Sayfa 3 / 3 İlkİlk 123
Toplam 34 mesajın 31-34 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    Serhat79 Avatarı

Son Giriş
    Bugün
    Saat
    22:25
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    2016 yılı vergi ve öğrenim kredisi faiz affı çerçevesinde;

https://intvrg.gib.gov.tr/index.jsp?gn=tc6736basvuru

adresinden KYK borçları tekrar yapılandırılabiliyor. Okuduğum kadarıyla şimdi yapılandırsak 2 ay sonra ödemeye başlayacakmışız. İnternetten başvurmak istemezseniz, 2 ay içinde KYK borcunun aktarıldığı vergi dairesine giderek de yapılandırma talep edebiliyorsunuz. Böylece maaşa haciz konmasının önüne geçmiş olursunuz. Ben az önce başvurdum. 9 taksit yaptım, meğer taksitler 2 ayda bir ödenecekmiş, 18 aya yaymış oldum. Baştan bilseydim 6 taksiti seçerdim.

Üye
    kemalbey81 Avatarı

Gerçek Adı
    kemal
    Son Giriş
    07.12-2016
    Saat
    10:04
    Yaşadığı Yer
    aydın
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Ne kadar anlamsız konuşuyorsunuz kyk borcuna bakmıyor ve unutmayın memurların yüzde Ellis i haciz borçlu hiç birşey olmuyor vede zaten kyk borcu otomatikman vergi daireden tahsil ediyor bol bol haciz yadiye uyarı gelir ama birşey olmaz sadece borç faizleri artar

Üye
    tuncay1881 Avatarı

Gerçek Adı
    TUNCAY ARACI
    Son Giriş
    03.11-2016
    Saat
    20:32
    Yaşadığı Yer
    İSTANBUL
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Kardeşim sana tavsiyem şu ; e-devlet şifrenle girip kyk borcu için taksitlendirme talebinde bulun.eğer vergi dairesine düştüyse 31 ekime kadar herhangi bir vergi dairesine gidip dilekçe ver taksitlendirme iste.yeni kanun çıktı vergi borçları 36 aya kadar maksimum oluyor.ben atama yazısı gelir gelmez taksitlendirme yapcam.ödeme gücün nasıl oluyorsa hesapla et 12 ayı geçirme bence.maddi durumunda düzelirse erkenden kapatırsın hatta.

Üye
    ankiloz Avatarı

Son Giriş
    Bugün
    Saat
    16:43
    Yaşadığı Yer
    izmir
    Alınan Beğeniler
    3
    Verilen Beğeniler
    4

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    @James Eastwood e-devletten alınır mı bilmiyorum. Sgk verir sana öyle bir belge.

Sayfa 3 / 3 İlkİlk 123