosyal bakanlık işi bırakmayın çalışın iki ayda anca başlar işiniz demiş ama ihbar süresi nasıl olacak bilmiyorum???

Üye

Son Giriş
    08.10-2018
    Saat
    Yaşadığı Yer
    ESKİŞEHİR
    Alınan Beğeniler
    27
    Verilen Beğeniler
    4

Temmuz 2017 de atandık, güvenlik soruşturması vesaire işlemleri sonrasında işe başlama tarihimiz; 2 kasım 2017 idi. meb işe başlatma mevzusunda çok hızlı bir kurum bu arada. gümrük ve sağlık çok uzun sürüyor süreci.

Üye
    hayaToprak Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    izmir
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    3

Çok uzun sürmüs.Eger öyle olacaksa ,o zaman şimdiden işten ayrılmanın bir mantığı yok.Bu süre önceden kesin belli olsa durumumuzu ona göre ayarlardık.

Üye
    TTaner Avatarı

Son Giriş
    19.11-2021
    Saat
    20:13
    Yaşadığı Yer
    aydın
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    whatsap grubu kuracak babayiğit arıyoruz.

Sayfa 1 / 6 12345 ... SonSon