TEKSAN İnovatif Medikal Ürünler İstanbul, Antalya, Bursa ve Antalya'da
Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12
Toplam 24 mesajın 16-24 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    Dlkcay Avatarı

Son Giriş
    03.04-2020
    Saat
    00:12
    Yaşadığı Yer
    Ankara
    Alınan Beğeniler
    3
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Arkadaşlar atandığım kurum istihdam kısmı boş olduğundan benden tekrar rapor istedi
    Raporum yüzde 40 işitme tekrar kurula mi girmem gerek durum bildirir alsam olur mu?

Üye
    yesilsy Avatarı

Gerçek Adı
    Mustafa
    Son Giriş
    Dün
    Saat
    09:13
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    53
    Verilen Beğeniler
    64

@Dlkcay merhaba, raporunuz sürekli mi, sürekli ise elinizi kolunuzu sallayarak rapor almaya gidemezsiniz. Kurumun Size üst yazı yazması gerekli. Rapor aldığım süreçte bir memur ile tanışmıştım. Engelli raporu süresizdi. Gözündeki problemden iş değişikliği istemiş, kurumda üst yazı yazıp hastaneden rapor istemişti. Birde atama yapılmış, daha ne halt etmeye rapor isterler ki?

Üye
    Dlkcay Avatarı

Son Giriş
    03.04-2020
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Ankara
    Alınan Beğeniler
    3
    Verilen Beğeniler
    0

Raporum sürekli. Atamam tamamlanmadi tabi yanlış belirtmişim. Kurum bana yazı gönderdi istihdam kısmının boş olduğu ve atanacagim kadroda çalışıp çalışmayacağımın belirtilmesini istiyor.bu durumda tekrar heyete mi girilecek

Üye
    Hell fıre Avatarı

Gerçek Adı
    Ceylan Gözlü
    Son Giriş
    08.04-2020
    Saat
    09:40
    Yaşadığı Yer
    Dünya
    Alınan Beğeniler
    16
    Verilen Beğeniler
    2

Durum bildirim raparo alabilirsin hastaneye git durumunu anlat ne hastalığın varsa muayene oluyorsun ve heyete giriyorsun nerede calısıp calısmayacagın yazıyor oran yazmıyorlar 3 gunde cıkıyor yalnız atandigim kurumu ara ve kabul edilip edilmeyeceğini sor ayrıca durum bildirim raporu 200 tl

Üye
    Dlkcay Avatarı

Son Giriş
    03.04-2020
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Ankara
    Alınan Beğeniler
    3
    Verilen Beğeniler
    0

@hell fire Çok teşekkür ederim

Üye
    Hell fıre Avatarı

Gerçek Adı
    Ceylan Gözlü
    Son Giriş
    08.04-2020
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Dünya
    Alınan Beğeniler
    16
    Verilen Beğeniler
    2

Rica ederim raporu aldıgın hastaneye gitsen daha iyi eger hastalığın sadece isitme ise 3 tane kbb doktoruna imza attırıyorsun odio testine giriyorsun ve rapora isitme gerektiren yerlerde calıstırımaz ibaresi olursa tamam ama dedıgım gibi once kurum u ara ona gore hareket et bu arada hangi kurum ve hangi il simdiden hayırlı olsun

Üye
    Dlkcay Avatarı

Son Giriş
    03.04-2020
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Ankara
    Alınan Beğeniler
    3
    Verilen Beğeniler
    0

Hastalığım sadece işitme. Ankara numune hastanesinden aldim sımdı kapandı şehir hastanelerinde birleşti. Kültür bak. Atandım. Ankara

Üye
    Hell fıre Avatarı

Gerçek Adı
    Ceylan Gözlü
    Son Giriş
    08.04-2020
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Dünya
    Alınan Beğeniler
    16
    Verilen Beğeniler
    2

Hakkınızda hayırlısı olsun o zaman sehir hastanesine gidin saglık kuruluna orada yardımcı olurlar

Üye
    Kaneki Avatarı

Gerçek Adı
    samet
    Son Giriş
    02.07-2020
    Saat
    22:34
    Yaşadığı Yer
    antalya
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Merhaba arkadaşlar öncelikle herkese hayırlı gunler dilerım.

1 sorum şu " saglık raporumda calışabilir ibaresı değerlendirılmemış.
    Ve
    İstihdam değerlendırılmemış. %45 surekli raporum var gecen seneden beri.

Bu yıl kura uzerı şansımı denemek istiyorum, bazı mecra ve platform'larda, calışabilir ıbaresı sorun edıyorlarmış gıbı yazılar okudum bu dogrumu. Oysa bugun aile ve calışma gov tr de, calışabilir ıbaresı aranmayacaktır yazıyor aksine calışamaz yazarsa engellı den, Yenı rapor ve o calışma ya engel olan alanları yeniden duzenlenmesıne guncellemesıne dair rapor istiyorlarmış. "

2 soru şu." kura ile atanan varmı aranızda, diyelim ki 20 bın ilkögretım ilkokul murcaat etti ekpps kuraya, ve 700 kısı ıstenılıyor kurumlardan.
    Ve gerı kalan 19300 kısının şansı 2022 ye mı kalıyor. "

Ve bu madde kafamı karıştırdı.

MADDE 4- (1) Bu Yönetmeliğin uygulanmasında;

a) Bakanlık: Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığını,

b) Başkanlık: Devlet Personel Başkanlığını,

c) Dönem: Engelli Kamu Personel Seçme Sınavı veya kura sonucuna göre yapılan yerleştirme ve atamaları kapsayan Engelli Kamu Personel Seçme Sınavının geçerlik süresini,

ç) Engelli: Doğuştan veya sonradan; bedensel, zihinsel, ruhsal, duyusal ve sosyal yetenekleri bakımından engel oranının yüzde kırk veya üzerinde ve çalışabilir durumda olduğunu mevzuat hükümlerine göre alınacak sağlık kurulu raporu ile belgeleyenleri,

BUDA AİLE CALIŞMA GOVDAN.

2020 OCAK AYINA AİT.
    “Özürlülük Ölçütü, Sınıflandırılması ve Özürlülere Verilecek Sağlık Kurulu Raporları Hakkında Yönetmelik” veya “Erişkinler İçin Engellilik Değerlendirmesi Hakkında Yönetmelik” hükümlerine uygun alınmış %40 ve üzeri Engelli Sağlık Kurulu Raporu olan tüm başvurular kabul edilecektir. Raporlarda ÇALIŞABİLİR İBARESİ ARANMAYACAKTIR. “ÇALIŞAMAZ” ibareli raporların atama sürecinde yenilenmesinin gerekli olabileceği adaya hatırlatılacaktır.

IKI FARKLI ZIT KARAR VAR NET ANLAYAMADIM ANLAYAN VARSA BI ZAHMET ACIKLASIN.

SON SORU.

Kurada ismim çıkması durumunda, tercıhım cıktıgı zaman raporumda uzun sure ayakta duramadıgım ve eğilme kalkma yapmadıgım yazmıyor ama bu sorun var bende bel fıtıgı ameliyat oldum tekrar fıtık cıktı. Ama yukardakı ler yazmıyor, ama oran kas iskeletten var raporda yardımcı oluyor larmı.

Lutfen atanan calışan Bırılerı yardımcı olsun.

Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12