Sayfa 1 / 2 12 SonSon
Toplam 20 mesajın 1-15 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    bertan Avatarı

Gerçek Adı
    Rojhat
    Son Giriş
    15.12-2016
    Saat
    08:48
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    merhaba arkadaşlar ben mebe atandım raporumda çalıştırılmayacağı iş alanlarında tehlikeli ve ağır işlerde çalışamaz ve uzun süre ayakta duramaz yazıyor acaba bu rapordan dolayı bir sorun olurmu bilen arkadaşların yardımına ihtiyacım var

Forum Moderatörü
    Life Avatarı

Gerçek Adı
    ---
    Son Giriş
    Dün
    Saat
    14:49
    Yaşadığı Yer
    Türkiye
    Alınan Beğeniler
    27
    Verilen Beğeniler
    8

Hayır bir sorun olmaz hatta o raporun size kötü bir kurum amirine denk gelirseniz faydası olur.

Üye
    bertan Avatarı

Gerçek Adı
    Rojhat
    Son Giriş
    15.12-2016
    Saat
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

life kötü amire denk gelsem nasıl olur yani onu anlayamadım yani o alanların dolu olması benim için bir avantajmı olur?

Forum Moderatörü
    sarasota Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    adana
    Alınan Beğeniler
    25
    Verilen Beğeniler
    13

Evet avantaj olur tabi ama ağır iş demiş raporunuzda efordan bahsetmemiş buda amirin eline koz verir yani isterse temizlik vs. Yaptirabilir size ama tabi @Life arkadaşımın dediği gibi amiriniz kötü olursa

Üye
    ankiloz Avatarı

Son Giriş
    Dün
    Saat
    14:27
    Yaşadığı Yer
    izmir
    Alınan Beğeniler
    3
    Verilen Beğeniler
    4

benim raporumda da "ağır bedensel faaliyet gerektiren işlerde çalışamaz" yazıyor. şuan masa başı çalışıyorum. karşına bir insan evladı çıkarsa rapora bakmaz bile, sen durumu anlatınca yapabileceğin bir iş verir sana. karşına çıkan kişi insan evladı değilse o zaman raporunu gösterirsin kimse sana ağır bir iş veremez..

Üye
    habip50 Avatarı

Son Giriş
    23.03-2017
    Saat
    15:56
    Yaşadığı Yer
    Nevşehir
    Alınan Beğeniler
    23
    Verilen Beğeniler
    5

hangi ile atandın? yhs mi gih mi? yhs ise küçük illerde mem de sıkıntı yok. siz değil kaldı ki engeli olmayan bir çok yhs li kişi bile memur masasında çalışıyor yeterlilik kriteri pc yi açıp kapatabilmeniz =) sizede bir masa verirler yhs kadrosun o maşı alırsınız ama memurlar gibi çalışırsınız? sıkıntı yok yani...

@ankiloz
    veremez edemez gibi kesin konuşmayalım, amirinde geniş yetkileri var canınızı sıkabilir.

1. yhs sınıfında atanan bir engelli benim raporum var ayakta durmayı gerektirmeyen işlerde çalışır yazıyor der, amir seni yhs olarak atadılarsa, seni bu işi yapabilir olarak kabul etmişlerdir, benim sorunum değil derse ne yaparsın?

2- sen haklı olduğunu düşünerek hakkını aramaya çalışırsın, amir kendisini şikayet ettiğini düşünür ve geniş cümlelerle nereye çeksen oraya gidebilecek sebeplerle özetle işinizi yapmadığınızı, verilen emirlere karşı geldiğinizi belirterek soruşturma açarsa ve cezayı çakarsa ayakta durmayı gerektirmeyen işlerde çalışır abaresi hangi sorununuzu çözer?

3- engelinizden kaynaklanan sorunlarınızı müdür erkek gibi adam gibi çıkıpta yazmaz, idareciliğin tüm ibneliklerini kullanır ve siz raporumda raporum diye öylece dolanır durursunuz.

o yüzden engelli kardeşlerimin karşısına müdürler değilde adamlar çıkar inşallah! şansınız varsa tabi ki, ama hemende pes etmeyin mücadeleye devam...

Üye
    FaiR Avatarı

Son Giriş
    04.11-2016
    Saat
    16:41
    Yaşadığı Yer
    ankara
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Bu rapor resmi bir belgedir ve amirlerin bu rapora uymazsa suçlu olur.Ozaman sen il müdürlüğüne şikayet edeceksin ve hakkını koruyacaksın.

Üye
    bünyamint Avatarı

Gerçek Adı
    bünyamin
    Son Giriş
    09.03-2017
    Saat
    10:14
    Yaşadığı Yer
    kayseri
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    1

ben 4 senedir meb'deyim. anlayışlı müdüre denk gelmek çok önemli .kanunda müdürü destekleyecek cok madde var

Üye
    habip50 Avatarı

Son Giriş
    23.03-2017
    Saat
    15:56
    Yaşadığı Yer
    Nevşehir
    Alınan Beğeniler
    23
    Verilen Beğeniler
    5

Alıntı Alıntı Yapılan Kişi: FaiR Mesajı Gör
    Bu rapor resmi bir belgedir ve amirlerin bu rapora uymazsa suçlu olur.Ozaman sen il müdürlüğüne şikayet edeceksin ve hakkını koruyacaksın.
    keşke her şey bu kadar olsaydı....

Üye
    ysrkrdmr Avatarı

Son Giriş
    Dün
    Saat
    17:26
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    5
    Verilen Beğeniler
    0

Alıntı Alıntı Yapılan Kişi: sarasota Mesajı Gör
    Evet avantaj olur tabi ama ağır iş demiş raporunuzda efordan bahsetmemiş buda amirin eline koz verir yani isterse temizlik vs. Yaptirabilir size ama tabi @Life arkadaşımın dediği gibi amiriniz kötü olursa
    mrb sarasota bende ankara büyükşehir belediyesine atandım ortopedik engelim var sol kol kullanımı kısıtlı raporda sol kol kullanımı yok ve tek kol kullanabileceği işlerde çalışabilir yazıyor ben epey fizik tedavi gördüm ve kolumu artık epey kullanabilyorum bana kurum atamamı kabul etmeme durumu var mı yani raporda kullanamaz yazıyor sen artık kullanıyorsun yada raporda tek kol kullanabileceği işler işler diyor sen bize yaramazsın deme şansı var mı yardımcı olurmusunuz

Forum Moderatörü
    sarasota Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    adana
    Alınan Beğeniler
    25
    Verilen Beğeniler
    13

öyle şey olmaz kardeşim almak durumunda rahat ol hem bu durumun sana faydası olur dahada rahat edersin
    @ysrkrdmr

Üye
    bertan Avatarı

Gerçek Adı
    Rojhat
    Son Giriş
    15.12-2016
    Saat
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Insallah dediginiz gibidir arkadaslar umarim bir sorun cikarmazlar bu konuda ben hala tedirginim

Üye
    Ronican Avatarı

Son Giriş
    Bugün
    Saat
    00:54
    Yaşadığı Yer
    Ankara
    Alınan Beğeniler
    28
    Verilen Beğeniler
    25

Bertan bence hiç tedirgin olmayın. Kamuda öyle ahım şahım ağır bir iş yok zaten. En ağır iş temizliktir ki o da sabahları yarım saat ya sürer ya sürmez. Böyle bir sağlık sorununuz ve raporunuz varrken hiçbir işten korkmayın. ne iş verirlerse versinler, yapabileceğiniz kadarını yaparsınız. ötesine gücüm yetmiyor dersiniz ve haklı olursunuz. Hele sendika başkanınız işini bilen biri olursa müdür üstünüze gelmez zaten. Büyük ihtimalle zaten müdür işin ehli olur ve yapamayacağınız işi vermez. Tabi onu kendinize düşman etmezseniz...

Üye
    bertan Avatarı

Gerçek Adı
    Rojhat
    Son Giriş
    15.12-2016
    Saat
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Alıntı Alıntı Yapılan Kişi: Zorsokak Mesajı Gör
    Bertan bence hiç tedirgin olmayın. Kamuda öyle ahım şahım ağır bir iş yok zaten. En ağır iş temizliktir ki o da sabahları yarım saat ya sürer ya sürmez. Böyle bir sağlık sorununuz ve raporunuz varrken hiçbir işten korkmayın. ne iş verirlerse versinler, yapabileceğiniz kadarını yaparsınız. ötesine gücüm yetmiyor dersiniz ve haklı olursunuz. Hele sendika başkanınız işini bilen biri olursa müdür üstünüze gelmez zaten. Büyük ihtimalle zaten müdür işin ehli olur ve yapamayacağınız işi vermez. Tabi onu kendinize düşman etmezseniz...
    Tskler kardesim icimi ferahlattin aynen oyle yapacam

Üye
    ysrkrdmr Avatarı

Son Giriş
    Dün
    Saat
    17:26
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    5
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    @sarasota

teşekür ederim bilginiz için çok sağolun en azından rahatladım

Sayfa 1 / 2 12 SonSon