Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12
Toplam 21 mesajın 16-21 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    naimath Avatarı

Gerçek Adı
    Kerim Erdoğan
    Son Giriş
    22.08-2016
    Saat
    17:19
    Yaşadığı Yer
    sivas
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Gerçekten var mı örnekleri?çok şaşkın durumdayım şu an. Çünkü çevremde 3 tane daha var hatta biri önlisans mezunu. İçlerinde 60 ı geçen yok. Kardeşimin mezun olduğu liseyle irtibata geçiyoruz onlar da diyor yapamazlar diye ve bir haksızlık sözkonusu diyorlar ilgili makamlara baskı yapıyoruz bu konuda ama dinleyen yok diyorlar.

Allaha şükür kul hakkına inanan insanlarız. Ortada bi hak olacaksa kuru ekmeğe razıyız.. Aynı şartlar altında biri 51 biri 85 alıyorsa evet bizim ihmalkarlığımızın ürünüdür.. Biz kırsal kesimde yaşıyoruz bilmiyorum belki özel dershaneler özel hocalar vardır. Teşekkür ediyorum bilgilendirmeniz için..

Üye
    Poe Avatarı

Son Giriş
    03.09-2016
    Saat
    17:44
    Yaşadığı Yer
    Ist
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Arkadasim siz bu cocugun okuma yazma.ogrenip ogrenmedigini kontrol etmediniz mi? Bu konuda geri kalmamasi icin eline bir kitap da mi vermediniz? Hicbir seyi ogrenmese bunu ogrenmesi geekiyordu. Sinavda onu sozlu soru sormadilar ki? Gayet basit turkce sorulari soruldu. Cevap verememe nedeni malesef cahil kalmasindan isitme engelinden degil. Kendimden biliyorum size ogretmen oldum demistim. Bur sonraki sinava kadar oturup ilgilenin iki seneniz var. Bol bol kitap okusun ve soru cozsun. Benim kardesim, evladim olsa bir dakika birakmam. Siz kendi hayatinizi cizdiginizde o ne yapacak? Her zaman yuk olacak birilerine. Birileri fedakarlik yapmak zorunda ama gec kalinmis gozukuyor.

Üye
    bypeace Avatarı

Son Giriş
    20.02-2017
    Saat
    14:14
    Yaşadığı Yer
    sanane
    Alınan Beğeniler
    2
    Verilen Beğeniler
    2

@muzir

bir işitme engellilerin 85 alması çok ilginç neyse aldıysa almış tebrik etmek bana düşer.
    59 aldım EKPSS atama şanşım yok.
    işitme veya zihinsel dışında ne engelli olursa olsun herkes ile anlaşabilir durumda. ders çalışmakta sıkıntı yaşayacağını sanmıyorum. okuduğunu herşeyi anlayabilir..
    neyse zaten EKPSS ADİL değil. kazanan kazandı..

Forum Moderatörü
    Plumeria Avatarı

Gerçek Adı
    Gül
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    15:26
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    6
    Verilen Beğeniler
    3

@bypeace

İşitme engelliyim 83 almıştım ve Adalet Bakanlığında memurum şu an.

Üye
    sedatgedik Avatarı

Gerçek Adı
    sedatgedik
    Son Giriş
    03.01-2017
    Saat
    15:31
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    3
    Verilen Beğeniler
    0

@Poe;
    bana çarpım tablosunu sorsan cevap veremem çünkü okula sadece gidip geldik sınava bile doğru dürüst girmedik girdiysekte hocalar bir haftadan soruları verdi kimse ilim vermek için uğraşmadı hepsi kestirip attı malesef...

Üye
    ae.ayvaz38 Avatarı

Son Giriş
    Dün
    Saat
    18:47
    Yaşadığı Yer
    kayseri
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Bende ileri derecede isitme engelliyim ekpss dende 91 aldim.Engelli oranimda 45. Bence sinav oldukca adil. Yanlis anlamanizi istemiyorum sizin durumunuzu da cok iyi anliyorum.

Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12